Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wapmester


Wapmester
senior tag

FunTouch OS? Jesszus :DDD egyre hülyébbek a módosított android nevek :D

(#2) fornettisuti


fornettisuti
veterán

huawei p6 klón, te vagy az?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3) Mr.Silkó válasza fornettisuti (#2) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Vagy Iphone klón. Lehet válogatni. :)

(#4) Gymnova81


Gymnova81
tag

Hihetetlen hogy nem tudnak egy egyedi formát kitalálni, tervezni. Miért kell minden csájníz telefonnak ugyanúgy kinéznie? Csak egy kicsit kellene többet görbülni a tervező asztal felett...

(#5) Robi BALBOA válasza Gymnova81 (#4) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ez alsó kategória és itt nem szokták megerőltetni magukat a tervezők, meg lehet, hogy fake(már csak az árazás miatt is).

Más:
Ez a kinézet dolog meg olyan, hogy a samu Note 3 szemből full ugyan az mint az én Vivo Xplay-em(pedig utóbbi jóval előbb jelent meg), de most a samu gondolt eggyet és kijött ezzel az Edge cuccal, ami tényleg érdekes, erre mindenki csak visszakozik, meg így ez semmi, nem jó stb...
Most kell az ötletesség/innováció/változatosság vagy nem?

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#6) ctvagyok


ctvagyok
őstag

96k egy HD kiejlzős mobilért és s410 ért? Normálisak ezek? Ja és csak a kínai ár. Samsung árazás. :DDD
Azt majdnem kihagytam, hogy az aksi is vacak, és az 1 GB ram is bíztató.

[ Szerkesztve ]

(#7) judas13


judas13
addikt

Fátylat rá.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#8) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Szerintem csúnya

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.