Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) opr


opr
veterán

Tovabbra is nagyon szimpatikus a noctua hozzaallasa, le a kalappal! :R

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2) Geri Bátyó válasza opr (#1) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Azt eddig is lehetett tudni, hogy az LGA 1200 és az LGA 115x alaplapi furatai megegyeznek, úgyhogy most csak újra kiadták a korábbi listát a régi hűtőkről (lefogató eddig is volt). Az viszont igaz, hogy nem sok gyártó csinálja ezt (Thermalright-nak volt/van univerzális lefogatója régebbi hűtőkhöz.)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#3) opr válasza Geri Bátyó (#2) üzenetére


opr
veterán

En itt leginkabb az elerheto, sot, sok esetben ingyenes, a maradek esetben pedig megfizetheto lefogatokrol beszelek.
Tudom, hogy a Noctuanal ez bevett szokas, de annyira ritka hozzaallas ez ujabban, hogy mindig meglepodok, hogy az a hozzaallas barmilyen cegnel, hogy segitunk, tessek; Nem pedig az, hogy fizess paraszt aztan dogolj meg, illetve ne, hanem lehetoleg egy evvel kesobb fizess megint.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4) Geri Bátyó válasza opr (#3) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Pont ezért írtam a Thermalrightot. Ingyenes talán nem volt, de 2-3000 Ft volt egy univerzális lefogatókészlet, amikor lehetett kapni (Nyilván külföldről most is lehetne rendelni).

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#5) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Ez jó hír.
Jövőre sem kell másik processzor hűtőt vásárolni.
az NH-U12S és a NH-U14S , kompatibilis marad az
LGA1200 - vel.

(#6) opr válasza Geri Bátyó (#4) üzenetére


opr
veterán

Igen, meg az is szimpatikus, hogy egyaltalan adott az opcio. Meg ha penzert is, akkor is, az opcio letezese is mar nagy pirospont.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7) tibaimp válasza opr (#6) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ingyen is megkaphatja az ember, ha van alaplap/cpu számla ill. egy noctua hűtő számla, küldik ingyen :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) torma99


torma99
aktív tag

Hát igen, egy igényes konfigban időről időre sok minden változik, csak egy marad ugyanaz a Noctua CPU hűtők, és ventik. Elpusztíthatatlan jószágok. Én AM4-es kittel használom a 2006-ban vásárolt U9B SE2-met, még az eredeti ventikkel, pedig van bennük már pár ezer (tízezer) óra üzemidő.

(#9) Henkei


Henkei
tag

Respekt ! :R :R

Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

(#10) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Én annó NhD14hez vettem am4 kitet, mikor megtudtam hogy vennem kell hozzá félve kerestem rá, de valami nagyon kis 3ezer Ft körüli áron kaptam meg, piszok igényes módon

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#11) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

A gépek jönnek, mennek a hütő uaz. Bármit csendben hűt, átlag használat mellett ventillátor áll.

Annó szívtam a fogam amikor kb 11éve 15Kért megvettem az akkori csúcshűtőjüket, de a legjobb befektetésem volt.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#12) Tetsuo válasza opr (#3) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

A Be quiet! is ingyen küldött átalakítókat. Már nem emlékszem pontosan, milyen típushoz.

(#13) opr válasza Tetsuo (#12) üzenetére


opr
veterán

Akkor le a kalappal előttük is. Igazából ennek kéne a normálisnak lennie, de annyira ritka, hogy minden ilyen mentalitású céget igyekszem fejben tartani, és tőlük vásárolni, amikor úgy van.
Köszi az infót! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14) pengwin válasza opr (#3) üzenetére


pengwin
addikt

A be Quiet! is ezt csinálja.
Én használtan vettem egy Dark Rock TF hűtőt, és ingyen postáztak hozzá AM4-es lefogató szettet, csak az alaplap számláját kellett nekik elküldeni beolvasva.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.