Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) celeron


celeron
senior tag

18 évesen azt mondom hogy nagyon is egyetértek veled. A mai csajokból kiveszett az hogy szeressenek. Ha én szeretek egy csajt, akkor kimutatom neki, de ettől csak elfordul tőlem. Ha én ragaszkodom hozzá, "unalmas" lessz a kapcsolat. Erről ennyit..

off: Most olvastam el az ember tragédiáját, hát a "teremtés koronája" jelzőt nem nagyon használnám ez után.. :U

[ Szerkesztve ]

(#2) edipqe


edipqe
senior tag

az rás az kicsit tágabb dolgokat ragad meg mint azt a cm sejtetné, sztem rrd át vagy cseréld a cmet.

tördeld azt a szoveget, igy nehéz és nem kellemes olvasni, tessék tördelni.

ON: alapvető dolgokat is leJrsz ami nem gáz csak mindenki tudja. Viszont a hatalmas nagy következtetést amit vártam a végére azt nem találtam seHUN se. Tehát most vagy lesz folytatás vagy nincs befejezve, nem kerek egész az iromány.

A szeretethiány: igen sokakban meg van, bennem is kicsit. Másokat tudok szeretni, de nem szeretem ha sokan szeretnek, fölöslegesnek tarrtom, és a mogottes okokat kereem benne. Sztem a XXi szban ez a természetes, várd a váratlant, szól az ipari mondás.

Ideálok és a média, kinek kell szőke kékszemu? fekete haj kell barna szmekkel :C Ideálokban egyébként én nem hiszek, arányos legyen azt kész. Nincs lexusa? na bumm majd kap 1et. Nem érdekl h milye van, de a belső értékei és lelke, vmint az esze nekem nagyon fontos. Ha olvastál a nők nőügyekben embereket akkor tudod, hogy ez sokaknak fontos. :R

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#3) eszement24 válasza edipqe (#2) üzenetére


eszement24
aktív tag

Remélem így jó lessz..tegnap éjjel csak ennyire futotta.

(#4) edipqe válasza eszement24 (#3) üzenetére


edipqe
senior tag

Semmi baj, én is mindig utólag szedem ráncba amit irok mert mikor irom nincs mindig kedvem még formázgatni. :R

aha lényegesen barátságosabb.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#5) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Az iras vegigolvasasa nelkul csak leirom egy gondolatomat, ami tegnap otlott fel bennem. A modern ferfiak es noknek (es egy csomo embernek) nagyon fontos az onmegvalositas. Ami jogos. Nyilvan a sajat erdekeit fogja elsosorban nezni a tarsadalomehoz kepest.

A gyerekneveles nem az? Erdekes modon sok no ugy gondolja (legalabbis a media ezt sugarozza sok helyen), hogy csinalj karriert, juss magas pozicioba, mert az onmegvalositas.
Hat.... Lehet hogy bizonyos szakmakban igy van, de most ha semmi maradandot nem hagy maga utan, csak 70 eves koraban kap egy "jo robot voltal" ermet, azzal mire megy ilyen teren.
Persze az onmegvalositasnak meg sok aga van, de en ezt a kettot hasonlitanam ossze.

(#6) vosimo


vosimo
aktív tag

Jó írás lett, csak nehéz volt olvasni. :B

Én azt mondom, hogy kinek kell a fekete hajú barna szemű csaj?! Nekem pont a szőke, kék szemű jön be. Ha más kell akkor menj Afrikába.

15 évesen Én azt mondhatom, hogy alig van valami normális lány. :(
Hullarészegre leisszák magukat a discoban, hetente cserélgetik a pasijaikat. Az nem tetszik még, hogy egy fehérbőrű gyerek már nem sokat számít náluk, mindegyik olyan fekával akar összejönni amilyet a TV-ben látnak.(pl: MTV) Elég kevesen vannak akikkel el lehet menni biciklizni, horgászni... :(
Na, nyugi, azért ismerek még ilyet, szerencsére.

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az én időmben is a cicababák voltak a nyerők. Nekik csapták a szelet a srácok.

Részemről a belső szépséget tartottam fontosnak. Az érdekelt, hogy mi lakik a lány szívében, lelkében. A külső másodlagos volt.
Idén januárban volt 35 éve, hogy megismertem életem párját, jövő hét szombaton lenne a 33. házassági évfordulónk.
Holtomiglan, holtodiglan. Sajnos így is lett. Decemberben elhúnyt a feleségem.
Nyugodjék békében.

Nem építgetett karriert, a család volt fontos a számára. Az érkező gyerekeknek örültünk, nem tartottuk tehernek őket.
Mellesleg útálom a "terhes" szót. Várandós, vagy állapotos, még szebben mondva áldott állapotban lévő a helyes kifejezés.
Szóval anya, és feleség volt, nem több, viszont ennél többet nem tud egy nő nyújtani, akármilyen magas pozícióba kerül.

Megérne egy misét, hogy mi a hosszú házasságok titka...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) vosimo válasza Vakegérke (#7) üzenetére


vosimo
aktív tag

Részvétem. :(

(#9) Vakegérke válasza vosimo (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm.
Egyben mindazoknak is, akik együttérzésüket akarnák nyilvánítani.
Ne tördeljük ezzel szét ezt a topicot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) vosimo


vosimo
aktív tag

Én a modern szó jelentését sem szeretem, valahogy zavar. Na, meg h mi ömlik a TV-ből. Undorító. Mondjuk mindenki ez látja onnan, az önmegvalósítást, Győzike és társai... :W

(#11) Lenry válasza vosimo (#8) üzenetére


Lenry
félisten

amikor ilyen írásokat olvasok, mindig eszembe jut, hogy én mennyire szerencsésnek mondhatom magam. egész életemben egy barátnőm volt/van, 18 éves voltam én is, Ő is, amikor összejöttünk... előtte már nagyon vágytam, hogy legyen egy párom, egy igazi társam, aki kitölti a bennem lévő ürességet. és Benne megtaláltam. nem emlékszem már, hogy mielőtt megismertem, milyen volt az a társ akiről álmodoztam, de mostmár tudom, hogy pontosan olyan, mint Ő. 15 hónapja vagyunk együtt, és ezalatt annyi, de annyi szeretetet kaptam tőle, amennyit talán az előző 18 évben összesen (szüleim is szeretnek, de sajnos nagyon keveset vagyunk együtt, mert mindenki dolgozik, és így is sok a gondunk, nem nagyon jut már idő és energia a szeretetre)

én igaznak látom a fent írt modern férfi és modern nő jellemzését (és a korábbi írásokban is leírtakkal többé kevésbé egyetértek) viszont tapasztalatból tudom mondani, hogy nem minden nő ilyen. csak sajnos egyre kevesebben vannak... és egyre nehezebb őket megtalálni, mert beszippantja őket is a fogyasztói társadalom.

még egy ellenpélda eszembe jutott: lakótársam és barátnője 20 évesek, 2 és fél éve vannak együtt, és azt vallják, hogy amint kicsit is olyan helyzetbe kerülnek, hogy vállalni tudják egy gyerek felnevelését, azonnal "nekilátnak"

Vakegérke: "Megérne egy misét, hogy mi a hosszú házasságok titka..." - írd le... engem érdekelne... mert 35 év, az nagyon hosszú idő, és amennyibe nem következik be az a sajnálatos tragédia, még nagyon sokáig együtt maradtatok volna... ezért úgy gondolom, hogy Te biztosan tudod, hogy mi lehet a hosszú házasság titka... és biztos vagyok benne, hogy nem csak engem érdekelne

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) Vakegérke válasza Lenry (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem is tudom...

Nem óhajtanám a szerző topicját kisajátítani. Talán önálló írásként olvasható lesz a címlapon. Talán.
Erő kellene az emlékek felidézéséhez. Át kéne élnem újra sokmindent. Ezért talán.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Lenry válasza Vakegérke (#12) üzenetére


Lenry
félisten

külön írásra gondoltam én is, de persze ha nagyon fájdalmas lenne felidézni, akkor nem kívánhatunk ilyet tőled...

de örülnénk neki :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) vosimo válasza Lenry (#11) üzenetére


vosimo
aktív tag

Azon szörnyűlködöm még, hogy régen a 13-14 éves osztálytársam azon agyalt, hogy plasztikáztatni akarja a mellét. :Y 14 évesen mit akar? Hát csak most fejlődik. :(

(#15) Lenry válasza vosimo (#14) üzenetére


Lenry
félisten

erről eszembe jut a kapcsolódó South Park rész :U

viszont sajna a szomorúbb oldala is... elég komoly társadalmi problémákat vet szerintem fel, ha egy 14 éves lány idáig jut el, hogy plasztikáztatni akarja a melleit... 14 évesen még ne ilyeneken gondolkodjon... megint csak a média és a szülők hibája... szerintem...
de ez egész egyszerűen szomorú :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) vosimo válasza Lenry (#15) üzenetére


vosimo
aktív tag

Nekem az ostobenkó kurvás jutott az eszembe :DDD
Komolyan, az a csaj úgy néz ki mint egy ku..a. :(
Az a baj, hogy ha rossz tanuló vagy, (márpedig az ilyenek azok) akkor Neked annyi. Ott a sok hülyegyerek olyan hatással van egymásra jajjj. :(
Meg amikor táborba mentünk annyi piát hoztak magukkal. :( Jó, kicsit lehet azért, de az nem volt éppenséggel kicsi. :(

(#17) Lenry válasza vosimo (#16) üzenetére


Lenry
félisten

14 évesen!!!!! :Y

mi 14 évesen már óriási dolognak tartottuk, hogy megittunk egy-egy Bacardi Breezer (vagy azzal egyenértékű üdítőt) de eszünkbe nem jutott bármi komolyabbat...

erre már mondani sem tudok semmit... egyszerűen dühös vagyok :(((

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) vosimo válasza Lenry (#17) üzenetére


vosimo
aktív tag

Gyorsan változnak az idők. Fejletteb országokban is ilyenek vagy ott még rosszabb?

(#19) ipavlidu! válasza vosimo (#18) üzenetére


ipavlidu!
tag

Fejlett orszagokban? Szerintem ilyen szempontbol Mo. nem ter el sokkal a "nyugattol".

(#20) Wolverine válasza vosimo (#18) üzenetére


Wolverine
félisten

Nézd meg a híreket, milyen gyakran látsz ilyet, hogy brit 16-17 évesek szabályos háborúkban ölik egymást... Túl gyakran.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21) vosimo válasza Wolverine (#20) üzenetére


vosimo
aktív tag

De azok nem ci.....k? :F

(#22) Lenry válasza vosimo (#21) üzenetére


Lenry
félisten

Angliában cigányok? nem hiszem... esetleg egyéb bevándorlók... négerek, vagy hasonlók... azok lehet. az angolokból valahogy nem nézem ki

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23) vosimo válasza Lenry (#22) üzenetére


vosimo
aktív tag

De, vannak ott is bőven.

A Te barátnőd milyen? Ő nem olyan, mint amit a cikkben leírtak?(100% h nem)
Ő elítéli az ilyeneket?

(#24) Lenry válasza vosimo (#23) üzenetére


Lenry
félisten

én kissé elfogult vagyok Vele kapcsolatban, mert számomra Ő az abszolút tökéletes Nő... :U

de ha eltekintünk a rózsaszín ködtől, akkor:
az ilyen hisztis picsa/diszkós k**va típusú nőket elítéli, és együtt szoktuk szidni és kinevetni az ilyeneket, ha szembe jönnek az utcán...

családalapításhoz viszont még picit éretlen... nem arról van szó, hogy felelőtlen, mert nagyon gondoskodó és felelősségteljes embernek ismertem meg, de amíg én akár most is nagyon szívesen vállalnék gyereket (persze csak akkor ha el tudnám tartani, ami jelenleg nem menne) addig Ő még sokkal inkább bulizik, és szórakozni jár... még kiéli magát...
de ez így van rendjén... inkább most élje ki magát, mint egy gyerek mellett... időnk meg még van bőven... :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25) parandroid válasza Lenry (#22) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"az angolokból valahogy nem nézem ki"

Arról a népről beszélünk, akik kitalálták a mára már klasszikus értelemben vett futtballhuliganizmust, ugye? ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#26) Lenry válasza parandroid (#25) üzenetére


Lenry
félisten

:C :R

jólvanna: bennem a szigorú bentlakásos iskolában nevelt hidegvérű teázgató angol sztereotípiája él :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27) edipqe válasza Lenry (#26) üzenetére


edipqe
senior tag

bentlakásos emberek? ehhh Az olyan sulikban tudnak csak igazán elszabadulni a dolgok.

Vallásos sulis csajok nagyon keményen quvákodnak, igen gyakran. 20 éves több tapasztalatuk van mint nekem most :B

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#28) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Grat az iráshoz. :C Nekem minden hasonlo téma boncolgatása bejövös. Bárhogyan közelíti is meg. Lehet elnagyolt vagy egy-egy részt felnagyito, részletesen leiro cikk, nekem akkor is bejön ha ezt a témát értelmesen dolgozza fel. :R
Ha nem felejtem el olvasom a folytatást is. Az a baj hogy csak véletlen szoktam ezekre az irásokra rábukkanni. (Föoldalrol szoktam ide - a cikkre - kattintani.)

(#29) edward2


edward2
addikt

no akkor írok ide mivel ez egy kedvelt témám:
szerintem a legnagyobb probléma és terhelés, nyomás a mai fiatal lányokon van (14-18). ők alapvetően a mai helyzet károsultjai és csak ők tudják ezt a folyamatot megállitani, amit szerintem nem fognak és nem is tudnak.
ennek több oka is van. Kezdenek nővé válni bekerülnek a gimibe (persze ilyenkor már alapbol a hormonok miatt hülyék) és az összes végzős vagy szakmán lévő faszkalap egyből rájuknyomul. Ebben a korban a lányok 98%nak az önképe a nullával vetekszik. Igy bármilyen kis gyökérrel képesek összejönni, mivel még gőzük sincs arról ugye mi jár nekik vagy valojában mit is kaphatnak meg. Aztán persze a barátnők is adják egymás alá a lovat, hogy az nem is menő lány akit már nem dug valaki. Ekkor jön képbe egy másik probléma: általában a leggyökerebb csávoknak van a legnagyobb pofája. Namost összejön ezzel a csávoval vagy együtt maradnak vagy nem igazából lényegtelen. Nem kap semmit ezektől az emberektől, pedig ő várná és még van elképzelése milyen kis szerelmes dolgokban szeretne részt venni. Jönnek a csalodások a nagyképű faszkalapoktól. Aztán átlép a következő kategoriába, ahol összejön mindenkivel és bosszut áll az embereken a sérelmei miatt. Ilyenkor kezdődik a papucsizálás, a csicskáztatás stb. Lehet rossz nőket ismertem meg életem során, de elbeszéléseik alapján azt mondhatom 90%-uk átesik ezen a sorozaton. Aztán 16-20 éves koruk közt az értelmesek (olyan max 30%) kilépnek ebből és felfogják, hogy van máshogy is. Akkor pedig jön az, hogy sír a válladon szex után, milyen kis gyökér emberekkel volt képes lefeküdni és mennyire hülye is volt régen és soha életében nem kellett volna megtennie etc.
Persze a srácok is hibásak. Adják egymás alá a lovat, hogy az a menőbb aki több lányt megdugott. Igaz egy lány sem emlékszik rájuk szivesen és végig azt várták, hogy mikor lesz már vége.
Nem tudom mi folyik a mai 15 évesek közt, de én is már szomoruan gondolok vissza, hogy anno 10 éve amikor annyi voltam sem volt már divatban az egyszerű parkba járás, moziba járás, egyszerű középiskolás szerelmek. Pedig egy kapcsolat legszebb része a véleményem szerint mindig az eleje. Amig tart a várakozás, az ismerkedés, a kicsi lépések egymás felé, első csók a sokadik randin és igy tovább. Persze haverjaim mindig lenéztek ezért, de tettem és teszek is rájuk mai napig. Tudom milyen különbséggel gondolnak rám és rájuk az előző barátnőik.
no mivel ezt a végtelenségig tudnám ragozni igy pontot teszek.

(#30) cs0nt1ka válasza parandroid (#25) üzenetére


cs0nt1ka
csendes tag

Attól, hogy a futballhuliganizmus Angliából indult világhódító útjára még nem ez alapján kellene megítélni az angolokat.

(#31) ez_meg_emaz válasza edward2 (#29) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

omg. Kicsit sok volt meg gyors. Amugy egyetértek. De ember téged aztán meggyötörtek hogy ennyire durván látod a dolgokat. :D Már a hsz elején gondoltam hogy na ezt is jol megszopatták már hogy ennyire nyomja. :) De amugy hasonlo a szitu, csak azért ennyire talán nem. Vagyis a mai 15éveseket énse nagyon ismerem, de anno is hasonlo volt de nem ennyire durva. Amugy bnöm szerencsés :DDD 2. barátja voltam és az elsö se cseszett ki vele. Tehát ő a te 10%-odba tartozik. ;)

[ Szerkesztve ]

(#32) ladybug válasza Vakegérke (#7) üzenetére


ladybug
őstag

Ezen most elérzékenyültem.
Csodálatos feleséged lehetett, és gondolom örült, hogy ilyen csodálatos férjet talált. Nyugodjék békében.

A terhes szót én is igyekszem kerülni. Én várandós voltam vagy babás, és ezt használom akkor is, ha másokról beszélek.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#33) Vakegérke válasza ladybug (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

Erősödik az elhatározásom, hogy megírom saját titkaim, ami hosszú házasságunkat illeti. Természetesen feleségemről is ejtek pár szót.
Egyébként ő sem volt csodálatos, és én sem vagyok az. Egyszerűen működött a férfi-nő viszony.
Anya és feleség volt telve szeretettel. Ennél többet nem nyújthat egy nő a családjának.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) vosimo


vosimo
aktív tag

Én viszont ismerem a mai 15 éveseket. Hát, elég szar.

(#35) MateusAMD válasza vosimo (#6) üzenetére


MateusAMD
csendes tag

Pár évvel vagyok idősebb nálad, de a fiatalok rossz irányú változását én is tapasztalom. Kit érdekelnek a modern férfiak és nők (bocs nem úgy értem érdekes írás) problémája, ha 10-15 év múlva ez még súlyosabb lesz?

(#36) illu


illu
tag

sok a rébusz, és próbálod minél diplomatikusabban megfogalmazni... ez nem az a hely :U a témaválasztás alapjában véve jó, csak tényleg eröltetettnek tűnik és így nehezen olvasható

[ Szerkesztve ]

(#37) vosimo válasza MateusAMD (#35) üzenetére


vosimo
aktív tag

Ne is mondd...

(#38) ladybug válasza Vakegérke (#33) üzenetére


ladybug
őstag

Kíváncsian várom.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#39) Verus


Verus
senior tag

"Szeretethiányosok vagyunk"

Persze hogy azok, nagyon sok ember fél az érzéseitől és nem mer szeretni. Szívvel kellene élni és talán könnyebben érezhetnénk szeretetet, bár tudom, hogy ilyenkor az ember kap hideget-meleget. De ezek mind érzések, ha jó ha rossz, nem lehet minden szép.

"a modern nők egy része elvárja, hogy ne csak szép legyél de gazdag is."

Hm, igaz, de nézzük meg a korosztályt is ahol ez az első. 14-17 évesek körében ez a menő, de ha az érettebb nőket nézzük akkor ott már az számít hogy a másik mennyire tisztel, szeret, becsül és mennyire értelmes illetve okos.

"a külső nem számít..igen is számít mindenkinek más az igénye.."

Ezzel teljesen egyetértek, ha nem vonz a másik akkor lehet akármilyen okos, kedves, aranyos és szerethet bármennyire, akkor sem lesz működő kapcsolat belőle.

"és nem embernek szellemi és lelki társnak."

Már rég nem erről szól az élet sajnos. Darab darab lett az ember, sokszor úgy cserélgetik egymást mint ugye más zoknit. De mit is várhatunk ezután? Divat a szingliség, mert ezt szajkózza a média.

"Mindenki keresi a helyét."

Olyan egyszerűen megtalálhatná mindenki, ha egy kicsit magába nézne. Felmérné külső és belső értékeit reálisan és ehhez mérten folytatná az életét.....

Köszi az írást! A témának van aktualitása és erről nem lehet túl sokat beszélni. A problémát úgysem tudjuk megoldani, de legalább boncolgathatjuk...

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#40) eszement24 válasza Verus (#39) üzenetére


eszement24
aktív tag

Én úgy érzem, ahogy körbenézek a lányok között, ahogy az írásban is írtam, hogy ez a fajta pénz, kocsi..stb gondolkodásmód nem csak a 10-17 éves lányok "kiváltsága"..bőven láttam 20as korosztálybelieket is ilyen szinten..

(#41) Verus válasza eszement24 (#40) üzenetére


Verus
senior tag

Én magamból indultam ki. De lehet igazad van hogy ez a fontos. Akik engem körülvesznek huszonéves lányok, nekik nem ez a fontos. Ebből indultam ki.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#42) vosimo válasza eszement24 (#40) üzenetére


vosimo
aktív tag

Ja, ez számít nekik, de ha jobban belegondolunk nem mindegyik tehetős közülük sem, akkor meg mit akarnak? Ezért mennek el kurvának meg modellnek, mert azt látják, hogy így meg lehet gazdagodni.

(#43) Verus válasza vosimo (#42) üzenetére


Verus
senior tag

Jajj ez olyan általánosításnak hangzik hogy nem igaz. Vannak értelmes nők a világon... Nem az ilyen beállítottságúakkal kell foglalkozni. Tehetős nem tehetős...érdektelen. Ha csak ebből állna az élet.....

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#44) tildy válasza celeron (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Azért fordítsd meg ezt a mondatodat, ugyanúgy jellemző. Amúgyis a férfiak azok leginkább , akik nem merik az érzéseike tkimutatni, mert félnek, hogy ezáltal támadhatóvá válnak. Pedig ki kell mutatn -ám nem mindegy kinek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45) tildy válasza Verus (#39) üzenetére


tildy
nagyúr

"Szeretethiányosok vagyunk"

Persze hogy azok, nagyon sok ember fél az érzéseitől és nem mer szeretni.

A francokat emiatt. Dehogy emiatt vagyunk szeretethiányosok. Sokkal inkább amiatt , mert gyerek és fiatalkorunkban nem kaptunk megfelelő törődést ,szeretetet , így szinte kapaszkodunk, és túlozva szeretjük azt aki épp utunkba kerül. Vagy pont ellentétesen reagál, nem mutatja ki , de az okok hasonlóak, nem volt megfelelő családi minta.

És félünk az egyedülmaradástól, mert azt hisszük, egyedül nem érünk semmit. Hányszor lehet hallani, hogy a párom nélkül fél ember vagyok? Pedig ez nem igaz! Egész az ember, akkor is. Kell tudni boldognak lenni egyedül is, és akkor az ember tmegtalálja a megfelelő társ is.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46) Verus válasza tildy (#45) üzenetére


Verus
senior tag

Pfff...pont tegnap kezdtem el írni egy cikkfélét a logoutra, amiben pont ezt taglaltam. Ezt legfőképp: Kell tudni boldognak lenni egyedül is, és akkor az ember tmegtalálja a megfelelő társ is.
Mivel ha az emberben nincs meg a megfelelő lelki egyensúly a boldogság messze elkerüli majd. Ömegvalósítás, egyensúly, elengedés, megbocsájtás.....Sok ilyen apró kulcs van ahhoz, hogy az ember ne érezze magát szeretethiányosnak illetve boldogtalannak.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#47) eszement24 válasza tildy (#45) üzenetére


eszement24
aktív tag

Igen, pontosan én is így látom a dolgokat ahogy te..ezért is szólt egy nagyobb rész az írásban mindennek kiváltó okáról a szeretet hiányáról.

(#48) vosimo válasza Verus (#43) üzenetére


vosimo
aktív tag

Írtam Én is még az elején, hogy ismerek normális nőket is, de sajnos nem ők vannak többségben. :(

(#49) Lenry válasza tildy (#45) üzenetére


Lenry
félisten

én nem szeretnék egyedül boldog lenni
(de ez persze csak az én véleményem :U)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#50) Wolverine válasza Lenry (#49) üzenetére


Wolverine
félisten

Attól még lehetsz; és szerintem nem is tartod kizártnak, hogy egyedül is az lehess...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.