Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Minimal Modding Rulez ;]

[ Módosította: Foglalt név ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) misx


misx
senior tag

Ez eredetileg egy AeroCool ház? Mert az az elülső beömlő rész nagyon arra hajaz. :DD

(#3) frescho


frescho
addikt

M-m-m-monster Kill :C

https://frescho.hu

(#4) rlazol válasza misx (#2) üzenetére


rlazol
addikt

misx: ajánlom figyelmedbe az előző két részt, azokból kiderül, hogy igen :)
[link]
[link]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#5) Stirbi


Stirbi
addikt

hát besz@rás. azért nem akármi :D de miaza lila ,,kábelköteg,, ?meg folia darabkák?

(#6) rlazol válasza Stirbi (#5) üzenetére


rlazol
addikt

a lila kábelköteg amiről cafatokban lóg a fólia, az a SCSI kábel... Mivel kissé drága, ezért csak a minap cseréltem ki, most már szép.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#7) gfefe


gfefe
őstag

nagy up a brutél házikónak :)

jó munka szerintem :)

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#8) kpal


kpal
veterán

Jó a szekrény ilyen van nekem is :D .

(#9) Stirbi válasza rlazol (#6) üzenetére


Stirbi
addikt

scsi kábel=idekábel? :F

(#10) rlazol válasza Stirbi (#9) üzenetére


rlazol
addikt

nem. SCSI kábel=SCSI kábel. lásd az adatlapom...
van PATA-s, SATA-s és SCSI-s winyó a gépemben

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#11) zolikaDB válasza rlazol (#6) üzenetére


zolikaDB
veterán

Aerocool Junior, kicsi régi házunk! :DDD Mi is ilyennel kezdtük, utána AE II, jó kis cucc, jól is néz ki, nálunk csak ajtómod volt - ajtó le :DD

Off: gondolom a gép nem szerver - de te mire használod a SCSI winyókat? Mennyire gyorsak? (SSD és egytányéros Samsung F1/2/3-hoz viszonyítva) Érdemes ezeket rendszerwinyónak tartani?

(#12) Stirbi válasza rlazol (#10) üzenetére


Stirbi
addikt

befosok, ilyenröl még nem is hallotam, és ezt ata csatira csatlakoztatod? vagy hogyan van ?

(#13) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

beteg :R

Aurea mediocritas

(#14) 14adam


14adam
addikt

Érdekes :D

(#15) rlazol válasza Stirbi (#12) üzenetére


rlazol
addikt

Stirbi: Akárcsak a többi szabvány csatlakozó felület esetén, a SCSInál is ha nincs alaplapi port (nekem nincs) akkor vezérlőkártyán keresztül kell csatlakoztatni, ami jelen esetben PCI-os.
Vsz azért ismeretlen neked, mert a tartóssága és gyorsasága miatt szerverkbe tervezték, ill. többnyire ott használják, ennek megfelelően nem olcsó cucc.

ZolikaDB - nincs összehasonlítási alapom. Amikor a rendszer építettem a fenntiek még nem léteztek, a RAPTOR merült fel, mint alternatíva, de az árkülönbség döntött :)
Nekem két RAID0 tömböm van, egy a rendszernek egy az ideiglenes fileoknak. Én szeretem, és meglehetősen gyors (50-70 Mb/sec) de lehet vele szívni. Ma már lehet h érdemesebb az új technikák között szétnézni, ha platformot cserélek én is átgondolom, érdemes-e SCSI-nél maradnom. Addig viszont nincs okom panaszra. :)

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#16) kisza25 válasza rlazol (#15) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az elég lassú az 500Gb-os 2 tányéros samum 80-100Mb/s
a mostani F3-mas 1 tányéros még gyorsabb

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Azanyáját :D :C

(#18) kispalya


kispalya
tag

Először is, respect, hogy belefogtál meg minden, biztosan sok idő volt, de legalább a fehér CD/DVD meghajtókat kicserélhetted volna....Ejjejjejjejjejj

Szeretném megérni azt a kort, amennyinek kinézek...

(#19) Klemice


Klemice
senior tag

Hát engem nem fogott meg a dolog. Bocs de nagyon kakául néz ki.
A fehér optikai meghajtók, a kilógó kábelek, "fantasztikus" a helytakarékosság is.

(#20) Takemoto


Takemoto
tag

Grat hozzá, nem kis meló lehetett! :R

Szerintem jobban nézne ki, ha az elején is fém lemez lenne a gyári műanyag helyett. Nekem nagyon nem jön be az a turbina :N Kisebb átalakításokkal, finomításokkal (előlap, kábelek, az illesztéseknél látszódó alapszín,...)egy nagyon klassz házat ki lehetne hozni belőle :K

Üdv.: Takemoto

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.