Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) BalaNce87 válasza Tanker21 (#50) üzenetére


BalaNce87
addikt

A cod populáris játék ergo a neve adja el, és egyáltalán nem tartozik az A kategóriás fps-ekhez, de elég csak annyit mondanom hogy 10 évesek teszik ki a játék töredékét, nekik meg nyilván tetszik. Akik meg cod1-el kezdték azoknak már a 2 se tetszett és persze jogosan, mert az 1-hez képest az összes rész visszalépés, csak grafikailag lettek jobbak. Olyan szintre süllyedt le az egész széria hogy a bénák is jól tudjanak benne játszani, így azt a játékot fogják preferálni, amibe jobban játszanak.
A single részekről meg ne beszéljünk elég gyengus az összes, egy két rész van mind1ikbe ami jóra sikerült, amúgy egy véget nem érő darálás, egyszerüen üres, tartalmatlan játék. Ezek a kizárólag egyszer végigviszem játékok, cod4-nek 3x álltam neki, hogy végigvigyem, egyrészt a multi miatt, másrészt nem kötött le egyáltalán.
Multikkal játszottam elég sokat cod2 jó, a 4 már kezdett kiábrándítani, 5 ugyanaz mint 4, a 6 meg hagyjuk...
Gyakorlatilag szarból akarnak pénzt csinálni, és ahogy elnézzük a 6 eladásait sikerült is nekik. Semmi bajom nem volt a cod-al addig amíg már a 6. részt erőltetik a népre, ahelyett hogy a 4-el végleg lehúzták volna a rolót, ott lett volna vége a játéknak, mert nem voltak új ötletek, de ők inkább lerántottak még1 bőrt a 4-ről és kiadták 2 évvel később ugyanazt a játékot mw2 néven. Lényegében nekem ezzel van bajom.
Cod2-4 volt ami lekötött még, többit azért kipróbálom kíváncsiságból de sose esek hanyat attól amit alkottak.

(#52) bobalazs válasza BalaNce87 (#51) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

MW2-nek mondjuk nem véletlenül nagy az eladási listája.
Cod 1 után igazad van, minden ugyanolyan lett csak más grafikával.
Nekem már a cod 2 sem volt szimpi mikor megjelent.
Mondjuk akkor letudható volt az fx5200as videokártyámnak is. : :DDD

(#53) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Ki nem gondolta volna, hogy a háttérben nem a pénz áll. A fejlesztők is ugyan olyan kapzsik mint a kiadók. Sosem elégszenek meg annyival amennyiük van. Még többet és még többet akarnak.

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#54) {Zodiac} válasza BalaNce87 (#51) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

egyrészt 35 éves vagyok, nem 10 :)) másrészt éppen annyira tetszik a cod1, mint a cod mw2 :) a single sztoriról már írtam korábban, ha érted, hogy mikről pofáznak az átkötőkben, akkor kiderül, hogy óriási a sztori. (legalábbis nekem nagyon bejön) sok helyszín, sok különböző ember, mégis összefügg az egész.

aki meg némafilm szinten akarja élvezni, az persze ne tanuljon angolul és nézzen chaplin filmeket. :)

[ Szerkesztve ]

Öntörvényű Sünmalac

(#55) band1103 válasza VictorHUN (#53) üzenetére


band1103
őstag

Az emberek már csak ilyenek meg se lep. DE! az már más kérdés hogy a kiadó beígér fűt fát aztán meg nem fizet.

Ez a fizetés evolúciója: A be nem tartott ígéretből követelés fejlődik ki. Jelen esetben nem lett volna követelés ígéret nélkül.

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#56) TazLeacher válasza Tanker21 (#50) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A Barátok közt is egy elég népszerű sorozat, ettől függetlenül kicsi a valószínűsége, hogy bárminemű elismerést fog szerezni magának a filmszakmában. Miért? Mert nem jó. De beszélhetünk a Győzikéről, a Mónika show-ról...stb.

Annyira hülyék lennének az emberek, hogy olyan játékkal játszanak ami szar?
Amint látod annyira hülyék az emberek, hogy olyan TV műsorokat néznek, ami sz@r, akkor miért ne?

Én eddig csak a CoD4-rl játszottam, nekem az tetszett, és nem zavart, hogy nincs új 5let, mert elötte sem a CoD-okkal, sem a MoH-okkal nem játszotta, mert nem igazából szeretem a II. vh-s témát. Ebben pont az tetszett meg, hogy "napjainkban". Rövid volt, de jó, és nekem nagyon tetszett. De szerintem nem én vagyok az átlag, aki a CoD-ot a 4. résszel kezdte.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#57) Balika23hun válasza TazLeacher (#56) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Én is cod4-el kezdtem és pont emiatt vettem meg az mw2-öt.
A cod 4-nek jó volt a single része, a multi pedig fantasztikus.
Az mw2 jó játék lehetett volna de túl nagyot léptek előre ezzel az iw nettel.Jó kezdeményezés volt de nem ilyen bugosan.Én meg bántam hogy megvettem és sztem nem vagyok egyedül.
Amióta kijött a BC2 azóta hozzá se nyúltam és ha megunom akkor is inkább a cod 4-et veszem elő.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#58) BalaNce87 válasza {Zodiac} (#54) üzenetére


BalaNce87
addikt

Biztos van kivétel nem azt mondom, de ha megnézzük az 1 és a 6 között a különbséget látszik hogy melyik korosztályt akarják megnyerni, biztos vagyok benne hogy az 1-be több volt az idősebb. Hát én értek angolul, de sokat nem beszélnek a játékban, meg hát a sztori egy zs kategóriás film szintjén van, nekem ez már unalmas. Végigjátszom, mert valamennyire érdekel, de lenyűgözni nem fog mert már iszonyat mennyiségű játék jött ki ilyen sztorival és ilyen szinten, az hogy világháborús vagy nem az a lényegen nem változtat.

(#59) TazLeacher válasza Balika23hun (#57) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A MW2-t meg fogom venni, mert érdekel, de majd ha olyan áron lesz, mint most a 4. Még az a 6 óra játékidő is ér 4K-t nekem, ha tényleg jó. Én speciális eset vagyok, mert szinte semmenyit se multizok. Nagyon kevés időm van játszani, és olyankor inkább a nekem kedves játékok single részét viszem végig, minthogy hónapokon keresztül multizzak valamelyik játékkal (ha nem így lenne, akkor valószínűleg még nem játszottam volna 2004-nél újabb játékkal :DDD ), szóval a multi engem kevésbé izgat, a történet és a megvalósítás - single - annál inkább. Aztán ha egyszer elfogynak a single játékok, amiket végig akarok vinni, akkor meg lesz bőven miből válogatnam multi téren. :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.