Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akoska07


akoska07
nagyúr

Nem lesz több panasz.

Így legalább mindenkinek lesz Tuning kártyája. ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2) #21795072


#21795072
törölt tag

És a videokártyát egyszerűen csak Smart Card-nak nevezik el. Ja ez már foglalt, pff.

(#3) Yutani válasza akoska07 (#1) üzenetére


Yutani
nagyúr

Hali, te turingolod a kártyád? :DDD

#tarcsad

(#4) akoska07 válasza Yutani (#3) üzenetére


akoska07
nagyúr

Csak a turing,másra rá se néz....csak azt szereti ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5) Cassi


Cassi
senior tag

Most már más a fő célcsoport, át lehetne nevezni például Sztahanovra az architektúrát.

(#6) b. válasza Yutani (#3) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD

Nagyon várom a GTC-t :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) flashpointer


flashpointer
őstag

kivancsi vagyok lesz-e oylan ugras mint a 9-10 szeria kozott volt, meg lehetne valami jo jatekmegjelenes is iden hogy legyen ertelme cserelni : )

(#8) Yutani válasza flashpointer (#7) üzenetére


Yutani
nagyúr

Mondjuk HL3 vagy L4D3 NV támogatással? ;)

#tarcsad

(#9) core i7 válasza Yutani (#8) üzenetére


core i7
addikt

+ Portal 3 TF3 de jó is lenne :D

(#10) core i7


core i7
addikt

Egyébként akkor nem Ampere lesz végül?

(#11) Ł-IceRocK-Ł válasza Yutani (#8) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

És itt el is rugaszkodtunk a valóság szomorú talajától. :D
Sajnos :(((

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#12) core i7 válasza Ł-IceRocK-Ł (#11) üzenetére


core i7
addikt

Nem nagyon értem miért nem csinálják meg még ha el is rontanák a játékot is lenne előrendelés bőven sok pénzük lehetne belőle :W

(#13) tailor74 válasza core i7 (#10) üzenetére


tailor74
őstag

Szerintem Volta helyett jön most az Ampere, és az utána következő lesz a Turing. Legalábbis én így értelmezem.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#14) MongolZ válasza core i7 (#12) üzenetére


MongolZ
addikt

Őket nem érdekli a pénz.

(Valahol mélyen kacarászást hallok)

(#15) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Jo kis szeria lesz erzem. 😀 Kivalo perf/w amire a masik oldal jo soka fog tudni reagalni. Valami kozep also vga jo lenne 8 gb vrammal toluk.

[ Szerkesztve ]

(#16) b. válasza core i7 (#10) üzenetére


b.
félisten

valószínűleg Volta nem jön le a gamer vonalba, az egyedi kialakítása miatt. Tensor magoknak játékokban sajnos nem sok szerep juthatna.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17) Yodafon


Yodafon
senior tag

Hohoo akkor mar nem sok van hatra es Neumann kartya is lesz :D
Na azt tuti megveszem a gtx 460 helyere :V

I'm gangsta!

(#18) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Tensor magok nelkul jonnek a gaming kartyak ennek jo nagy az eselye mar. De a volta alapjaira epul majd jo nagy valoszinuseggel a grafikus chip ami a rop blokkok szamat vagy a cuda magokat meg az egesz chip design-et erinti. Hozza a volta ujitasait es lehet meg par hatranyra is reagaltak vele ami a pascal szeriat erintett.

(#19) Ł-IceRocK-Ł válasza core i7 (#12) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az én meglátásom hogy direkt szívatják a szerencsétlen közönséget akit érdekelne.
Az x meg y meg tökömtudja milyen gen már azt se tudja milyen egy jó játék. Nekik elég az esztelen lövölde meg hipermodern rgb ledes túróval vegyítve.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#20) hokuszpk


hokuszpk
nagyúr

vajon atmegy a Turing teszten ?

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#21) Televan74 válasza tailor74 (#13) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én meg úgy tudom az Ampere -ről sehol sem nyilatkozott az Nvidia.Már teljesen össze vagyok zavarodva. Március végén GTC, ott majd sok minden kiderül. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#22) Maelephant válasza Cassi (#5) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Hihihi! Az új architektúra 4600%-kal teljesíti túl a normát és még többet vállal a jövő hétre!

(#23) tailor74 válasza Televan74 (#21) üzenetére


tailor74
őstag

Jogos, itt már meg lehet kavarodni teljesen. :D

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#24) ->Raizen<- válasza Maelephant (#22) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Banyaszok 2x gyorsabban fognak majd vele keresni warning! Light speed confirmed! 😀

(#25) ->Raizen<- válasza tailor74 (#23) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Jaja tele is van neki rendesen! 😂

(#26) gbors válasza tailor74 (#23) üzenetére


gbors
nagyúr

Pedig egyszerű - ki nem sz**ja le, hogy hívják? :DDD Az egyetlen információtartalma a névnek annyi, hogy Volta vagy nem Volta, mert a Voltánál kb. tudni, mi lenne várható, a nemVoltánál meg kb. fogalmunk sincs.

Szerintem amúgy Randnek vagy Hubbardnek kellene elnevezni, az hatásvadászabb lenne ;)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#27) tailor74 válasza gbors (#26) üzenetére


tailor74
őstag

Vagy Bill Miner-nek, aki egy elég ismert rabló volt a vadnyugaton. Lehúzta a népet... :DDD

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#28) Felhőtakaró


Felhőtakaró
tag

Neharagudjatok; de most a " VOLTA " vagy a " TURING " fog beköszönni márciusban ?! :F

huhh

(#29) Kristof93


Kristof93
senior tag

Remelem nem Paxwell refreshre pazaroljak el ezt a jo kodnevet.

(#30) berVi


berVi
senior tag

Volta, Ampere, Turing, kivalo, NV jodolgaban mar azt se tudja, hogyan rohogje pofan a piacot :)

(#31) Felhőtakaró válasza berVi (#30) üzenetére


Felhőtakaró
tag

A helyes sorend a:
-ampere
-volta
-turing

kicsit megkeverted.

naszóval akkor most márciusban bemutatják a Turing arhitektúrát; és majd csak ezután lessz kapható az üzletekben az ampere ? :DD Loll egy kicsit szét vannak csúszva a marketing managerek...

u.i.: (vagy én) :D

[ Szerkesztve ]

huhh

(#32) ->Raizen<- válasza Felhőtakaró (#31) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Meglepi lesz de sztem a gtx 1080 utodja jon elsonek.

(#33) gbors válasza tailor74 (#27) üzenetére


gbors
nagyúr

Nice catch :C Lehet, hogy egy hangyányit provokatív lenne?

(#30) berVi: ezt kifejtenéd bővebben?

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#34) Hg3X válasza akoska07 (#1) üzenetére


Hg3X
tag

:C

Jeff who??

(#35) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Az se lenne baj ha nem 4 kilóba kerülne mint egy 1080Ti...

(#36) Dr. Akula válasza tailor74 (#27) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Hát a miner név az most nagyon aktuális lenne, kiknek szánják ennyi pénzért ezeket a vga-kat.

(#37) -Skylake- válasza Cassi (#5) üzenetére


-Skylake-
addikt

Monnnyon le az osszes csunya banyasz !!444negyesfelkialtojel

Eltalaltam?

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#38) #16939776 válasza Dr. Akula (#35) üzenetére


#16939776
törölt tag

Már Idő szerű lenne 30-50%-ot javítani a perf/W-on, alig lehet a 2GHz-en átkecmeregni, szánalom az egész. :(

(#39) -Skylake- válasza Ł-IceRocK-Ł (#19) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Az én meglátásom hogy direkt szívatják a szerencsétlen közönséget akit érdekelne."

Ja, latom magam elott ahogy ulnek a nagy valvos kerekasztalnal es nevetnek a sok hulyen aki mint a messiast ugy varja a HL3-at. Tok logikus. Biztos nem az van a hatterben, hogy kb 150 euro egy legalja kes skin a csgoban. Hidd el, nem lesz HL3. Se l4d3, se semmi ilyen jajjdevarjuk folytatas. Miota rajottek hogy minden tetves jatekba lootbox kell, azota teljesen egyertelmu hogyan kepzeli el a valve a jovot.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#40) #74018560


#74018560
törölt tag

Mármint a Volta vagy a Turing lesz bemutatva a GTC-n? :F
Egyik sem logikus, mert Volta már van "rég" felhőszolgáltatóknál, Turingot meg minek bemutatni, ha még nincsenek kint az asztali GeForce-ok.
Btw fszért nem jönnek :F :o

(#41) Nartaas válasza Yodafon (#17) üzenetére


Nartaas
tag

Én a Teller meg Szilárd architektúrát várom:D Na meg kíváncsi leszek megérjük-e a videókártyák Einsteinjét, annak azért már valami komolyat kell virítani.

(#42) GodGamer5 válasza Yutani (#8) üzenetére


GodGamer5
addikt

Felőlem Intel támogatással is jöhetne, csak jönne már! :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#43) GreatL


GreatL
őstag

Ez évben kihagyom a cserét. De lehet hogy jövőre is. A játékok iszonyatosan gyatrák olyan szempontból hogy kb. 20 éves alapokon futnak, csak a grafika javul vagy változik. Már így is egy rahedli van amiket még nem játszottam ki, inkább nekiállok játszani a kártyacsere helyett :)

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#44) ->Raizen<- válasza GreatL (#43) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Meglátod az újdonságot úgy sem bírod ki csere nélkül. A hype cunami ledönt majd téged is a lábadról meg a főnök új bőrkabátja. ;]

(#45) GreatL válasza ->Raizen<- (#44) üzenetére


GreatL
őstag

Igen, ez a baj... 30%-ot mindig rádobnak a teljesítményre. Az meg mindig jól jön. De most a bányászárazás segít legyűrni a kísértést. :D

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#46) janeszgol válasza Felhőtakaró (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Az Amperet dobtak, nem?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#47) ->Raizen<- válasza GreatL (#45) üzenetére


->Raizen<-
veterán

hát igen ha 450k lesz az újdonság itthon .. meg tudlak érteni ám. Ebből a pénzből autót is lehet venni átírással pici karbantartással együtt.

[ Szerkesztve ]

(#48) flashpointer válasza ->Raizen<- (#47) üzenetére


flashpointer
őstag

Repulogepet pl meg nem lehet belole venni, pici hangarral sem, es akkor mi van?

(#49) Lacc válasza tailor74 (#13) üzenetére


Lacc
aktív tag

A VOLTA mar kint van tavaly ota, TESLA V100-ra keres ra.

(#50) -Skylake- válasza ->Raizen<- (#47) üzenetére


-Skylake-
addikt

Igen csak videokartyak kozott ez a csucs lesz , autonal meg a 4 kilo... Egy komoly autonak egy kulonlegesebb, de gyari felnije mondjuk 1 milla. Szoval roviden : tevedsz.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#51) tailor74 válasza Lacc (#49) üzenetére


tailor74
őstag

Jogos. Úgy értettem, hogy a Volta nem jött gamer szintre, helyette volt ampere, most meg turing lett belőle. Vagy majd kiderül. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#52) ->Raizen<- válasza -Skylake- (#50) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A használt piacon szomszédom kifogott egy jó állapotú renault cliot 1.2-es 300k volt 450k-nál állt meg neki a történet papírozás stb után. Röviden: Te tévedsz aki 1 milláért vesz csak felnit és nem néz szét a használt piacon.

(#53) b. válasza berVi (#30) üzenetére


b.
félisten

mert ezek közül melyik volt hivatalos infó a köv gen nevéről, típusáról, amit NV adott ki?Ezek mind média szivárogtatáson alapuló pletykák voltak.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#54) dani993


dani993
senior tag

na és mennyit hashel? ;]

(#55) -FLY-> válasza dani993 (#54) üzenetére


-FLY->
őstag

Elővételben elkelt az összes (tesztpéldányokat is beleértve), ennyit! ;]

(#56) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Sziasztok! Erről tudtok esetleg bővebbet?
Kifejezettem a bányászoknak készül... Ami jó lenne mert, akkor a normál kártyák megmaradnának a játékosoknak. És talán az árak is mérséklődnének...

[link]

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#57) b. válasza Psychopeti (#56) üzenetére


b.
félisten

haha ez szuper hír :) csak kérdés mit kezdenek utána vele, ha jön egy gyorsabb, jobb.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#58) Psychopeti válasza b. (#57) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Hát ha tényleg csak a bányászoknak szánják engem a többi része már nem izgat :DDD

Csak a normál játékra szánt kártyákat hagyják már meg a játékosoknak.

Mostanában akartam volna gépet újítani de most olyan árak vannak hogy egyenlőre nem lesz belőle semmi :(((

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#59) dani993 válasza Psychopeti (#56) üzenetére


dani993
senior tag

Kíváncsi vagyok mi lesz ebből. Én is jó ötletnek tartom a külön bányászhardvert, de ha nem lesz, muszáj hogy a GeForce-okat szerezzük be, méghozzá minél hamarabb.

(#60) Ijk


Ijk
nagyúr

Az AMD pedig hamarosan bejelenti a Sztahanov architektúráját. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#61) Ren Hoek válasza Psychopeti (#58) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Az a baj megveszik az összes Turingot, meg még a gamer kártyákat is.

Annyit vesznek amennyi van... mint a sáskák. és ne feledjük a gamer kártyákat még lehet értékesíteni a palimadár gamereknek, ha beüt a szar. Ez meg megy söralátétnek? Márpedig előbb utóbb beüt.

Ezt kb féláron kéne adni.

(#62) janeszgol válasza Psychopeti (#56) üzenetére


janeszgol
félisten

Itt is azt írják.

Én is már két éve halogatom az asztali fejlesztését, de szerintem nem is fogom már. Úgy néz ki, hogy albizgatnom kell és akkor veszek 100-150k között majd egy notit. Aztán ha 4-5 év múlva megdeglik, megint. Azzal könnyebb cuccolni. Szóval sajnálom az RR-t is, későn jött, pedig nem lenne rossz. Szemeim mobil architekre vetem már. A játékok, amikket játszani szeretnék, mint 2-10 év belüli. Szóval nem gépigényesek.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#63) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ha nem determinisztikus Turing gep lesz, akkor erdekel. :D

I am having fun staying poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.