Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geönczy


Geönczy
aktív tag

Törölve.
Én is azon morfondírozok most. Hülyeséget írtam.

[ Szerkesztve ]

(#2) Ribi válasza Geönczy (#1) üzenetére


Ribi
nagyúr

De én is elszámoltam, hogy te hogy számoltad, szóval majd ha valaki jól tud számolni az megaszondja a frankót :DDD
32Gbit ha jól sejtem 8GB, ami vagyis 64=8x8, vagyis 296 / 160 ami még midnig nem rossz, de ez az elméleti max. Remélem jól számoltam.

[ Szerkesztve ]

(#3) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Jó cucc!

Remélem SSD-k piacát is felpezsdítik a 32 nm-es chipek... Az lenne a legjobb ha eljutnánk oda, hogy egy 64 GB-os SSD 20-25 körül van (ami még mindig aranyár) Minimum 200 MB / s olvasással és 100 MB / s írással

(#4) T.Peter válasza Ribi (#2) üzenetére


T.Peter
őstag

Elszámoltad. 32Gbit=4GByte
"A 14 x 18 x 1,4 mm-es méretű termék az FBGA tokozást támogatja, és 16 darab 32 nm-es gyártástechnológiával készülő, 32 gigabites NAND chipet rejt egy dedikált vezérlő társaságában." 16x4GB=64GB
Amúgy mi ez a 296/160?

[ Szerkesztve ]

(#5) szuper-t


szuper-t
senior tag

erre lehet bármit is írni?:)
majd kiderül h ez nekünk jó e vagy sem :S

(#6) aram01


aram01
nagyúr

jó lenne,ha jó lenne

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7) bteebi válasza Ren Hoek (#3) üzenetére


bteebi
veterán

Ámen :R
Amúgy mindenképp fel fogják pezsdíteni, de szerintem leghamarabb is fél év múlva :(. De akkor már tényleg felpezsdülhetne a piac :). Jó lenne már jövőre valami normálisabb, megbízható SSD, SATA3 csatival :U...

Amikor egyébként megláttam a számokat, egészen megdöbbentem :Y. Itt tulajdonképp egy kb. 10 Ft-osnak megfelelő területen van 64 GB-nyi flash tárhely! :C

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#8) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ha a tokozás azonos, a méret hogy lehet kisebb?

(#9) Psych0


Psych0
őstag

ez nem modul. ez chip.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#10) Thrawn válasza ngabor2 (#8) üzenetére


Thrawn
félisten

A többiben kevesebb lapka van, gondolom ezért.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11) ngabor2 válasza Thrawn (#10) üzenetére


ngabor2
nagyúr

tehát egy kicsivel laposabb?

(#12) Thrawn válasza ngabor2 (#11) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem, keskenyebb.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.