Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Magyarországon nem elég leperkálni a sugárzáshoz szükséges általánydíjat az Artisjusnak, aztán annyi?
Vagy netes rádiónál más a helyzet?

(#2) musculus válasza BiP (#1) üzenetére


musculus
tag

"az üzemeltető a licencelési gondok miatt 2013. január 15-étől szinte az egész világon visszavonja a szolgáltatás elérhetőségét"

Úgy tűnik, még mindig nincs meg a streamhez az életképes üzleti modell. De azért legyünk optimisták, előbb utóbb biztos meg tudnak állapodni a kiadókkal a cégek, ez mindenkinek az érdeke.

(+ még valami: hogy az isten áldaná meg őket erősen, nem tudják elfelejteni azt a k**** bakelites, kazettás, cd-s eladási stratégiát...)

Homo sapiens non urinat in ventum - "And so it goes..."

(#3) ntomka


ntomka
nagyúr

A kiadók monjanak le!

ツ Headphones on - World off

(#4) Dilikutya válasza BiP (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kiadó, Artisjus, olyan mindegy. Amúgy az Artisjus rosszabb.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) big-J


big-J
őstag

Magyarul több pénz kellet a kiadóknak, mint amennyiért megéri stream-eltetni a zenéjüket.

(#6) noisia


noisia
aktív tag

Nem tudom ez mennyire érvágás bárkinek is. Van alternatíva. Én pl. Shoutcast-et szoktam hallgatni.

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#7) saelin


saelin
veterán

Ez úgy lenne korrekt, ha úgy működne a jogdíjazás mint a "hagyományos" rádió esetében. Valaki felhomályosítana, mivel másabb így terjeszteni zenét?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) VaniliásRönk válasza saelin (#7) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Gondolom mivel azt kapod amit akarsz, többet akarnak érte. Ezt nem értik meg, hogy ez nem olyasmi amiért több pénzt kérhetnek, hanem az elvárt minimum amiért ma az emberek hajlandóak fizetni. A zene és a filmipar sajnos megrekedt a XX. században és nem hajlandóak szembenézni a mai valósággal.

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#9) aram01


aram01
nagyúr

lesz helyette 100 másik

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hát pedig pénzért is elég jó szolgáltatás volt a last.fm... (pár éve még ingyenes volt)

De most hogy beszüntetik, biztos rohanok majd a boltokba CD-t venni... MUHAHA ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#11) nicu71


nicu71
addikt

rohadjanak meg ...szerettem a last fm-t. :(((

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#12) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

spotify továbbra is működő alternatíva, bár nem tudom Magyarországon elérhető-e.

egyébként meg proxy.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13) ntomka válasza aram01 (#9) üzenetére


ntomka
nagyúr

Bár lenne...

ツ Headphones on - World off

(#14) aram01 válasza ntomka (#13) üzenetére


aram01
nagyúr

majd lesz nyugi

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#15) FoxiestFox válasza aram01 (#14) üzenetére


FoxiestFox
félisten

De ezt szereti, aki megszokta.
Én mondjuk csak a scrobblerét használom, de azért ez szopó.

(#16) ntomka válasza aram01 (#14) üzenetére


ntomka
nagyúr

[link]

ツ Headphones on - World off

(#17) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Vesszen az összes kiadó! Az internet korában már semmi szükség rájuk! Pénzéhes mocsadékok egytől egyig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.