Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

A látványvilág nekem tetszik. Olyan pont elég szines de nem túlzottan, és a grafika is annyi amennyi elég a hangulathoz.
A split screen-ért meg pirospont.
Nem egyszer fordult elő hogy haverom kérdezte és mondtam neki hogy sajnos nincs split screen mert ez a kiba.tt jövő és itt már mindenki a saját konzoljáról játszik..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Ez elég újszerű, nem is emlékszem mikor láttam utoljára ilyen stílusos grafikát+BR módot.. ja tegnap a Fortniteban ;]

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#3) Kvelstadt válasza Ragnar_ (#2) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Hehe.
De most ez olyan szerintem hogy minden stílusból jön ki több cím, és vannak jobbak, gyengébbek meg van egy amit a legtöbben szeretnek, de ez nem jelenti azt hogy akkor csak azzal érdemes játszani. Van választék és mindenki azt játsza ami neki jobban tetszik.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4) Ragnar_ válasza Kvelstadt (#3) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ez igaz. És valószínűleg lesz még jónéhány ilyen játék, és lehet, hogy csak ránézésre hasonlít nagyon a két játék, játszva más . (de nagy ziccer volt na :) ) ...

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#5) #67947008 válasza Ragnar_ (#4) üzenetére


#67947008
törölt tag

A Battlefield 1 és a CoD WWII is hasonlít, ugye? ;)
Ne haragudj, csak sok kellemes pillanatot szereztetek azzal a buta meddő vitával a különböző topikokban.

(#6) pzstm


pzstm
titán

Bluehole őket is pereli majd vajon? elég sok dolguk lesz következő időszakban ha így gondolják :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7) Ragnar_ válasza #67947008 (#5) üzenetére


Ragnar_
addikt

A BF1-hez képest a Cod WW2 grafikája csak tintapaca, viszont a Crazy Justice grafikája a Fortnitehoz képes nem titapaca, csak a BF1-hez képest. :)

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#8) oriic válasza pzstm (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván nem, de azért az érdekes, hogy a win képrenyőn a felirat az szinte dettó ugyanaz mint Fortnite-ban.

Live-Die-Respawn

(#9) Ragnar_ válasza pzstm (#6) üzenetére


Ragnar_
addikt

Más kérdés, hogy a Blueholetól a perelés nem lenne nagyon szép dolog, mert ők meg az UE4-et használják, persze valószínűleg szerződés alapján stb. nem is jogilag nem lenne túl korrekt tőlük... Nem tudom egyébként, hogy mi számít ilyen szinten már peralapnak, de pl. a valve Dota2-ben a juggernaut az egy kb. copypaste Warcraft3 hős, illetve volt még néhány hasonló. Ott asszem talán annyi lett a kifejlet, hogy néhány hős nevét és néhány design elemet meg kellett változtatni. (Skeleton King-->Wraith King pl.)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#10) Doink válasza Ragnar_ (#9) üzenetére


Doink
aktív tag

Skeleton Kinget kína miatt változtatták meg.

(#11) Ragnar_ válasza Doink (#10) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ezt csak tippeltem, mert emlékeztem, hogy megváltozott és ugye a Skeleton King King Leoric volt a Blizzard loreban. Akkor ezekszerint nem a Blizard szerzői jogok miatt változott. Most már ezt is tudom..

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#12) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Crossplatform Switch + PC + XO. Hát persze.. Értem én, hogy merjünk nagyot álmodni, de akinek van egy kis esze akkor ezen a ponton kezd gyanút fogni. :((( Android-ra is jöhetne akkor má'..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) kwzatz válasza Ragnar_ (#9) üzenetére


kwzatz
őstag

"Nem tudom egyébként, hogy mi számít ilyen szinten már peralapnak, de pl. a valve Dota2-ben a juggernaut az egy kb. copypaste Warcraft3 hős"
Ez nem annyira meglepő, tekintve, hogy a Dota 1. része egy Warcraft 3 mod, a 2. rész meg lényegében az 1. rész feltuningolt grafikával és néhány változtatással. Úgyhogy van még pár ilyen hős benne, ha jobban megnézed. :) Jogilag pedig elég bonyolult helyzetben van a játék.
"DotA was first released as a custom map for Warcraft 3 under the name Defense of the Ancients. Blizzard acquired the ownership of the full name in 2012, while Valve kept rights to shortened version, Dota. Valve also obtained the rights to Dota 2 from the game's lead-developer, IceFrog, and creator, Eul, in 2010."

[ Szerkesztve ]

(#14) Ragnar_ válasza kwzatz (#13) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ha jobban belegondolunk ebben az esetben a játékosok érdekeit vették a legjobban figyelembe. Gyakorlatilag jófejség volt a Blizzardtól, hogy hagyta, hogy benne maradjanak a Warcraft3 hősök Dota2-ben.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#15) kwzatz válasza Ragnar_ (#14) üzenetére


kwzatz
őstag

A "hagyta" mondjuk elég jóindulatú kifejezés a nem tudom pontosan meddig tartó pereskedésre, ráadásul esélyes, hogy a Valve némi pénzzel is megszórta őket az ügy kapcsán, és azért a Blizzard kidobott utána gyorsan egy Heroes of the Stormot, amiben lényegében javarészt szintén ezek az eredeti Warcraft 3 karakterek vannak. Valamennyire persze jófejség is, gondolom viselkedhettek volna sokkal makacsabb módon is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.