Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

erről a Resistance & Liberation-ről miért nem hallottam eddig :Y

meg a Research and Development, köszi a hírt :R

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#2) D.Orion válasza AXisBOLD (#1) üzenetére


D.Orion
veterán

Pedig nem ártana játszanod vele. Szvsz kihagyhatatlan. Napról napra jobb!

(#3) AXisBOLD válasza D.Orion (#2) üzenetére


AXisBOLD
addikt

már szedem mind a kettőt :)

nem is nézegettem a modokat, mert elvoltam a Synergy-vel meg az Insurgency-vel. de mondjuk már kezdem megunni őket.

Aurea mediocritas

(#4) littlelion21


littlelion21
addikt

Először nem értettem, hogy ki és miért választ legjobb moderátort, aztán kapcsoltam. :D

(#5) Akos2110


Akos2110
aktív tag

Engem a Cod4 star warsos modja érdekel. kipróbálom, nem lehet olyan rossz ha a 4. lett.

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

Mennyi HL2 mod. Egyébként nagyon jó cikk, tényleg van egy csomó jó mod. :R

(#7) Worker


Worker
aktív tag

Habar engem a nyertes mod annyira nem erdekel, a 2. helyezettet valoszinuleg meg fogom majd nezni. Bar ahhoz meg kell majd egy Ep2 is, nekem meg csak alap HL2+Ep1 van :(
A videoban beszelo krapektol meg kivert a viz, annyira szornyen unott es kifejezestelen hangja+stilusa van...
Hogy lehet egy ilyen balf*sszal felmondatni ilyesmit... :W

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#8) Akos96


Akos96
senior tag

Star Wars mod kihagyhatatlan. A remix ami megy alatta az 10/10. :)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#9) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

a C&C: Shockwavevel még nyáron játszottam az akkori verzióval. kissé kiegyensúlyozatlannak érződött (pici finomhangolás kellett neki), egyébként eszméletlenül jó volt. Generalshoz must have.

a Deus Ex: Nameless mod meg már jópár éve készült, azt hittem sose lesz végleges:) sajnos kipróbálnom nem sikerült, a DX cdm innen 1600kmre van:(

a Diablo 2EXP: Medialvel XL... na az zseniális:) mondom ezt öreg motoros Diablosként. eléggé sokat változtat az alapjátékon, behoz csomó újdonságot, Diablo2őt szeretőknek musthave (még a márciusi verziót próbáltam). a leírtakon kívül még csomó új pálya és egyéb kihívás is van.

a Renegade X... ez csak nem a C&C Renegde felújjítása? mert akkor jónak néz ki:) (az alap Renegadenak volt sok hibája, de a Mammothal csapatás, az zseniális volt).

látom a HL2 modok is elkészültek, a MechWarrior modról meg csomó jót hallottam, alap engine is szuper.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#10) AXisBOLD válasza D.Orion (#2) üzenetére


AXisBOLD
addikt

sajnos a Resistance & Liberation-on alig vannak. :(((

Aurea mediocritas

(#11) csaabz


csaabz
őstag

A Living Legends-et illene már kipróbálni...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#12) D.Orion válasza Worker (#7) üzenetére


D.Orion
veterán

576-ban most 2K az Orange Box. A jelenlegit meg passzold el valakinek.

(#10) AXisBOLD: Tudom. Sajnos minden ilyen modnál így van. Ha nincs felhajtás, akkor hiába jó, alig játszanak vele. Kevesen ismerik. HL2-re van két kiváló Stargate mod, de azokon sincs szinte senki.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.