Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dany007


Dany007
veterán

"Az Apple mindig is azt hirdette, hogy egy telefon egykezes használatához legfeljebb a 4 hüvelykes kijelző illik"

Nem. Először a 3,5 hüvelykre mondták ezt. Majd tavaly óta már a 4 hüvelykre is ezt mondják.
De én az 5,7-et kizártnak tartom. Ezzel a 3,5 ről 4-re történő váltással is segget csináltak a szájukból az 5,7 pedig már konkrétan nevetségessé tenné őket.

Az olcsó iPhone dolog se illik a cég imidzséhez de azt még elképzelhetőnek tartom.

(#2) sanyijedi válasza Dany007 (#1) üzenetére


sanyijedi
őstag

ipad-dal al is az "elvek" ellen mentek.. "nem kell 7".." szóval bármi lehet.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#3) d.salvatore


d.salvatore
tag

Szerintem nem lesz semmiféle olcsó iPhone, de kitudja, olcsóból is lehet jót kihozni.
De azért egy 5,7" kijelző már szerintem orbitális nagy.

Tegnap eladtam az iPhone 4S-t, vettem egy HTC 8S-t...hát le a kalappal!!!
Ilyen szép, gyors rendszer simán megállja a helyét az iPhone mellet és mindössze 140eur(40.000ft) volt, tiszta újonnan, szóval olcsó húsnak nem mindíg híg a leve.
Mindenesetre, most WP8 azok, és 100%-kos elégedettséggel.

Apple iPhone 5S White 64GB - iOS 7.1.2

(#4) csab2


csab2
veterán

Egy biztos: ha ezeket meglépi az Apple, akkor én nagyon csalódott leszek.
Azért ne tekintsük már etalonnak azt a pár millió embert aki fabletet vesz! 5-10-20 millió hol van a 300 millióhoz (nem tudom mennyi okostelót adnak el egy évben) képest?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#5) csab2 válasza sanyijedi (#2) üzenetére


csab2
veterán

Szerintem az teljesen más. A táblát használók igen nagy része 7-8 collos gépet használ. Ennél jóval kisebb azon telefont használók aránya, akik 4,5 vagy afölötti méretű mobilt használnak.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#6) sanyijedi válasza csab2 (#5) üzenetére


sanyijedi
őstag

samsung galaxy s2-s3-s4 eladásait nézve ami meghaladta a 4"-t szerintem elég sokan használnak.
és akkor a többi gyártóra pl HOX-ra ki se tértem.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#7) Integra


Integra
titán

a világ megváltozott, az apple mint prémiumgyártó megszűnik létezni (sosem volt az, csak jó a marketing bullshit) és ugyanolyan hétköznapi gyártó lesz, mint a többi (mindig is az volt). a világ elment mellette sok tekintetben és ha lépést akar tartani, akkor muszáj a palettát bővíteni. nem látok gondot abban, hogy beszállna a tepsi bizniszbe, sokan várnak rá. és aki iphone5 méretű telefont szeretne, továbbra is megtalálja a sajátját. nem kell ebből elvi kérdést csinálni.
fordítva is igaz, androidos körökben meg rengetegen várjuk már egy csúcs hardver megjelenését iphone5 méretben.... a piac kiegyenlítődik a szereplők között, mert minden szereplő mindenhol ott szeretne lenni..
törvényszerű. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Egy 4,3 vagy 4,7 inches modellre mindenképp vevő lennék. 5,7 már brutál nagy méret, nem hiszem, hogy ilyenben gondolkodna az Apple.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#9) #16820480 válasza csab2 (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem ebben az arányban az is közrejátszik, hogy a phabletek tipikusan jó drága készülékek, annak a 300 milliónak meg a nagy része ilyen ZTE Blade árkategóriából kerül ki. Gyanítom, hogy azért sokan vennének még nagy kijelzős telefont (főleg, akik úgyis táskában hordják), ha meg tudnák fizetni.

Ettől függetlenül én sem tartom valószínűnek, hogy 5,7-es képernyővel jönnének. Még talán egy 4,3-4,5-öt elhiszek, abba bele tudnak pakolni egy 1024x768-as felbontást.

(#10) Daffchy


Daffchy
őstag

Jöjjön egy 5"-os és minden rendben van... a szájukból már úgyis rég segget csináltak, ez nem fogja visszatartani Őket... :))

#7: Ott a pont... :R

[ Szerkesztve ]

(#11) Paul119 válasza Integra (#7) üzenetére


Paul119
addikt

+1:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12) GeryFlash


GeryFlash
veterán

100 dolláros, perszeee, ez a Reuters is milyen egy ocsmány szennylap lett...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#13) subaruwrc


subaruwrc
félisten

inkább legyen 4,3 és hibátlan lesz.
5,7et meg hagyjuk meg a Samsungnak :)

(#14) FearTomi


FearTomi
őstag

Olcso iPhone tuti nem lesz, mert az "olcso" is minimum 150 e ft korul lenne jobb esetben...

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#15) joey04


joey04
titán

Jobs meghalt, Cook meg feladta az elveit. Szégyen. Elég ránézni az iOS 7-re.
Mi a francnak figyelnek a userekre nem is értem. Abban voltak a jók, hogy kitalálják, mi is kell igazán az embereknek (nyilván nem kell a többségnek ilyen tepsi, csak a samu lenyomta az emberek torkán). Bár megértem a döntéseiket, hiszen ma már nincs olyan látnok a cégnél mint Steve, így aztán abból főznek amijük van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) daniel909 válasza FearTomi (#14) üzenetére


daniel909
addikt

mért ne lehetne olcsó iphone? steve halála óta egyáltalán nem kiszámítható a cég ilyen szempontból. steve biztos nem engedne ki egy olcsó iphone-t, de tim szerintem simán.

(#15) joey20: szerintem jobs csak simán önfejű volt, és jó érzékkel tette ezt. tim pedig logikusan átgondolja a helyzetet. egyre jobb a konkurencia, csökkenni fognak az iphone eladások = egy olcsó iphone sokat lendítene a részesedés megtartásán, növelésén.
csak a felépített imidzs kezd omladozni, de még pár évig az is kitart.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#17) Humbert90 válasza d.salvatore (#3) üzenetére


Humbert90
csendes tag

hogyan tudtad ilyen marha olcsón beszerezni :Y ?

(#18) FearTomi válasza daniel909 (#16) üzenetére


FearTomi
őstag

Na igen csak azt akartam mondani ezzel, hogy az olcsó sem lesz annyira olcsó...

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#19) BenHans válasza Integra (#7) üzenetére


BenHans
addikt

+1 :) Teljes egyetértés :D

(#3) d.salvatore: Honnan ilyen olcsón ha szabad megkérdezni?

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#20) sien válasza Integra (#7) üzenetére


sien
aktív tag

persze persze tudjuk, apple logóval szart is el lehet adni, blablabla.

én nagyon remélem hogy nem teszi, ahogy a bmw se szállt bele a 2 millió ft os autók körébe, holott sokkal több suzukit adnak el mint bmw-t.

(#21) Integra válasza sien (#20) üzenetére


Integra
titán

csudát nem szállt be, nézd meg, hogy bővíti lefelé a modelpalettát... mert elkell adnia, kell a darabszám. kenheti a hajára a prémium felső kategóriát, már rég lehúzhatná a rolót, mert nem azokból van a pénz, hanem a volumen modellekből. az, hogy ezt te nem érted, vagy nem akarod tudomásul venni, ettől még ez így van. a csúcs turbo benzines über csodák helyett 70-80%-ban szutykos 2 literes dízel modelleket vesz a nép, mert nincsen pénzük rendes, erős benzines modell üzemben tartására... de a név kötelez, az kell.. tényleg, micsoda prémium :)
azt is nézd meg, hogy kikkel szövetkezik azért, hogy eltudjanak adni, mert semmi gyakorlatuk nincsen a kisautók között.. ne beszéljél már szemellenzőből meg fanboyból mert hülyeség hagyja el a szádat, azzal meg magad égeted csak.. ébresztő. tények makacs dolgok.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22) joey04 válasza daniel909 (#16) üzenetére


joey04
titán

szerintem jobs csak simán önfejű volt, és jó érzékkel tette ezt.
ez így van. és sajnos most nincs olyan ember aki tovább tudná vinné ezt az utat. tim egy teljesen egyszerű vezér, olyan, mint amelyik bármelyik másik cég élén van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

4.7"-es iphonera beneveznék

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#24) daniel909 válasza joey04 (#22) üzenetére


daniel909
addikt

pont ezt mondtam mikor SJ meghalt. az apple nem fog csődbe menni, csak pont olyan céggé alakul mint egy Samsung, vagy egy LG.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#25) joey04 válasza daniel909 (#24) üzenetére


joey04
titán

Forstall volt még olyan makacs, hogy nem engedett semmiben. De őt meg kirúgták ugye. Meg kéne már tanulni, hogy ha a userek igényeire és visszajelzéseire hallgatnak, abból csak szar dolog sülhet ki.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) FearTomi válasza joey04 (#25) üzenetére


FearTomi
őstag

Hu ez valami nagyon komcsi gondolkodas mod:)

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#27) Integra válasza FearTomi (#26) üzenetére


Integra
titán

ezért is van szopón az apple, és lohol a konkurencia után, de azért hagyjuk meg joey-nak meg a többi szemellenzősnek a lehetőséget, akik nem akarnak/tudnak szembe nézni a tényekkel :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Már mióta nyomatják ezt az olcsóájfon-baromságot és még mindig nem adták fel, pedig hányszor pofára estek a jósok. Az Apple soha nem ment bele árversenybe, sose szállt be olcsó termékek közé, nem akart 500 $-ér notebookot adni, az iPad mini se lett olcsótablet.

Mesélje már el valaki, milyen lenne a 100 $-os iPhone? A 3G, az 5 éves hardverrel meg a QVGA kijelzővel, iOS 4-gyel? Vagy egy MTK procis TFT kijelzős dzsunkamobil? És mennyit fog ezzel keresni, készülékenként 8 dolcsit? Nagyon megérné...

Aki elhiszi, hogy az Apple ezzel fogja porig rombolni az évtizedeken át épített és fényezett prémium-imázsát, az rosszabbul áll IQ dolgában, mint egy autista csimpánz.

Nem a lényeg a fontos.

(#29) joey04 válasza Integra (#27) üzenetére


joey04
titán

Így van, csak az lehet igaz és jó amit te gondolsz. Olyan vagy mint Jobs, csak te rosszul látod a dolgokat. ;)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) Touch-ko válasza Dany007 (#1) üzenetére


Touch-ko
őstag

`Először a 3,5 hüvelykre mondták ezt. Majd tavaly óta már a 4 hüvelykre is ezt mondják.
De én az 5,7-et kizártnak tartom. Ezzel a 3,5 ről 4-re történő váltással is segget csináltak a szájukból az 5,7 pedig már konkrétan nevetségessé tenné őket.`

-Ezt Steve Jobs mondta, nem az Apple. Steve Jobs nem egyenlo az Apple-el. Egy, mar lassan 2 eve halott ember idezetel, aki lassan 2 eve nem is a ceg vezetoje :/ Jo lenne, ha egy picit is kepben lennel...

-Masreszt 3 hete Tim Cook mondta a D11-on, hogy nem lesz nagyobb iPhone ergo ha gondolkodunk egy picit, rajohetunk, hogy a kommented nagyon jol sikerult..

Masreszt jelenleg a 4inch feletti kijelzovel szerelt telefonok kb. 10%-os piaci reszesedessel rendelkeznek...

chart:

Mellesleg ne mondja senki, hogy egy 5.7 colos telefont (mobil eszkozt) kenyelmesen lehetne hasznalni.. Van ismerosom Note-ja van es rohogok rajta amikor a fejehez tartja a 150 centis csaj.. Mellesleg a taskajaban hordja, es szinte elerhetetlen telefonon mert nem hallja a csorgest, nem erzi a rezgest..

[ Szerkesztve ]

(#31) Paul119 válasza dreamdancer (#28) üzenetére


Paul119
addikt

Igyis ugyis a rohado alma logoert perkalsz50% plusszt szoval ki tudja :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#32) Robertoq válasza joey04 (#15) üzenetére


Robertoq
őstag

Azért Jobs idejében más világ volt, egyeduralkodók voltak, ők diktálták a tempót. Azóta a konkurencia a fejükre nőtt és ragaszkodhatnának az elveikhez, csak már nincs értelme. Hányan sírnak iPhone5 tulajok közül, hogy nagy? Vagy iPad minisek közül, hogy kicsi? Pedig eltértek a Jobs filozófiától.

(#33) razzorr


razzorr
őstag

Az hogy a régebbi apple modellek ára alacsonyabb ,az igazából keveseket érint aki "olcsóbb" ájfónt akar, mivel valljuk be, az apple-típusú emberek számára nem "menő" egy régebbi kütyüt használni és ezért nekik mindig új kell, mert az rontja az image-üket.

De ha meg beszáll az alma az olcsóbb és a tepsi bizniszbe,akkor végképp elássa magát, még az eddig csúcsmodelleket vásárló, magukat baromi különlegesnek tartó emberek előtt is,mivel oda a prémium-kiválasztott jelző,ami eddig csak az övéké volt.
Itt az idő a változásra, majd mikor 15-20 év múlva visszagondolunk arra,hogy a "2000es évek elején volt egy gyártó, az a hogy is hívják, apple,ami azóta már csak maradványaiban létezik..."

[ Szerkesztve ]

(#34) dreamdancer válasza Touch-ko (#30) üzenetére


dreamdancer
őstag

Csak el kell szakadniuk az egykezes használattól - ha mondjuk alkotnak egy "vadonatúj, forradalmian innovatív" termékkategóriát iPhablet néven, máris meg van oldva minden. Nem fognak "büszkeségből" lemondani egy reményteljes kategóriáról, ha hisznek benne, csak mert Steve x éve azt mondta, ez vagy az a tuti - ez már az iPad mininél is bebizonyosodott. (Más kérdés, hogy a fix ppi és ikonméret miatt legfeljebb valami 800 x 1440 pixeles kijelzőt tudok elképzelni, amin a mostani mérettel 5 x 7 ikon van.)

Nem a lényeg a fontos.

(#35) GeryFlash válasza Integra (#21) üzenetére


GeryFlash
veterán

Szerintem nem azon látszik, hogy kurvul a bmw, hogy dízelest ad benzines helyett, hanem hogy egyretöbb a szar első kerék meghajtású szutykokat dobnak a piacra (elnézést mindenkitől, akinek első kerék meghajtásúja van, nem rosszak azok se annyira :D)

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#36) joey04 válasza Robertoq (#32) üzenetére


joey04
titán

szar is a 4", jobban orultem volna ha marad 3,5"

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) razzorr válasza GeryFlash (#35) üzenetére


razzorr
őstag

Egy bömbinél szentségtörés az elsőkerék meghajtás. Kezdi elveszteni a BMW is az exkluzivitását, óóó a jó öreg 3as sorozat, de szeretem!

(#38) Touch-ko válasza razzorr (#33) üzenetére


Touch-ko
őstag

`Az hogy a régebbi apple modellek ára alacsonyabb ,az igazából keveseket érint aki "olcsóbb" ájfónt akar, mivel valljuk be, az apple-típusú emberek számára nem "menő" egy régebbi kütyüt használni és ezért nekik mindig új kell, mert az rontja az image-üket.`

Ugyes vagy. Szerinted hany ember vesz vilagszinten azert iPhone-t mert fel lehet vele vagni mert ez a meno?
Elmondom neked, vannak olyan orszagok, ahol az embereknek nem okoz gondot megvenni egy iPhone, vagy SGS4-et, mert egyaltalan nem szamit luxusnak, vagy draganak. Tehat ezeken a helyeken tobben megengedhetik a dragabb keszulekeket, igy nincs kik elott felvagni. Mellesleg aki egy telefonnal felvag az hulye.
Valaki viszont elarulhatna, hogyan kell felvagni egy telefonnal? Esetleg ha felvagok vele akkor jobb nom lesz? Jobb autom, tobb leszek tole, vagy csak jobb munkat kapok egy telefon felvagasaval? Ez tenyleg erdekelne!
Mar tobbszor kerdeztem, de meg senki sem tudott konkretumot irni.

(#39) Touch-ko válasza dreamdancer (#34) üzenetére


Touch-ko
őstag

`Csak el kell szakadniuk az egykezes használattól`
-Ezt megtettek MINDENKI elott. Akkoriban a Samsung meg csak pislogott mi is tortenik korulotte. Ezt hivtak iPad-nek.

A TE remenyteljes kategoriat az eladott keszulekek 10%-a pillanatnyilag. Az elmult 3 evben 10%-os reszesedest sikerult elerniuk. Ezt nem tartanam sikernek :)
Raadasul mi ertelme lenne egy 5.7-es kijelzonek, ha mar van iPad mini?

(#40) GeryFlash válasza razzorr (#37) üzenetére


GeryFlash
veterán

Igen, egyik pénzes haverom (18 éves) mondta, hogy apjától kb egy bmwt mert miért ne, gondolkozott hogy 5-s vagy 3-s bmwt vegyen, végül 3-ast vette, mert az 2009-es volt az 5-s meg csak 2007-es azt hiszem. Mit jelent az kifejezés, hogy 3-as bmw? :DD egy orbitálisan túlárazott első kerék meghajtású autót :U
Mondjuk a másik vicc, az a smart, azt egy fos ázsiai cégnek kéne gyártania, nem a Mercinek (egyrészt image rombolás, másrészt meg annyi pénzért röhej... de hát viszik...)

On: 100 dolláros iphone nem lesz, talán 400 dolláros, de az se érné meg az Applenek

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#41) razzorr válasza Touch-ko (#38) üzenetére


razzorr
őstag

Menj el egy üzleti megbeszélésre, tárgyalásra és meglátod hogy mennyire néznek s.arba és mennyire is leszel hiteltelen egy gyengébb telefonnal. És ez csak egy példa, lehet még az iskola is...
Tudom miről beszélsz,amikor a nyugati kultúrával példálózol,hogy ott szinte ingyen viheted el az ájfónt és akkor hol van a menőzés, hát van, nekem elhiheted.
A világ egyik legfejlettebb országában éltem,dolgoztam és ott is lehetett érezni,hogy az apple az alap és ha nem olyanod van,akkor csak lúzer vagy. Persze nem ilyen sarkosan, de mivel külföldön (is) az apple=prémium, így ezáltal te magad is prémiummá válsz. Tudom érdekes ez így leírva, de a státusz szimbólumok így működnek leegyszerüsítve. Persze erről a témáról is könyvtárakat lehet megtölteni.

[ Szerkesztve ]

(#42) GeryFlash válasza Touch-ko (#38) üzenetére


GeryFlash
veterán

Elmagyarázom :)

A telefon egy kiegészítő a ruha mellé, úgy mint az óra vagy az autó.... Tudom, mert Budán lakom, sok sznob között, ahol vannak olyan sznobok, akik lenézik azokat a sznobokat akik lenézik a kicsit sznobokat. Ezt úgy értsed, hogy van a kicsit sznob, aki vesz mondjuk a Váci utcában pár ruhát (pull&bear, h&m, berksha stb). Ehhez passzol egy 50-70ezres teló.

Vannak azok a sznobok, akik ezeket lenézik, ők a zarában és a converseben vásárolnak, illetve a gazdag papa esetenként vesz nekik Amerikából egy két Hollistert. Ezeknek jellemzően 100ezer Ft körüli telefonjuk van, és náluk már nem ritka az autó sem 19 évesen.

És vannak a szomszédaink, akik csak Abercrombiet hordanak, az előző sznobokat azzal szívatják, hogy a fos hollisterük kb 9-10ezerFtba került csak, amúgy is Amcsiban meg csak a mexikóiak hordanak ilyet (ami történetesen igaz) és bmw-vel járnak, és iphone 5 a minimum, enélkül kb nem emberek, a társaság ahová ők tartoznak, nem fogadná el. Nem felvágásból van nekik, ez követelmény. A telefon egy mérce ma már (meg régebben is persze, akkor talán még jobban)

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#43) helixP válasza joey04 (#36) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem a MA!-támogat Téged, hogy hozzászólásaiddal feldobd a topicocat :)
Én tudom ám, hogy amúgy ironizálsz és titokban szétröhögöd Magad azokon a kommentelőkön, akik nem értik meg ;)

(#44) Vassili_Zait válasza d.salvatore (#3) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Hú az nagyon jó kis teló, szerintem a piacon kinézetben az üti meg egyedül az iphone szintjét!

Rosszakat írtak róla itt a MA-n, de vettem egyet hugomnak, és mielőtt odaadtam volna neki használtam pár napot, csak kiváncsiságból. Ennyi pénzért iphone-t nem kapsz... Csak 3gs-t az meg már nem egy mai darab... Androidosból meg csak olyat ami már a tárcsázó előhívására is belaggol...

(#45) #06658560 válasza GeryFlash (#40) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha már osztod, legalább lennél képben: a hármas hátsókerekes, az egyes lett elsökerekes eddig.
A BMW vevöinek pedig a legnagyobb részét rohadtul nem érdekli melyik a hajtott tengely, így logikus költség és súlycsökkentési igény ahol lehet a kompaktabb, olcsóbb megoldást választani.

#39 Touch-ko: három modellel tíz százalékot elérni? Azért elég jó biznisznek számít.

[ Szerkesztve ]

(#46) Touch-ko válasza razzorr (#41) üzenetére


Touch-ko
őstag

`Menj el egy üzleti megbeszélésre, tárgyalásra és meglátod hogy mennyire néznek s.arba és mennyire is leszel hiteltelen egy gyengébb telefonnal.`

-Ezt en sosem tapasztaltam.

` És ez csak egy példa, lehet még az iskola is...`
-Amikor en iskolaba jartam, akkor nem volt meg iPhone. Akkoriban engem mar erdekeltek a telefonok es csucskategorias UIQ telefonom volt, de senkit sem neztem le anno..
A gyerekek itt tobbsegben BB-t hasznalnak, meg iPhone-t iletve olcso kategorias androidot. Fel-e vagnak vele? Nemtudom, de gyerekeket ne vegyunk mar peldakent :D

`A világ egyik legfejlettebb országában éltem,dolgoztam és ott is lehetett érezni,hogy az apple az alap, és ha nem olyanod van,akkor csak lúzer vagy. `

-Ezt nem erzem a vilag egyik legfejlettebb orszagaban. Nem latok ilyet amikor dolgozom, pedig elhiheted, hogy az ugyfeleink nagy resze Apple eszkozoket hasznal es tobb MBP-t latok az asztalokon mint barmely mas gyarto keszulekeit. iPad-bol pedig meg a metroban is talalkozni tucatjaval, neha meg 60 ev koruliek kezeben is. Megsem vag fel senki vele...
Baratnomnek iPhone-ja van, megsem vag fel vele, es nem erzi, hogy O ettol jobb lenne..

Mondok jobbat: Voltam tavaly egy hivatalos Apple Event-en es ott voltak akiknek csak iPod-juk volt, vagy Mac, de nem volt iPhone-juk es erdekes modon, senki sem nezte oket le emiatt.
Ez csak a gyokerek mentalitasa, hogy `Huu nekem iPhone-om van en vagyok a meno.

Ird mar le legyszi, hogyan lehet felvagni egy telefonnal. Oke, megertem, hogy egy Paganival, vagy egy SLS McLaren-nel fel lehet, de egy telefonnal...

(#47) joey04 válasza helixP (#43) üzenetére


joey04
titán

mint kiderult vannak fizetett forumozok a samu reszerol pl, de oket sem a forum fizeti ertelemszeruen. sajnos en nem vagyok koztuk, de ha igy lenne, akkor sem ilyen viszonylag regi reggel csinalnam.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) Vassili_Zait válasza GeryFlash (#40) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

A smartot nem a merci gyártja hanem a daimler gyártatja franciaországban... A merci meg egy márka ugyan úgy mint a smart, mindkettő a daimler tulajdonában... Ennyi erővel a skodára is mondhatnád hogy audi... Vagy vw... Egyéb iránt mért baj az ha igényes anyagokból raknak össze egy kisautót? Munkábajárni, városban mászkálni első osztályú... Ja és ne becsméreld le, mert benne voltam egy pár alkatrészének a tervezésében :D

(#49) #06658560 válasza razzorr (#41) üzenetére


#06658560
törölt tag

Sok cégnél a céges telefon valami fapad nyomógombos Nokia, Samu cucc. Nem lehet vele menözni. Amúgy is, megbeszélésen elövenni a telefont eléggé udvariatlan dolog. Azt elöre kell lenémítani, vagy BB-t kell venni ami inteligens a tokjával kapcsolatban.

(#50) Touch-ko válasza #06658560 (#45) üzenetére


Touch-ko
őstag

3 modell? Szerinted hany gyarto gyart 4`` feletti keszulekeket? Szoval a 3 modell elmeleted megdolni latszik. Segitek: Samsung, LG, Sony, HTC, BB, es meg a kinai szutykok gyartoit nem is emlitettem..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.