Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) talmida válasza VoDaFoNe (#197) üzenetére


talmida
Közösségépítő

És ehhez mit szólsz?? :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#202) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ha tetszenek a szép női lábak akkor lábfetisiszta vagyok? :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#203) puttputt válasza VoDaFoNe (#197) üzenetére


puttputt
őstag

Küldjed csak a képeket szépen mailben... :Y :DDD
Decemberben már illő lesz "kiadni" azt a bizonyos naptárat...,
ezeket elnézve majdhogynem kötelező. :D
Aztán jövőre lehet, hogy még profitot is termelünk. ;] Ő is a semmiből kezdte:
[link]
(Bár szerény véleményem szerint még mindig "ott tart"... :)) )

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#204) Móci válasza VoDaFoNe (#197) üzenetére


Móci
addikt

Kiba jó! :R
puttputt: azaz, csak készüljön a naptár! :K

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#205) zoltanz válasza philoxenia (#195) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Azért én még ronda lábú nővel nem is találálkoztam. :) :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#206) ToBeY válasza BITBOYS (#202) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akinek pedig női fenék jön be az fenékfetisiszta? :DDD Ez hülyeség.Kinek ez kinek amaz jön be :K

(#207) rep3at


rep3at
őstag

Nem szeretem a magassarkúkat, valahogy mindig is kirázott tőlük a hideg. Persze ettől még nem a "fiús" csajokat szeretem, de szerintem nem áll jól :F

Forward thinking. كرر

(#209) killer1222


killer1222
csendes tag

Szerintem egy női láb egyáltalán nem a magassarkútól lesz szép! Sőőőt... Én spec. sokkal jobban szeretem az olyan lányokat akik lapostalpúban mászkálnak. (vagy mezítláb :D)

"Élj úgy, mint nem akárki, és halj meg úgy, mint bárki!"

(#210) hejesírásó válasza VoDaFoNe (#197) üzenetére


hejesírásó
senior tag

tyű jó lesz az..... :C

(#211) Thunderzolee válasza killer1222 (#209) üzenetére

Áhh... Te nem tudod mit hagysz ki.. :N

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#212) BITBOYS válasza ToBeY (#206) üzenetére


BITBOYS
addikt

Akkor éljen a szép női láb! :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#213) Lenry válasza BITBOYS (#212) üzenetére


Lenry
félisten

éljen a szép női test ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#214) j0k3r!


j0k3r!
senior tag

nekem peldaul kifejezetten ezek a tornacipos, nem "divatruhaba", hanem ami neki is tetszik oltozo, kicsit lazado csajok jonnek be, akiknek van egyenisege, nem pedig idiota divatmajmok :)

(#197) VoDaFoNe: :Y

[ Szerkesztve ]

some men just wanna watch the world burn...

(#215) negyedes válasza Lenry (#213) üzenetére


negyedes
addikt

Ugy legyen! :D :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#216) BITBOYS válasza Lenry (#213) üzenetére


BITBOYS
addikt

Éljen minden szép porcikájuk!

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#217) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Jó kis cikk! :)
Nekem is voltak már magasabb sarkú cipőim de úgy igazából még csak most, 17 évesen kezdtem el ismerkedni az igazi magassarkú cipővel,de én is a lapossarkút részesítem előnyben... :B A magassarkúkban mindig olyan érzésem van, mintha készülnék előre esni... :B :DDD

Most télen vettem egy gyönyörű barna magassarkú csizmát, de hogy őszinte legyek, nem vagyunk barátok.... :( :))
Pont aznap vettem föl először, mikor rengeteg helyre kellett mennem és bejártam a fél várost. Gondoltam, hogy majd milyen szupi lesz, ha az új trendy kis csizmámban indulok a bevásárló körutamra.... :C
Naaa perszee! Úgy feltörte az a kis gyilkos a lábamat, hogy alig bírtam a nap végére haza totyogni! :F Mint vmi rossz vénasszony, minden padon lekellett ülnöm az utcán és már azon gondolkodtam, hogy nem érdekel, ha lefagy a lábam, hazamegyek zokniban! :O :DDD
Azóta mindig, ha csak tehetem, inkább a kevésbé divatos, de írtó kényelmes lapossarkú csizmámat veszem fel... :) :))

(#218) ló úr válasza VoDaFoNe (#20) üzenetére


ló úr
őstag

A képen tevagy? :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#219) ló úr válasza ló úr (#218) üzenetére


ló úr
őstag

Mert ha igen akkor csinos vagy!! :)

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#220) xXxAnnaxXx válasza keIdor (#51) üzenetére


xXxAnnaxXx
újonc

Figyelj most azt nem vágom hogy mi a bajod ezzel a cipővel tök jól nézki és én is ilyenekbe járok .... az a furcsa hogy ez nem kínai cipőő ;) elment az étvágyad egy ilyen szép cipőtől hát akkor sajnálom ;) De am nem kötözködni akkarok meg semmi ilyesmi csak nagyon tetszik ez a cipőő :D és bocs ha bunkónak találod ezt a választ .. ! :D

(#221) xXxAnnaxXx válasza Balage21 (#52) üzenetére


xXxAnnaxXx
újonc

khhmm....már mért lenne ez a cipőő olyan borzalmas nem értem tök jól nézki (Y) :D a tornacipő mért lenne botrányos egy lánynak :"D ez fáj ... khmm... én is ilyeneket hordok de nem vagyok emos okéé rocker vagyok de számtalan lány ilyen cipőket vesz fel most hallod nem hordhatunk mindig magas sarkút na szép is lenne :D na csak ennyit akartam írni

(#222) Phoenix válasza xXxAnnaxXx (#221) üzenetére


Phoenix
csendes tag

Semmi botrányos nincs a tornacipőben lányokon :) Ezt azok mondják akiknek épp az nem tetszik. Nekem meg épp a tornacipő és a bakancs tetszik. Mindenki megtalálja a maga ízlésének megfelelőt :)

If you have No Fear, then your car isn't fast enough

(#223) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Van olyan helyzet, hogy elfér a magassarkú, de ott sem feltétlenül szükséges. Egyébként mindenki hordjon olyan lábbelit, ami tetszik neki, de lényeg, hogy kényelmes legyen.

(#224) bambano


bambano
titán

tudom, hogy régi, de csak beírom:
"lapos talpa a patás állatoknak (tehén stb...) ": ilyet csak az mond, aki nem tudja azonosítani a patások lábának részeit.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#225) Tüzi

legjobb mezítláb.
ennyi.
mármint egészségügyi szempontból xD

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#226) greenity


greenity
aktív tag

Én sem vagyok oda a magassarkúért.
Egy pici történet: Az egyik tanárom közölte, hogy a lányzó aki elment mellettünk biztos bölcsész, mert úgy kopogott a cipője (BTK-TTK egy campus). Mire közölte, hogy én miért nem hordok kopogós magassarkút, akkor tudná mikor mászkálok az intézeten :F kiegyeztünk egy nemleges válaszban :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#227) Edorn


Edorn
aktív tag

Lábfétissel kapcsolatban érdemes megnézni:
http://efetis.hu/fetis/1-labfetis

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.