Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) prolad


prolad
őstag

Szerintem karácsony előtt mindenképp piacra dobják,nem kis előnyhöz jutnának,főleg hogy xboxról még nem sokat tudni (aztán lehet meglepi lesz és az xbox-ot csak úgy hirtelen bejelentik azonnali rendelhetőséggel.

(#2) Mister_X válasza prolad (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát, az Xbox360-at is a 2005-ös E3-on (pontosabban előtte egy kicsit az MTV-n) jelentették be és még novemberben meg is jelent - semmi sem lehetetlen.

A globális piacra dobás meg evidens, Európa azért csak megmutatta, hogy a PlayStation ökoszisztéma egyik legerősebb felvevőpiaca...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) ldave válasza Mister_X (#2) üzenetére


ldave
félisten

Igaz, hogy "Európa azért csak megmutatta, hogy a PlayStation ökoszisztéma egyik legerősebb felvevőpiaca...", de valamiért mégis harmadrangú régióként tekint ránk a Sony, én nem fogadnák rá, hogy nálunk egyszerre lesz az amcsikkal.

A Slime draws near! Command?

(#4) Ps Vita válasza ldave (#3) üzenetére


Ps Vita
őstag

Sajnos nem csak a Sony...

(#5) Blaise


Blaise
veterán

Naná, hogy még idén kijön mindkét új konzol, a karácsony előtti a legerősebb vásárlási szezon, január-februárban meg nincs senkinek pénze.

(#6) RMZ250


RMZ250
senior tag

Szerintetek mennyiről indulhat majd a magyar ára.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#7) Spancho


Spancho
őstag

100k körül fog indulni szerintem az alap.
De biztos lesz majd 120k körül is extrákkal :D
+ Az a PS4 bejelentés kb semmit se ér ,nem mutogattak semmit csak elmondták hogy milyen lesz kb.
Ennyi erővel az Xbox pletykák is bejelentésnek számíthatnak.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#8) #57919488 válasza Spancho (#7) üzenetére


#57919488
törölt tag

Csak sajnos ma már átalakult a játékipar és egy játék konzolra 10-15E+ tól indul és a DLC miatt már nem teljes értékű a darabolások miatt. Egy játék már ha nagyon kell (amiért ugye új konzolt vesz az ember) akkor 20E+ból fog kijönni a Premium és Season Pass csodáknak köszönhetően :W
Mindegy mennyi a gép, a játékokon lehúzzák a népet :(((

(#9) Mister_X válasza #57919488 (#8) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Érdekes, se a God of War: Ascensionhoz, se a Sly Cooper: Thieves in Time-hoz nincs Season Pass meg miegyéb és a Beyond: Two Soulshoz meg The Last of Ushoz sem lesz... Az, hogy mit művelnek a multik, az egy dolog, de könyörgöm, ne általánosítsunk már :W

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) #57919488 válasza Mister_X (#9) üzenetére


#57919488
törölt tag

Exklúzív címeket nem értem minek soroltál ide. :U
Szerintem több cím van amihez lesz DLC és jóval kevesebb az amihez nem.

(#11) TazLeacher válasza Mister_X (#9) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Már bocs, de így jobban érzed magad? Márhogy nincs Season Pass a GoW-hoz. Ha kiadnak hozzá DLC-ben még +X dolgot, attól szarabb lesz a játék, vagy mi? Kétlem. Ha egy játék jó, akkor nem értem mi a gond, ha meg a játék nem jó, akkor meg nem áldozok rá időt/pénzt. Néhányan úgy csinálnak, mintha muszáj lenne megvenni mindent, amit az ember orra alá tolnak.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12) Chp


Chp
őstag

Ez biztos valami újdonság, vagy én lennék lemaradva? Csak mert eddig is úgy tudtam, hogy az idén jön. :B

(#13) DeRP válasza Mister_X (#2) üzenetére


DeRP
csendes tag

Konkrétan Japánon kívül a legnagyobb piaca a ps3-nak európa :)
Várós nagyon cucc, már vagy 2 éve simán jöhetett volna.

(#14) TazLeacher válasza Chp (#12) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, csak a PS3 fél év késéssel jelent meg Japánon kívül. Itt a hírérték az, hogy minden régió egyszerre kapja meg.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#15) Chp válasza TazLeacher (#14) üzenetére


Chp
őstag

Így már értem.

(#16) David93Pecs válasza Spancho (#7) üzenetére


David93Pecs
tag

Lesz az több is, emlékeim szerint a ps3 is jóval magasabb árról indult mint 100k. :D

(#17) Mister_X válasza TazLeacher (#11) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem tudom, nekem jobban esik, hogy nincs hozzá Season Pass, és hogy nem is tudni már a megjelenés előtt sokkal, hogy lesz. Innenstől meg számomra akár meglepetés is lehet, ha jön valami, mert nincs bennem az az érzés, hogy feldarabolták a játékot és ezt már tudatják velem jóval előre is... Btw, egy Map Packot szívesen látnék és egy pár új gearnek is örülnék Ascensionban.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18) gianni85 válasza Mister_X (#17) üzenetére


gianni85
veterán

Megértelek, de egy olyan játéknál ami nagyon jó és kellően hosszú a szavatossága, ott le van szarva egy season pass :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.