Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aram01


aram01
nagyúr

Ha lenne még egy fülke is hozzá,nagyon durva lenne :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2) Apika


Apika
Közösségépítő

Nagyon komoly darab! :K De elég fanatikusnak kell lennie az illetőnek, aki ezt - különösen nálunk, a várható ára miatt - megveszi...

[ Szerkesztve ]

(#3) stranger28


stranger28
addikt

Érdekes ötlet. :)

(#4) aram01 válasza Apika (#2) üzenetére


aram01
nagyúr

meg a nem fut ki 1 év alatt a supportja

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5) Integra válasza Apika (#2) üzenetére


Integra
titán

nézd,. ha a mechwarrior 2 stílusában, hangulatával és effektjeivel jön ki az online játék, akkor én benevezek rá az biztos, klaviról elég macerás volt mindent nyomogatni és közben a monitort bámulni és tudni mi és hogy történik, főleg a fej és a torzó hangolása volt necces.. :)
ja meg még kell vennem 2 monitort hozzá, mert ehhez muszáj a 3 kijelző...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6) .mf


.mf
veterán

Nekem egy asztal is kéne hozzá, mert ezen már nem férne el :DDD
Két monitor, két egér, két bill., egy gamepad, egy noti, pár papír, szerszámok, és még sok kacat. :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nekem ez bejön, de továbbgondondolva talán jobb az Xbox 360 Smartglass megoldása az univerzális támogatás miatt. Nekem hasznosabb lenne ha az egyébként külön használt FPS pad-et, a táblát és a Joy-t lehetne összehozni és ilyen irányba lenne valamilyen általános támogatás PC-n.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#8) ThorsHUN válasza Integra (#5) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Jah de probalj joy-al celozni eger helyet...

(#9) Integra válasza ThorsHUN (#8) üzenetére


Integra
titán

ez majd kiderül, jó kérdés. egérrel ment, azt tudom :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10) ViZion válasza aram01 (#1) üzenetére


ViZion
félisten

...meg a kabinba pár hősugárzó, érzékeltetve az erőt... meg pár 1000 watt, ami meg is mozgatja találatkor a fülkét...
Oroszokkal anno jókat henteltünk onlány, remélem jó game lesz, nagy Battletech fan vagyok, van egy halom könyvem is :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#11) M^xx


M^xx
aktív tag

Atyaég.... nem rossz megoldás, bár szerintem a gyors mozgásoknál a kontrolereken (xbox, ps) lévő kis botkormány finomabb mozgásokat tud eredményezni mint ez a böszme nagy.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#12) aram01 válasza ViZion (#10) üzenetére


aram01
nagyúr

látom te már tovább fejlesztetted az ötletem :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13) Killer01 válasza Integra (#5) üzenetére


Killer01
őstag

"klaviról elég macerás volt mindent nyomogatni és közben a monitort bámulni és tudni mi és hogy történik, főleg a fej és a torzó hangolása volt necces."
Hát jah, ha valamelyik ősöd nem volt polip elég hátrányos helyzetbe kerültél a billentyűzettel. :DDD
Én már azzal is kibékülnék, ha az MW 4-et megcsinálná valaki mai grafikával. Jól el lett felejtve a Battletech univerzum PC játék szempontjából, pedig marha nagy lehetőség.

(#14) waithEard válasza Integra (#5) üzenetére


waithEard
őstag

Szerintem inkább végy egy igazi mech-et! Olcsóbban kijössz! :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#15) Integra válasza Killer01 (#13) üzenetére


Integra
titán

ááááá, én nem tudom, nem fűzök nagy reményeket hozzá sajnos :(
nálam absz a mw2 az etalon, hangok, effektek, játékstílus, a computer női jéghideg de szexi hangja, és persze a soundtrack a pályák alatt.. megvan eredetiben, csak buzi win7-en nem fut, még compatibility mode-ban sem.. :(
szóval a mw2-t kéne átemelni 2012-be és brutál grafikát alátolni és a battletech világot felépíteni hozzá, a házakat, klánokat, a külső és belső gyűrűt, mindent.. szinte minden könyvet olvastam, nehéz lerakni.. :)

waithEard: a végén még kiderül, hogy tényleg :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16) ViZion válasza Integra (#15) üzenetére


ViZion
félisten

jah, hangok jók voltak, "enemy Mech Destroyed"
Csak ezt hallottam... :B

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17) M@trixfan válasza Integra (#15) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ha ez még DOS verzió akkor egy dosboxot kéne kipróbálni, egyébként pedig virtualizálni egy megfelelő Windowst.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#18) Archer


Archer
őstag

Tartok tőle, hogy mikormenedzsmentes baromsággal elcseszik. Amikor megjelenés után egy héttel már úton-útfélen Atlasok, Mad Cat MKII-k meg egyéb 80-100 tonnás monstrumok fognak mászkálni. Meg a videóban nem volt hangja a számítógépnek, női, férfi, semmilyen, orbitális hiba.
Vicc különben, hogy COD-ot, NFS-t meg a többi szemetet futószalagon nyomják ki, egy ilyen nagy múltú, jelentős rajongói bázissal rendelkező játéksorozat (ami kb. egy idős a PC-vel) legújabb részéhez meg nem találni egy kiadót. Áhhh...

Amúgy nálam a 3 volt a favorit meg a Pirate's Moon (na az elég keményre sikeredett, igen csak fel kellett kötni az alsóneműt), a 4 már a nyomukba sem ért de azért az sem volt rossz.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#19) Integra válasza M@trixfan (#17) üzenetére


Integra
titán

hm, dosbox-szal mondasz valamit, majd megpróbálom :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20) Integra válasza Archer (#18) üzenetére


Integra
titán

harmadik részt rövid úton kukáztam, nem értem, hogy azt hogy sikerült összehozni.. :DDD
egyébként a kis és gyors nova, telepakolva medium laser-rel és rengeteg heat sink-kel.. :K amúgy nehézből timberwolf. legalábbis én ezt a kettőt használtam, madcat annyira nem jött be, nagyok között túl gyenge volt a sebességéhez képest. noha phelan ward kell gépje madcat volt, de ugye az a könyv volt.. :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21) Integra válasza Integra (#20) üzenetére


Integra
titán

pfff, nemtok már helyesen írni.. szóval gépe.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22) lujó55


lujó55
őstag

miből készült?
mármint úgy értem, ha lefut a játék és már nem lesz érdekes vérpistikének, akkor ezt a kacatot eladhatja-e szinesfémként, vagy felteszi a padlásra a többi lom közé.
mekkora egy felesleges dolog ez :(

(#23) ViZion válasza Integra (#20) üzenetére


ViZion
félisten

hmmm... attól függ. MadCat Medium range misilles-el megrakva aranyosan tudott osztani, de csak ha rövid csata volt kilátásban, mert amúgy elég suta volt, főleg rakéta nélkül. Szerettem valami "böszmébbet" 2 PPC+LR laserek, és lehetőleg közelről a gerincbe adni a cuccot. Volt amit úgy megraktam, h kb. 2 lövés után csak futkostam, hogy lehűljön... :D
Emlékeztek? végigtoltam párszor, ehh, hová is lett a korong?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Az igazi a nem klanos, eredeti felszereltsegu mechek kozti csata:)
Semmi rotary, meg ultra AC:) Sima AC10 es csokolom vagy a Hunchback AC20asa:)
Meg a 3050es klanos dolog elmegy de utana a sok marhasag mar kevesbe:)

(#25) Integra válasza ViZion (#23) üzenetére


Integra
titán

na ez az, hogy azok rohadt jók ha telibe találnak, de mire lehűl... nálam a nova is szokott lekapcsolni... nincsen annálidegesítőbb, hogy all systems shutting down.. :DDD a ppc meg brutális, feltéve hogy eltalálod, ha nem akkos káromkodás van :)
persze, rongyosra játszottam a játékot, néha autóban mai napig meghallgatom a cd-n a zenéket. vicces, azok még wav-ban voltak az 1-es track mögött :)
egyébként az introja akkoriban szerintem brutálisan jó volt, hangulatra meg absz csúcs volt.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26) ViZion válasza Integra (#25) üzenetére


ViZion
félisten

JA, PPC és a lézerek nem fogynak el, de a csata időben kb. 80 % menekülés, 19% célozgatás és 1% lövés így :D
kb. egy hete vettem egy Battletech könyvet (ez még nem volt meg) 400 Ft! (nem elírás)-ért a postán. Sajna csak ez volt, de majd megnézem mi hiányzik, kb. 10-15 van meg. Könyv is nagyon jó. Ilyenekből miért nincs film (sorozat)? Csak ne Asylum / Uwe Boll csinálja... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27) Integra válasza ViZion (#26) üzenetére


Integra
titán

magyarra fordítva emlékeim szerint úgy kb 45 köny van, nekem harminc valamennyi van meg. egyszerűen nem volt időm már rá :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28) todie válasza ViZion (#26) üzenetére


todie
tag

matrix 2 ota, mikor eloszor leszallnak zion-ban es jonnek a personal tankok felharsantam a moziban, hogy "ahhh johet a MW film", azota sem ertem hogyhogy nincs meg mindig:(

[ Szerkesztve ]

(#29) Archer válasza Integra (#20) üzenetére


Archer
őstag

Mad Cat meg a Timberwolf ugyanaz :) Nem olyan rossz az LRM20-szal telepakolva, csak akkor kell mellé közelharcra is valami mech vagy az összes rakétát leszedni róla és akkor elég sok lézer rá fér. Közepesből nekem a Summoner (Thor) volt a kedvenc, nehézből meg a Daishi vagy Annihilator. Fegyvereknél meg 2-3 ER-PPC vagy a Large Pulse Laser ami magában gyenge viszont kevésbé melegszik és könnyű, úgy 6-8 darabbal azért már lehetett kaszálni rendesen :)

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#30) moongoose válasza Archer (#29) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Egyszer próbáltam valamelyik mech-en 10 vagy 12 machine gun-t feltettem és egy halom lőszert mellé.
Közel mentem az ellenhez, és ledaráltam pár másodperc alatt.
Érdemes kipróbálni, igaz ez a 4-ik részben volt.
Lehet nosztalgiából felteszem, mert a gyerekeim is igénylik, tetszik nekik a sok nagytestű robot.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.