Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) XharX válasza Apollyon (#25) üzenetére


XharX
aktív tag

A messenger is fb termék, szóval de, ugyanaz.

Az iTouch 5 is apple termék, akkor ugyanaz mint az iPhone 5? :U
Ha nem használtad, akkor is egyértelmű a különbség.

Hogy mitől jobb, ha fent vagyok?
Nem kell másik 3 alkalmazás, egy helyen elérem azt a pár tucat embert akikkel változó gyakorisággal, de tartom a kapcsolatot. Ezenfelül gyors, mikor az adatforgalmi keretem lejár, és a netem korlátozva van a viber vagy elküldi vagy nem, de min 1 percet "gondolkozik". A messenger ilyenkor is tökéletes. Amikor 1 embernél többel beszélek egyszerre a viber körülményes, a messengerben pedig elég rábökni egy másik buborékra, és már olvashatom/írhatok is vissza. Lehetne még sorolni.
Az FB maga más kategória, de azt kár is lenne idekeverni.

(#27) creation Az iwiw meg a színvonal. Remek dolog volt, amikor a szomszéd faluban Józsi bácsi házi malaca bejelölt ismerősnek. Ez ellen legalább az fb próbál tenni, nem 1-2 ember "sír" fórumokon, hogy az fb kíváncsi arra ki is ő, mert az oszt cső nem tradícionális vezetéknév.
Az iwiwet amúgy kár bárhogy is az FB-hez hasonlítani, a kettő mérete nincs köszönőviszonyban egymással. Természetes, hogy jóval több ember esetében, könnyebb több hülyébe belefutni(és azóta a számítástechnika sokkal jobban a mindennapok része). Erre van az a két szuper megoldás, hogy nem kell visszajelölni, vagy, ha megtettük, két kattintás és soha többé nem látjuk a tevékenységét a hírekben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.