Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#105) GEIL


GEIL
addikt

Ez mind szép és jó hogy ilyen "bitang messze" kukucskálunk meg bolygókat keresünk, meg más galaxisokat nézünk aztán a holdig nem megyünk el már jó pár éve, nekem ne mondja senki hogy nincs rá technika meg pénz.....ha 40 éve volt rá technika akkor most 2018-ban akár egy délutáni kiruccanás is lehetne egy hold utazás.....ez így nekem csak sci-fi.....filmekben is kb ennyit látunk.....széditenek meg ámítanak aztán sehol semmi......üzembiztosan egy normális földkörüli pályára állást se tudnak bemutatni......rengeteg a felrobbanó és visszazuhanó műhold...stb stb.......átlagembert beetetik de van akit ez nem hoz lázba, inkább lássunk reálisan.....távcsővel leshetünk messzire, de messzire (legalább a marsig menjen élő ember...stb) nemfogunk eljutni még jó pár évig......ez tény. :DDD :DDD :DDD

Behalok a sok videón hogy mennyi galaxis meg milliárd csillag van stb stb....meghogy olyan messze van hogy mire mi látjuk a fényét addigra már rég kihunyt valójában...bla bla...hagyjuk már ezt "hálivúdra"......ezek csak elméletek és modellezett képzelgések hogy szerintünk hogy van a világegyetem.......jó....elment a távcső a jupiter mellett...lőtt képeket a szaturnuszról stb stb....de ami piszkosul a "mi naprendszerünkön" túl van, az csak következtetés meg fantázia.......

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.