Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) afterburner_


afterburner_
őstag

anno jó hatással volt rájuk, amikor otthagyták az EA-t ha jól emlékszem, lehet ismét egy fordulóponthoz érkeztünk?:))) csak nehogy ezáltal a cod, arra a sorsra jusson mint a medal of honor, vagy a far cry folytatások, hogy már csaka név marad minőség meg nuku....

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#2) Enton


Enton
addikt

Én azt mondom kapják mega pénzüket az Activision-től, majd fogjanak bele valami saját, akár uj dologba és csináljanak jó játékokat, mint eddig is próbálták.
A Kiadókkal meg ilyen idióta szerződéseket kötni mint most ezt is csinálták, nem tudom, hol volt a józan paraszti eszük ezeknek, mikor behódoltak egy multinak.
Tudhaták volna előre, hogy itt az Activision csak a profitot nézi, mást nem. :(

(#3) Morris:

Kamat csak akkor járhat ha nyernek, és az Activision fizet is, amire eddig nem sok esély látszik. :(

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3) Morris válasza afterburner_ (#1) üzenetére


Morris
veterán

Azért a FarCry 2 szerintem nagyon nagy játék. Tény hogy nem igazán lehet összehasonlítani az első részt a másodikkal, de mindenesetre nekem nagyon bejön mindkettő! :)
A pénzvisszatartásos dologról meg annyit, hogy még egy plussz előnye van számukra:
busás napi/havi kamat....

(#4) band1103


band1103
őstag

Ez is biztos a "tudjukmi" miatt van.

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#5) ollie válasza Enton (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na ez úgy szokott működni, hogy ha akarsz csinálni egy színvonalas játékot (a fejlesztési idő években mérhető), és nincs rá tőkéd (millió dollárokról van szó), akkor kénytelen vagy szerződést kötni egy kiadóval, és nem neked lesz előnyösebb a dolog. Viszont így is keresel vele pénzt, tehát nincs okod panaszra.

***

(#6) LackoMester


LackoMester
addikt

Az IW-nek vége, hazavágta az Actvision kapitalistának már nemmondható, inkább kabzsi üzletpolitikája. Sokba fog ez a Activisionnak kerülni. :K
Sajnálomaz IW-t, de itt az ideje egy új kezdetnek, amit Respawn-nak hívnak.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#7) rudi


rudi
nagyúr

Most az online terjesztés idejében nem nagyon értem, hogy egy kiadóhoz tartozásból milyen előnye származik a fejlesztőknek. Nyilván lenne bőven befektetőjük, ha elkezdenének kilincselni, hogy figyi, mi csináltuk a világtörténelem egyik legjobban fogyó játékát, nincs kedved egy valag pénzzel megtámogatni a következő fejlesztésünket?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) Narxis


Narxis
nagyúr

Activision belenyúlt a méhkasba.

Thanos was right.

(#9) madgie válasza afterburner_ (#1) üzenetére


madgie
titán

Már elég rég azon a szinten van, bár a 4 még hozott némi vérfrissítést a dologba.

(#10) Morris válasza Enton (#2) üzenetére


Morris
veterán

Én az Activision-re értettem, hogy próbál ebből is nyerészkedni. eddig is elítéltem, eztán is el fogom... :(((

[ Szerkesztve ]

(#11) dabadab válasza rudi (#7) üzenetére


dabadab
titán

Az Respawn-EA uzlet nekem szintisztan terjesztesi megallapodasnak tunik (ami egyetlen jatekra vonatkozik), gondolom ugy latjak, hogy a dobozos eladasokra azert meg erdemes rahajtani, nem lehet csak online intezni a dolgokat (es nyilvan pl. a Steam szolgaltatasai sincsenek ingyen).

DRM is theft

(#12) menalcas válasza LackoMester (#6) üzenetére


menalcas
őstag

Most nem tudom ki a pénzéheseb az IW vagy Act., szerintem ezen a ponton lényegtelen, szerintem kicsit kiegett az IW csapat, remélem új erőre kapnak az új légkörben és összehoznak valami szinvonalasat mint anno mikor berobbantak a COD-al.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#14) LackoMester válasza menalcas (#12) üzenetére


LackoMester
addikt

Erre egyértelmű a válszom, az Activision. :K Nézzd meg milyen mostanság a Actv. üzletpilitikája, ami egyértelműen a Blizzard-al való csatlakozás után jött elő. (fizetős DLC-k)
IW is egy kicsit kiégett, ebben van valami. :K
Szerintem te is,( én is ) ilyen cipőben járnál hevesen követelnéd a szerződésben kötött juttatásokat. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17) {Zodiac}


{Zodiac}
senior tag

a szomorú az, hogy ugye a kedvenceket én megveszem, miután kipróbáltam (jópár van: simbin összes, moh összes, lfs, nfs, hl2 összes kiegészítővel) szóval gondoltam jár a fejlesztőknek, hogy ne csak kipróbáljam, erre a tetves kiadó közém és a fejlesztő közé áll, mint egy betonfal... a ******* ***** ******* *******!!!!!! :W :(((

[ Szerkesztve ]

Öntörvényű Sünmalac

(#18) ollie válasza {Zodiac} (#17) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt ne felejtsd el, hogy a kiadók nélkül nagyon sok színvonalas játék nem létezne!

***

(#19) Killer01


Killer01
őstag

Ez van, ha egy kiadó fejőstehénként kezeli a fejlesztőit....

(#20) Enton válasza ollie (#5) üzenetére


Enton
addikt

Az oké, hogy idő és pénz, ami nem a fán terem.
De kinek, ha nem ennek a csapanak a legjobbak az esélyei sponzorokat találni, mint ahogy Rudi is említi. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#21) fail.castel


fail.castel
csendes tag

activision fail.

Metallica. Csakis. Amíg ki nem halnak.

(#22) #65675776 válasza afterburner_ (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Milyen értelemben jó hatással? A MOHAA-hoz képest a CoD lényegében minden szempontból visszalépés volt.

(#23) ollie válasza #65675776 (#22) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De lehet, hogy ő a MOHAA-val nem játszott. ;)

***

(#24) afterburner_ válasza #65675776 (#22) üzenetére


afterburner_
őstag

szerintem miután kiváltak a fejlesztők, a mohaa eléggé ellaposodott, az első rész baromi nagy játék volt, de szerintem ahogy a moh elkezdett lefelé ívelni a többi részével, addig a cod meg felfelé.

mindenesetre a következő moh ígéretesnek tűnik... :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#25) {Zodiac} válasza ollie (#18) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

simbin: ingyenes modokkal kezdték, amik rendre verték az eredeti játékot, lfs, ami 2004ben év szimulátora volt, mind a mai napig nem látott kiadót. és ez most csak hirtelen eszembe jutott. szóval van példa a kiválóan működő kiadó nélküli modellre.

Öntörvényű Sünmalac

(#26) ollie válasza {Zodiac} (#25) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ennek nem értem mi köze az általam állítottakhoz, ugyanis ez semmit sem változtat azon, hogy kiadók nélkül sok színvonalas játék el sem készült volna.

***

(#27) {Zodiac} válasza ollie (#26) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

mondjuk az igaz, csak ebben a témában nekem vörös köd, viszketegség és idegbajom lesz :)) fizikai fájdalmat érzek, ha kiadókról van szó :W

[ Szerkesztve ]

Öntörvényű Sünmalac

(#28) #65675776 válasza afterburner_ (#24) üzenetére


#65675776
törölt tag

A MoH sorozat első része PS-re jelent meg (1991-ben) és a DreamWorks fejlesztette. A második rész (2000) PS-re (DreamWorks) és GBA-ra (Rebellion). PC-re először 2002-ben jelent meg, ezt fejlesztette a 2015. Szóval az IW-sek csak egy nagyon kicsi epizód a széria történetében.

Egyébként meg nem értem az összefüggést. Az IW kezei alatt a CoD sem lett éppen nagy játék. Lehet multiban el lehet baromkodni vele, de egy FPS minőségét elsősorban a single része mutatja meg. Ebben meg a CoD-ok bizony nem éppen acélosak, sőt... Kb minden fantázia nélkül készültek.

(#29) {Zodiac} válasza #65675776 (#28) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

gondolom ezt a mw előtti időszakra érted

Öntörvényű Sünmalac

(#30) PowerBuldog válasza {Zodiac} (#29) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én csak az MW2-vel játszottam, a sima MW-vel nem, de ahogy daa-raa is monda, az single nem túl acélos. Kb azt se tudtam, hogy mikor kivel játszok.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#31) {Zodiac} válasza PowerBuldog (#30) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

mw2 single sztorija nem acélos? :Y én majd beszartam a sztorin, egyszer kétszer leesett az állam, ahogy variálták a történetet... bár mondjuk én értem az angolt kicsivel átlag felett...

a rendezőnek én adnék valami díjat is :) a mai modern filmkészítésnek megfelelő színvonal. sztem óriási.

[ Szerkesztve ]

Öntörvényű Sünmalac

(#32) Gomez86 válasza #65675776 (#28) üzenetére


Gomez86
őstag

"de egy FPS minőségét elsősorban a single része mutatja meg."

Időtállóvá, vagy örök darabbá viszont a MP teszi. Lehet akármilyen jó a single nem fog sokáig tartani, mert a legtöbb FPS-t végigviszem 3 nap alatt, és utána max annyi marad hogy valamiket össze kell gyűjteni meg ilyenek akkor azokért visszamegyek, de hónapok múlva nem veszem elő...
Szerintem a COD-nak MP tekintetében nincs sok szégyenkezni valója mert nagyon sok játékost fogott meg, és nagyon sokan játszanak vele most is (az összes résszel szinte)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#33) Sirandrish


Sirandrish
legenda

hát ez sem az 50K HUF-os végkielégítés kategória :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) zsigus


zsigus
őstag

Azért ez durva! Ha csak azt a 75millió dollárt nézzük amivel állítólag tartoznak akkor is fejenként 4milliárd Ft 38 emberre+a többi pénz. A Végén felvásárolják az EA-t :D

[ Szerkesztve ]

(#35) Sirandrish válasza zsigus (#34) üzenetére


Sirandrish
legenda

az EA annyit termel egy álmosabb reggelen :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) madgie válasza {Zodiac} (#31) üzenetére


madgie
titán

Film+ szintű sztori, tényleg érdemelne valami díjat, ha film lenne... Arany Málnát? :DDD

(a negyedik részt sokkal jobban szerettem, kevésbé szájenszfiksön, mégis végig adrenalinpumpáló)

(#37) {Zodiac} válasza madgie (#36) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

tőlem, málna fincsi :)

Öntörvényű Sünmalac

(#38) zsigus válasza Sirandrish (#35) üzenetére


zsigus
őstag

tudom de ez a mi országunk lakóinak eléggé felfoghatatlan összeg.
bár biztos van egy pár ember akinek nem

előléptem a ranglértán :DDD !!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#39) Sirandrish válasza zsigus (#38) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nem egy tipikus Magyarhoni végkielégités az tuti :D

Grat :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40) zsigus válasza Sirandrish (#39) üzenetére


zsigus
őstag

:R

Elismerés egy félistentől :D

[ Szerkesztve ]

(#41) PowerBuldog válasza Sirandrish (#39) üzenetére


PowerBuldog
veterán

MÁV-hoz már lehetne mérni. Legalábbis az itthoni tipikus végkielégítés kontra MÁV.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#42) Sicilian


Sicilian
addikt

minden magáért beszél......

nothing is true everything is permitted..

(#43) Sirandrish válasza PowerBuldog (#41) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen..pont ez jutott eszembe nekem is, de azért még ők is elmaradnak picit :)

zsigus semmiség :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44) kuchera


kuchera
tag

amúgy mindig ezvan valamelyik cég hírnévre tesz szert és rögtön a fejébe száll a dicsőség és ilyen hülyeségeket csinál....Valószínűleg a cod6 volt az utolsó nagy cod sorozat...

Üdvözlettel: Kuchera

(#45) BalaNce87 válasza afterburner_ (#1) üzenetére


BalaNce87
addikt

Már a 2. rész után mondhatni csak a név adja el a játékot, ha nem call of duty lenne a neve kb kutyát nem érdekelné, mert semmivel semm jobb egy átlag lövöldözős játéknál, persze ott van a multi de szerintem az első részhez képest azt is elbarmolták, egy jó kis háborús mulitból átmentek egy unreális quake stílusú lövöldébe.

(#47) Hunter2 válasza ollie (#5) üzenetére


Hunter2
addikt

erre a célra az a 75-500 millió pont elég is lenne.

(#48) Balika23hun válasza BalaNce87 (#45) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Egyetértek veled.
Az IW meg inkább a játékkal foglalkozna és annak a milliónyi hibájával, nem pedig a pénze után kéne kajtatnia.
Nem is bánnám ha nem az IW csinálná az MW3-at, talán egy új csapat nem barmolná el ennyire.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#49) #65675776 válasza Gomez86 (#32) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem attól lesz jó valami, hogy sokakat megfog... Attól maximum népszerű lesz. A két fogalom nagyon nem szinonim egymással!

(#50) Tanker21 válasza #65675776 (#49) üzenetére


Tanker21
tag

"A MOHAA-hoz képest a CoD lényegében minden szempontból visszalépés volt." - Szerinted. Szerintem nem. Relatív, mindenki döntse el magának.

"Nem attól lesz jó valami, hogy sokakat megfog... Attól maximum népszerű lesz. A két fogalom nagyon nem szinonim egymással!" - Akkor mitől lesz egy játék jó? Annyira hülyék lennének az emberek, hogy olyan játékkal játszanak ami szar? Nyilván nem. Ha valamivel sokan játszanak nem lehet rossz játék.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.