Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) james001


james001
veterán

Én szeretem a TR-t,sőt a régi PS1-es részek még jobbak is valamivel mint az Uncharted,de én szerintem az új TR rész még kilométerekről se fogja megközelíteni az új Uncharted-ot.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2) satz18


satz18
őstag

Nekem meg a válaszom a: kapják be.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#3) Gergosz2 válasza james001 (#1) üzenetére


Gergosz2
veterán

Vissza kéne térni a régi mederbe, mert az a játékstílus a Tomb Raider védjegye volt. Azon a területen verhetetlen.Az akciós-QTE-s , kevesebb ugrálós játékmódot más széria mint pl. Uncharted már sokkal régebb óta és jobb szinten űzi.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#4) Hunzoza válasza james001 (#1) üzenetére


Hunzoza
csendes tag

Ha Uncharted ellen küldik, akkor komolyan össze kell kapnia magát. Az előző rész a környezetet és harcot leszámìtva közepes volt.

(#5) davidsone válasza satz18 (#2) üzenetére


davidsone
addikt

:C de tövig :K

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#6) davidsone válasza Hunzoza (#4) üzenetére


davidsone
addikt

Ja pont a két legfontosabb dologban volt ütős! Akkor nem mondanám középszerűnek :U

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#7) Neoteric


Neoteric
addikt

Hát ez lol. :D
MS kínjában már nem tudja micsináljon.

PSN: ne0teric_sAN

(#8) james001 válasza Gergosz2 (#3) üzenetére


james001
veterán

Igen,de oda már úgyse fognak visszatérni. :( Az Underworld volt a "lezáró" epizód az "öregebb" Larának,úgyhogy most már csak a tinicsaj-Rambot fogjuk látni amíg ki nem találnak megint valamit (bébi Lara! :DDD )
De szerintem a Microsoft tudja hogy akkora sikere úgyse lesz a TR-nek,mert már magukra bőszítették a fél gamer világot az exkluzív balhéval.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

És a Halo?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10) Hunzoza válasza davidsone (#6) üzenetére


Hunzoza
csendes tag

Ki mit néz egy játékban.Számomra a sablonos történet, és az egydimenziós karakterek lerontották az összképet.

(#11) dergander


dergander
addikt

Attól nem fog jobban kelni az xbox ha csak only lesz a játék...bár nekem egyik sincs de ahogy olvastam a Sony most igen odavert a PS4el az MSnek,én maradok a PCnél ha meg arra nemérkezik meg,nemtud annyira lázba hozni

(#12) mikej95


mikej95
aktív tag

A Tomb Raider nagy múltú sorozat, de az Uncharteddel szemben csúnyán el fog vérezni, ha csak annyit hoz, mint az elődje. A teszterek lefizetése meg már általános napjainkban, így az sem segít rajtuk.
Csak annyit mondok "XBox Go Home". :DDD

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#13) alevan válasza james001 (#8) üzenetére


alevan
őstag

Simán túl van lihegve az egész.

A fél gémer világ peddig ha akar játszani TR-el, az vesz XO-t, mint ahogy aki akar játszani a PS exklúzív játékokkal, az vesz PS4-et. Egy XO-s sem sír mert pl. az N++ nem jön XO-ra.

Fogadjunk, ha a Sony csinálta volna ugyanezt, nem lett volna ennyire nagy felháborodás. De mivel MS, ezért megy a cry...

Csak annyit mondanék még: ha annyira nem volt jó a reboot első része, akkor egy közepes játékért miért megy a cry?

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#14) Gergosz2 válasza Bjørgersson (#9) üzenetére


Gergosz2
veterán

az hogy jön most ide ? :DDD

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#15) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Ezzel az exkluzív marhasággal csak a játékosokkal csesznek ki. Főleg az új generációs konzoloknál, ahol kisujj-gyakorlat lenne a portolás.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#16) Hunzoza válasza alevan (#13) üzenetére


Hunzoza
csendes tag

Mert egyedüli életképes multiplatform cím kategóriájában. Sony is ugyanúgy megkapta volna. 2 platformon nincs kihívója.

[ Szerkesztve ]

(#17) Neoteric válasza alevan (#13) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem azért "sír" a játékosok többsége mert nem jön forza ps4-re, hanem mert nem jön egy olyan játék ps4re ami 10enakárhány évig jött a sony konzoljaira. Szerintem. :U

PSN: ne0teric_sAN

(#18) james001 válasza alevan (#13) üzenetére


james001
veterán

Nekem tök mindegy hogy mire jön ki az új TR,én nem fogok sírni :D De sok millió ember úgy látszik hogy igen,mert azért ahhoz képest nagy sikere volt a reboot-nak.

"Fogadjunk, ha a Sony csinálta volna ugyanezt, nem lett volna ennyire nagy felháborodás. De mivel MS, ezért megy a cry..."
Szerintem akkor is ment volna a sírás,már csak azért is mert akkor nem jönne PC-re. Most is inkább ezért háborodtak fel emberek.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#19) Bjørgersson válasza Gergosz2 (#14) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az nem lenne elég konkurencia a Sonynak?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20) asvald


asvald
senior tag

kapzsi egy nép , minden arról a rohadt pénzről szól , meg is tarthatják ex -nek a TR-t nem ér az semmit se

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#21) halkow


halkow
őstag

Húzós, pc-re vajon ki fogják adni?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#22) davidsone válasza Hunzoza (#10) üzenetére


davidsone
addikt

Szerintem nem volt sablonos. Lara fejlődése, hunter-ré válása ngyon aprolékosan kidolgozott volt.
Ha meg jó sztorit akarsz nézz trónok harcát ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#23) Shing válasza davidsone (#22) üzenetére


Shing
őstag

Szerintem semmilyen aprólékos kidolgozás nem volt benne. Ahhoz képest, hogy 5 évig kellett az új TR részre várni nem túlozták el a forgatókönyvet.

Amúgy nem kiderült, hogy a játék csak ideiglenesen exkluzív?

(#24) crue


crue
őstag

Egy ősidők óta multiplatform cím exkluzívvá tétele az Xbox válasza? Ha ésszel nem megy (nincs ötlet), akkor megoldják erővel (pénzzel). Szánalmas próbálkozás.

(#25) Ellia


Ellia
addikt

Akarnak valamit az Uncharted ellen? Nem az lett volna az értelmesebb, hogy csinálnak egy új kaland/akciójáték sorozatot? Szerintem bőven megfért volna a két jelenlegi (nagy) mellett, ilyenre, ami látványos, pörgős és magával ragadó mindig van igény szerintem. Sőt tovább megyek, ha csak X1-re készült volna el teljesen a "nextgen" jegyében még nagyobbat is szólhatott volna. Így nem értek el mást egy nagy felháborodáson kívül (hiába lett időközben bejelentve, hogy csak ideiglenesen exkluzív). Az ilyenek rontják legjobban egy cég renoméját.

(#26) Feverke


Feverke
tag

Szerintem, meg egy vadiuj Indiana Jones kellett volna csinalniuk. Na, az utott volna.

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#27) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Érdekes, milyen középszerű játék lett a TR mióta X exkluzív lett. Nyilván középszerű ízlséssel rendelkező PS tulajok vették a Definitive Edition-t is.

Az a fránya kettős mérce...

Ellia: Az ideiglenes exkluzívitás nem lett kimondva, Spencer csak annyit mondott, hogy nem az övé a franchise.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#28) Hunzoza válasza davidsone (#22) üzenetére


Hunzoza
csendes tag

Tényleg baromi kidolgozott volt... 3 küldetés alatt megtörtént a jellemfejlődés. A jó történet számomra fontos, nélküle unalmas robotba fordul a játék.

(#29) alevan válasza james001 (#18) üzenetére


alevan
őstag

A PCsek mindig sírnak, ez nem meglepetés...

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#30) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Személy szerint nekem egyetlen nagy problémám van ezzel, mégpedig az, hogy egy olyan játék esetében döntötték el (Helyesebben: Döntötte el a Microsoft), miszerint jó ideig csak XBOX-on legyen elérhető, aminek előzménye minden platformon megjelent és viszonylag jól teljesített.

Én a Square és a Crystal helyében tutira nem hagytam volna, hogy a MS írja elő nekem, hogy melyik platformra adhatom ki a játékot. De ők is hibásak, mert azt már korábban is mondták, hogy régóta tervezgetik ezt a partnerkapcsolatot, ráadásul annak ellenére szerintük ez a lehető legjobb megoldás a franchise számára, hogy számolniuk kell a csalódott rajongókkal is.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#31) alevan válasza james001 (#18) üzenetére


alevan
őstag

Amúgy meg anno a Final Fantasy I - VI Nintendo exklúzív volt, VII-X Sony exkluziv, XIII peddig PS/XBOX. És ezért anno senki nem sírt.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#32) Vistaboy válasza Vistaboy (#30) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ahogy a játék topikjában már linkeltem, idézem:

"Phil Spencer megérzése szerint a Square Enix és a Crystal Dynamics olyan nagyra szeretné elkészíteni az új Tomb Raidert, amennyire csak lehetséges, és ennek megvalósítása érdekében szerződött le a Microsofttal. Ez a megállapodás már azóta alakulófélben van, mióta először bejelentették a tavaly megjelent Tomb Raider Reboot készítését az E3-on megrendezett Microsoft konferencián. Spencer úgy véli, hogy egy ilyen hosszútávú partneri kapcsolat jót tesz a franchise-nak, még annak ellenére is, hogy szembesülniük kell a csalódott rajongók reakcióival, akik nem rendelkeznek XBOX One konzollal."

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#33) oriic válasza Bjørgersson (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Halohoz egy ilyen. :D ;]

"Xbox One:
Halo 5: Guardians tops the list and is easily Xbox’s most notable franchise. A beta of it’s multiplayer will be available to those who purchase Halo: The Master Chief Collection this November. While it had been originally announced as an Xbox exclusive, we have now learned that Rise of the Tomb Raider is only a timed exclusive. While this still gives Xbox owners early access to the game, its eventual console-wide release should make PS4 owners happy. Regardless, both of these games will be coming only to Xbox owners in 2015."

Live-Die-Respawn

(#34) Döglött Róka válasza Vistaboy (#30) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Csak ha az SE hozza akar ferni az MS eroforrasaihoz, ahhoz egy exkluziv szerzodes kell. Aki erzelmi alapokat keres emogott a dontes mogott, meg ilyen nem hagytam volna ervelessel kezd, nem kicsit romantikus.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#35) #08052480 válasza Vistaboy (#30) üzenetére


#08052480
törölt tag

Én a Square és a Crystal helyében tutira nem hagytam volna, hogy a MS írja elő nekem, hogy melyik platformra adhatom ki a játékot.

Ezt megis hogy gondolod, a Microsoft talan kenyszeritette oket? Szerzodest kotottek, punkt. Ezt csinalja az egesz ipar, csak meg eddig elsosorban dlc-k meg mindenfele kiegeszitok voltak erintettek, az SE hagyta az egesz jatekot - anno volt hirezve, hogy keveseltek a TR eladasait, hat behajtjak a penzt maskepp.
Nem tudjuk meddig box exkluziv, par honap-fel ev-egy ev, amint lejar az ido, jo esellyel jon mindenre - vagy nem, attol fugg hogy dont az SE, ha hosszu tavra terveznek az MS-el nem lepodnek meg ha a PS teljesen kimaradna a bulibol.

(#36) Vistaboy válasza #08052480 (#35) üzenetére


Vistaboy
veterán

Én azt gondolom, hogy a kurvák pénzért bárkivel lefekszenek, de ettől még nem fogják az érzelem legkisebb jelét sem mutatni irányukba. Ergo, amennyiben a Square szempontjából fontosabb, hogy a MS pénzelje őket, mint az, hogy az új Tomb Raidert minél több játékos vehesse meg, akkor megérdemelnék, hogy még annál is kevesebb vásárlójuk legyen 2016-ban, aki megveszi a PC kiadást, mint amennyi lett volna jövőre, ha egyszerre adták volna ki mindenre.

A baj az, hogy a rajongók így is meg fogják venni, hiszen aki eddig sem warezolta le, ezután sem fogja, aki pedig igen, nos... az ő véleményük amúgy sem mérvadó itt. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#37) D.Va


D.Va
senior tag

Hát ha PC-re nem adnak ki TR-t akkor elmehetnek a K ANYJUKBA... :Y

(#38) Döglött Róka válasza Vistaboy (#36) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Aranyos ez a fajta szentimentalizmus.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#39) Vistaboy válasza Döglött Róka (#38) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ugye? :DDD Mindegy, ez csak egy fórum, az ember leírja, amit gondol, mások pedig az ő véleményüket. De a végeredmény mindig ugyanaz: marad minden a régiben. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#40) Döglött Róka válasza Vistaboy (#39) üzenetére


Döglött Róka
veterán

:)

Anno a Halo-t Steve Jobs kaszalta el mac-re es utana jott a Microsoft. Persze akkor meg nem hasznaltak ennyien internetet igy nem volt annyi rinya.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#41) #08052480 válasza Vistaboy (#36) üzenetére


#08052480
törölt tag

Elegge naiv dolog azt feltetelezni, hogy a kapcsolodo oltonyosoket barmilyen mertekben is erdekelne hany platform marad ki amig a szamok emelkednek. :)
PC meg aztan vegkepp nem nagyon szerepel az egyenletben, egyreszt valoszinuleg igy is a tobbszoroset kaszaljak annak, mint amit pc-n valaha is hozott volna a jatek, masreszt az MS-nek nem a Windows a konkurenciaja. Erosen ketlem, hogy ellenukre lenne ha mondjuk egy ev utan arra is kidobnak, addigra aki akart mar ugyis vett egy konzolt a jatek miatt es ha mar ott van tovabbra is fog jatszani rajta.
Par forumos martir bojkottja a keses miatt meg a vilagon senkit nem erdekel :)

(#43) axton válasza Bjørgersson (#9) üzenetére


axton
tag

na igen, megszokhattuk már, az xboxnak csak 2 felmutatható címe van, halo és forza... :C

(#44) oriic válasza axton (#43) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gears.

Live-Die-Respawn

(#45) alevan válasza Cobra652 (#42) üzenetére


alevan
őstag

Kétlem.

Ez nem egy sima DLC. Nem is egy timed exklúzív, másképp nem így terelték volna be. Egyszerűen és valószínüleg túl sok pénzt ad ki érte a Microsoft ahhoz, hogy megjelenjen PS4-re is.

PCs megjelenés lehetséges, főleg ha pl. DX12 cím lessz.

Sőt, lehet, hogy Win8+ exklúzív cím lessz és Steam helyett Win8 Store-ban kelessz megvenni ;]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#46) Def26 válasza Vistaboy (#36) üzenetére


Def26
félisten

Crytek is majdnem belehalt a ryse exkluzívba. Most majd remeghet a TR csapat is. kb. ennyi a vélémyen. :DDD Az a picsányi xone tulaj nem olyan nagy eresztés és gondolom a TR -en is keresni akarnak ezért nem full exkluzív hanem időszakos.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#47) rocket válasza crue (#24) üzenetére


rocket
nagyúr

Ez nem igaz.
Anno a Tomb Raider 2 es 3 nem jott Saturn-ra csak PS1-re, mert a Sony megvette az exkluzivitast a Core Design-tol, raadasul a 2. resz eseteben nagyon kozel a megjeleneshez tortent ez, az osszes akkori Saturn magazinban benne volt a jatek, aztan nem lett belole semmi a Sony-nak hala.

Ugyhogy visszanyalt a fagyi :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#49) crue válasza rocket (#47) üzenetére


crue
őstag

Ezzel valóban nem vagyok teljesen tisztában, mert akkoriban pc-s voltam és csak arra emlékszem, hogy volt pc-re és konzolra is. Hogy melyik konzol(ok)ra, arra már nem. Köszönöm a kiigazítást.

(#50) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Na ez akkora fail, hogy csak na...
Ezek szerint az M$ többet fizetett, mint a Sony és PC tulajok várható bevétele :U
Mennyi lehetett, fél milliárd dodó? :B
Kell is az a zsé a Thief és a Murdered bukása után :P

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.