Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) <Lacy85> válasza l.skywalker (#45) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Nincs kimondva, nincs leírva sehol, hogy nem akarnak exkluzív címeket, hiszen ezt sok Xbox-os akarja, de kimondatlanul már régen elengedték ezt"

Ezt a logikát mondjuk a mai napig nem értem. Főleg, mivel hogy csak PS-hez képest vannak lemaradva. Házon belül szerintem nem állnak rosszabbul, mint X360 idején. Miért sz@rnak bele mégis az egészbe?

"de ezért kapok cserébe már legalább 3, de lehet, hogy majd 5 Xbox exkluzív címet"

Na épp ez a "gond", hogy egyik sem Xbox ex. Mindegyik van / lesz PC-re is. :D
Ami egyrészt tök jó, mert nem kell hozzá konzol, másrészt meg egy csomó ember kiesik a lehetséges vásárlók közül, mert "minek vegyek xbox-ot, ha pc-re is van?".
Jó, a jelenlegi hardver árak azért tolhatják konzol irányba az embereket, de azért ez nem lesz mindig így.
Én pl. a Forza sorozat miatt agyaltam volna, hogy melyiket vegyem. Így viszont sima ügy, hogy PS4.

"70 BRS\három hónap az ára, azaz három hónapra ~5500 HUF. Ennyi idő alatt vígan végig lehet játszani és nem kell érte 20ezreket fizetni"

Viszont ha megjelenéstől számítva tudsz várni pár hónapot, akkor majdnem ennyiért meg is tudod venni. Én akkor inkább az utóbbit választom. ha később kedvet kapok hozzá, nem kell megint kibérelni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.