Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) vicze válasza azopi74 (#21) üzenetére


vicze
félisten

"Windows RT a MS eredeti tervei szerint nem tablet OS lett volna"
Ezt beszéld már mer az MS-sel, mert egy ARM-en futó OS mi a jó fenének csináltak volna ha nem tabletbe?
Nettopba elég lett volna egy Atom, ahogy régen is. Mutass már 1db nem tablet WindowsRT (a sokból ;] ), most komolyan azt akarod megmagyarázni, hogy a Surface nem tabelt? :F

"akkor inkább csak simán felskálázhatták volna a WP-t."
Nem mert Office-t akartak mindenáron, mert ez volt a nagy "selling point"(valóságban meg a halála). A WinRT API nem volt felkészítve hogy telefon oldalról közelítse meg a tabletet.
WindowsRT egy kényszer helyzet miatti szörnyszülött volt, nem hogy a korát nem előzte meg de már bemutatáskor halálra volt ítélve.

"WinRT-vel valóban lemaradt évekkel"
Most érted a WindowsRT maga volt a WinRT megtestesülése, a koncepció eszenciája úgymond. Számomra elég nehéz az mondani hogy az egyik lemaradt a másik meg előre mutatott, főleg úgy hogy látjuk hogy mi történik W10-zel.

"Nekem kicsit mások az elvárásaim egy desktop OS-szel szemben."
Kiemeltem a lényeget. :) Windows RT még ennyit se tudott mert nem volt valós muti tasking WinRT appokkal, ami igazából most sincs még mindig.

Én értem, hogy számodra tetszik a Metro, de vagy belátod, hogy a nagy többségnek nem, vagy azt gondolod, hogy a piacon nem lehet újat mutatni és be van betonozva és ezért nem sikeres. Pont ahogy a Moto be volt betonozva vagy a Nokia, BB stb... :U Ami egy piacon életképes az életben is marad.
A WindowsRT még annyira se volt életképes minta 2001-es MS tablet bemutatása(ami bár megbukott, de fennmaradt mert volt piaca), amire folyamatosan épültek termékek a Windows 8-ig bezárólag.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.