Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) keIdor


keIdor
titán

Jópofák ezek a napi Sza... khm Starcraft kettő hírek.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2) #97544192 válasza keIdor (#1) üzenetére


#97544192
törölt tag

te is láwolod, ugyibugyi? :K herótom van már tőle.

(#3) BalaNce87


BalaNce87
addikt

A Starcraft 2 felveszi a versenyt a többi játékkal, ami nyáron jelent meg.

(#4) GAbre válasza #97544192 (#2) üzenetére


GAbre
veterán

Hát sokakat érdekel legalább 1.8 millió embert biztos....
Ez van kijön 1 jó játék,akkor arról írnak agyba főbe,majd megunják ezt is.

Avatar

(#5) WayneGace válasza keIdor (#1) üzenetére


WayneGace
őstag

Én pont most olvastam bele a másik SC hír kommentjeibe is. És az is jópoga, hogy te mindegyiknél sza... khm kedvesen írsz a játékról. Lehet azért vannak ezek a hírek, hogy te mindegyikbe beírd kommentként, hogy unod a híreket, persze azért szorgosan olvasod és kommenteled. Érdekes...

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#6) zH.


zH.
senior tag

első résszel nem játszottam ,de a második szerintem qrvajólett. :R
végre leköt egy game ,nem unom meg 1-2óra game után.

just be

(#7) #40835072 válasza BalaNce87 (#3) üzenetére


#40835072
törölt tag

kit érdekel a starcraft én már a maffia II meg a COD7 et meg a Medal of honort várom :D

[ Szerkesztve ]

(#8) menalcas


menalcas
őstag

Hát ez a hír annyira felba-- húzott.
Csak hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba :
Van a WOW több millió origi játékossal akik élek halnak érte és ezért fizetik is minden hónapban a havidijjat, na most megjön a várva várt új kieg, úgy is megveszik ellenben egy új játékkal amit nem ismernek nem tudják hogy akarják-e, tehát van egy adott csoport aki tuti megveszi a kieget rgo nem haboznak amint kijön tolják fel, meg van az SC2 amit vagy igen vagy nem, nem is értem hogy lehet összehasonlítani :W

Ez olyan mint a játékeladási listákban a wow prepaid card :W

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#9) keIdor válasza WayneGace (#5) üzenetére


keIdor
titán

Linket a mindről... én meg gyors belenéztem az előzményekbe és ott nem látom a nevem. :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10) gabor85


gabor85
őstag

Érezhetően kevesen kommentelnek erre a hírre:D
Most vagy beszippantotta őket a játék, vagy viszik gariztatni a vga-kat:D

(#11) Cathulhu válasza #40835072 (#7) üzenetére


Cathulhu
addikt

Jah, mafla 2 nekem is johet :)
Ennek meg lehet adok eselyt (radeonom van :)) ), bar az elso resz nagyon nem jott be.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#12) menalcas válasza Cathulhu (#11) üzenetére


menalcas
őstag

Ha kérsz valaki biztos ad neked 2 maflást :DDD

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#14) Thome válasza keIdor (#1) üzenetére


Thome
addikt

Hmm, várj csak: LINK

[ Szerkesztve ]

(#15) h-yle válasza keIdor (#1) üzenetére


h-yle
addikt

Abszolút igazad van. Folyamatosan erről írnak ahelyett, hogy a többi nagy nyári játékról cikkeznének. Mint például a... öööö... izé... khmm... várjunk csak...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#16) ollie


ollie
MODERÁTOR

De hogy lehet összehasonlítani egy MMO-t egy RTS-sel?

***

(#17) keIdor válasza Thome (#14) üzenetére


keIdor
titán

:C
Ha már Warcraft:
kep

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) #08052480 válasza ollie (#16) üzenetére


#08052480
törölt tag

úgy, hogy mind2 játék és mind2-őt meg lehet venni - itt jönnek a képbe a számok - szerintem nem túl nehéz :)

(#19) FefeeX válasza keIdor (#9) üzenetére


FefeeX
veterán

Minden esetre nem az első, hogy leírod egy ilyen hírnél, hogy milyen sza... mármint hogy milyen csodálatos játék és hogy milyen jó, hogy cikket írnak róla... Értelme nincs a hozzászólásaidnak, de hőzöngjél csak, attól jobb lesz

(#20) keIdor válasza FefeeX (#19) üzenetére


keIdor
titán

Dehogy hőzöngök, kíváncsi voltam a reakciókra ezért írtam így. ;) Engem nem izgat, hogy ez mivel veszi fel a versenyt és mivel nem, meg az sem, hogy hányan játszanak vele és hányan nem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) FefeeX válasza #08052480 (#18) üzenetére


FefeeX
veterán

És mindkettő ugyanazokra a rendszerekre van csak. Én sem értem, mit nem lehet ebben érteni. Játékok közül ez vezeti az eladási listát. Filmek közt meg az Avatar. Attól, még hogy az nem dokumentumfilm, moziban játszották, emberek nézték meg ugyanúgy, fizettek érte ugyanúgy, amit lehet mérni. Ott is, mint itt is, ez nem a minőségét mutatja, hanem a keresettségét/hype-ját etc. De hogy hülyeség lenne-e mérni? Szerintem nem.

(#22) FefeeX válasza keIdor (#20) üzenetére


FefeeX
veterán

Mégis elolvasod a hírt, sőt, még írsz is alá...
Én pl csak azokat a híreket olvasom, amik érdekelnek, a többit meg sem nyitom. De biztos sok az időd akkor és nem tudsz mit kezdeni vele :P Adhatnál kicsit nekem is :)

(#23) arpi6k válasza keIdor (#20) üzenetére


arpi6k
addikt

Én is észrevettem már ezt a tulajdonságodat.:) Őszintén szólva felnevettem amikor láttam hogy a Tied az első hozzászólás. Természetesen a hozzászólás mondanivalóját is sikerült megtippelnem. :D

Intel & ATI

(#24) keIdor válasza arpi6k (#23) üzenetére


keIdor
titán

Ez az amit nem is tagadtam, de továbbra is várom a linkeket, hogy hol fikázom állandóan ezt a játékot? 1-2 hírhez írtam még, de arra már nem is emlékszem mit, az se biztos, hogy fika volt.

FefeeX: Többnyire én sem olvasom el, ami nem érdekel, de ezeket is csak azért, mert kíváncsi vagyok, hogy ma éppen mit írnak már megint erről. Sőt a holnapit is meg fogom nézni, mert biztosan lesz valami már megint...:) Amúgy a héten délelőtt és délután valóban sok szabad időm van. :D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25) Gabr


Gabr
tag

Ez a 2.8milliós WOW kiegészítő gondolom csak a PC eladásairól szól, mert ha jól emlékszem a MW2-ből egy pöttyét (4.7 millió darab, 310 millió dolláros bevétel) többet adtak el az első napon konzolra.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#26) FefeeX válasza keIdor (#24) üzenetére


FefeeX
veterán

Ez egyébként ilyen dolog. Az SG-n az Avatar volt a téma anno, minden nap új hír, de hát a hype miatt ezek a legolvasottabb cikkek, a legtöbbet ezekkel foglalkozik minden sajtó. Az olvasottság hozza a reklámbevételt, amiből az oldal él, ami miatt lehetőséged van híreket olvasni, és megosztani a véleményed másokkal :) Ez már csak egy ilyen dolog, tetszik-nem tetszik :)

(#27) tabu3x


tabu3x
tag

Érdekes, amikor még csak Starcraft "1" volt, mindenki azzal játszott. Pedig ott volt a TA is, ami szerintem sok szempontból felülmúlta.
LAN-on mindig az Starcraftot játszottuk. Amikor felvetettem a TA-t kiderült, nem is hallottak róla...
Hát, ez így lehet manapság is. Nem is ismernek más RTS-t, azért lehet ekkora sztár.

(#28) ollie válasza tabu3x (#27) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Starcraft épp azért lett olyan ismert, mert elsőrangú support járt hozzá, na meg a battle.net, mely még mindig működik. Még 10 évvel a megjelenése után is adtak ki hozzá patcheket.

Mondj még egy RTS-t, ami hasonló multiplayer élményt nyújt és hasonlóan jól vannak kiegyensúlyozva a fajok.

***

(#29) FefeeX válasza ollie (#28) üzenetére


FefeeX
veterán

TA. Hasonló, de mégis más, emellett óriási élmény, tény hogy a hivatalos supportja már nem létezik.

(#30) Wolverine válasza keIdor (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Amikor megjelenik valami Crysis, Bioshock vagy CoD, akkor meg azokkal vannak tele a napi hírek. Engem pl. az irritált, mert az fps-t ostoba műfajnak tartom úgy általában - mégsem kezdtem el tüntetni a 48. hírnél :U (szerk: elírások)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31) Thome válasza keIdor (#17) üzenetére


Thome
addikt

Magas labda volt, bocsi! :DDD

(#32) Gabr válasza FefeeX (#26) üzenetére


Gabr
tag

"Az olvasottság hozza a reklámbevételt, amiből az oldal él"

Amíg az ember fel nem telepíti a adblock plus plugint...

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶

(#33) Wolverine válasza Gabr (#32) üzenetére


Wolverine
félisten

Amit nem ajánlott használni, ha szeretnéd, hogy életben maradjon a lapcsalád és jöhess ide flame-elni :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34) Narxis válasza Gabr (#32) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ejnye, az nem szép dolog...

Thanos was right.

(#35) Mustaros válasza #97544192 (#2) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Akkor minek olvasod te tardling? :D...

(#36) ollie válasza Gabr (#32) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És minél többen csinálják, annál hamarabb megy tönkre a prohardver, úgy hogy legalább annyi eszed lehetne, hogy ne reklámozd.

***

(#37) FefeeX válasza ollie (#36) üzenetére


FefeeX
veterán

Emellett nem értem, miért fáj annyira valakinek az az 1-1 reklám, én például meg sem látom az ilyeneket, elég szelektív a látásom, de ha ezen múlik, akár meg is nyitogatom :)

(#38) Fo_AMD_Fun


Fo_AMD_Fun
csendes tag

Én is ADBlock-ozok és nem fog tönkremenni Magyarország legnagyobb informatikai portálja bele, abban biztos lehet mindenki!

(#39) Viktor77 válasza Fo_AMD_Fun (#38) üzenetére


Viktor77
titán

Tévedés. Te mások jóhiszeműségében bízol. Ha mindenki (szó szerint) használna adblock-ot, akkor bizony tönkremenne.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#40) FefeeX válasza Fo_AMD_Fun (#38) üzenetére


FefeeX
veterán

Ez olyan, mint a warez. Egy az egyben. Önmagában még míg kevesen csinálják, nem megy bele tönkre semmi, mert van aki még fizet. Nos, oké. Reklámozni ezt is mint a warezt is, hát, finoman szólva bunkóság, és nagyon finom voltam. (majd más megfizeti az árát hozzáállás... amikről máris eszembe jut néhány sztereotípia...)

(#41) Wolverine válasza Fo_AMD_Fun (#38) üzenetére


Wolverine
félisten

Nézd meg a Logouton Parci írásait arról, hogy a PH szorult anyagi helyzetben van és pengeélen táncol, aztán utána gondold végig még egyszer azt a fehérlistát.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42) elithun válasza ollie (#16) üzenetére


elithun
őstag

Mondjuk ezt én se értem, a két játékban annyi a hasonlóság, hogy mind a kettőt a Blizzard adta ki és, hogy a címeik "craft"-ra végződnek.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.