Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Mágnes így megtartja, az szép :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Tetszetős.
Csak hát az ára...

(#3) FRENK1988 válasza Gergőke88 (#2) üzenetére


FRENK1988
veterán

akinek iPadra telik annak ez az összeg se fog nagy érvágást okozni

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4) sing1ep1ayer válasza FRENK1988 (#3) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Pontosan és nagyon jól tudja ezt a Logitech is. :K

(#5) Gergőke88 válasza FRENK1988 (#3) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nekem van Ipadem, de véletlenül se vennék hozzá közel 30e tokot...

(#6) ledgeri válasza FRENK1988 (#3) üzenetére


ledgeri
nagyúr

És aki nyert egyet? (én nem nyertem,de megeshet..)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7) FRENK1988 válasza Gergőke88 (#5) üzenetére


FRENK1988
veterán

de ez nemcsak egy tok, hanem egy billzet amivel majd egy teljes értékű notit kapsz

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#8) sing1ep1ayer válasza ledgeri (#6) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Mondjuk azzal nem számoltam, hogy valaki összekuporgat egy iPad minire, de a havi 20k-s előfizu mellett ezt már sajnos nem engedheti meg magának. :DDD

(#9) Strezi


Strezi
őstag

Instant get! :D

[moderálva]

[ Módosította: radi8tor ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#10) AxBattler válasza Strezi (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha iPad-es lennék tuti instatget-eznék egy ilyet, vagy vmi hasonlót! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11) macilaci78 válasza AxBattler (#10) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha erre szükségem lenne, egy Air-t vennék. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#12) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Németeknél már tele vannak vele a nagyobb boltok (MM, Saturn), 80-85 EUR között adják, fogy is rendesen, úgyhogy nagyon nem lőttek mellé. Egyébként én személy szerint örülnék valami igényes billentyűzet-tok kombinációnak a 7"-es Galaxy Tab mellé is, nagyjából az ár is jó - kicsit mehetne lejjebb elvégre nem almához kell. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13) sagem válasza FRENK1988 (#7) üzenetére


sagem
addikt

Háát, azért a teljes értékű notitól messze van egy ipad, akkor is ha kap egy billt..:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14) FRENK1988 válasza sagem (#13) üzenetére


FRENK1988
veterán

ott van az is h majdnem

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#15) Integra


Integra
titán

"sosem fogja azt az élményt nyújtani, amit egy fizikai gombokkal rendelkező billentyűzet."
ez nem élmény, hanem szimpla használhatóság

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16) Angel1981 válasza Gergőke88 (#2) üzenetére


Angel1981
veterán

Lehet, de biztos minőségi.
A másik meg; az alapgép 100-ról indul.

(#17) sanyijedi


sanyijedi
őstag

100 ért megveszed boltba. ez meg egy komplett ipad mini negyede! amibe azért több technika (kijelző, soc, kommunikáció csat., stb..) van.. azért vicces ez az ár.. 15 ért még azt mondom ok, talán.

vagy ha valakinek van egy 220e ft-os ipad-e ott oké. de egy alap minihez drága. (még egy nagyobb minihez is. szerintem.)

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#18) Hisztogram válasza Integra (#15) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

ne köss bele a windows élményindexembe - ki volt az a marketinges aki ezt az "experience" kifejezést elterjesztettette .. :(

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#19) Integra válasza Hisztogram (#18) üzenetére


Integra
titán

mentőben is ütném..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20) Male válasza Integra (#15) üzenetére


Male
nagyúr

Ezen akadtam fent én is... nem tudom miért kell manapság mindent élménynek titulálni... számomra nem élmény az, hogy gépelek, maximum lehet kényelmes vagy kényelmetlen, de semmiképpen sem nevezném élménynek. Van akinek az? Aki nem akar írni semmit, csak úgy odaül, hogy "de jó, most gépelhetek végre egy órát!", mert számára ez élmény :F

(#21) HyP3b0y válasza FRENK1988 (#7) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

"...teljes értékű notit kapsz"

Ezt te sem gondoltad komolyan :Y

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#22) FRENK1988 válasza HyP3b0y (#21) üzenetére


FRENK1988
veterán

[link]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#23) buvartacsko válasza Gergőke88 (#5) üzenetére


buvartacsko
addikt

ez nem csak egy tok bazz...

(#24) kromatika


kromatika
veterán

tetszik.jól sikerült.

(#25) Mark_o válasza Integra (#19) üzenetére


Mark_o
tag

Ezen besírtam :D :DD

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#26) mepet


mepet
addikt

Ez így egy rohadt drága netbook. ;]

(#27) Integra válasza Male (#20) üzenetére


Integra
titán

meg a f@sz tudja éppen milyen alapokon nyugvó jövevény... lol, kedvenceim..
nem ártana pár órára beülntetni mindet egy magyar tanárhoz korrepetálásra, mert tényleg ciki, ahogy fogalmaznak, nem tudják mit írnak nyelvtanilag és logikailag. ráadásul egymást majmolják sokszor. de nem zavarja egyiket sem.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28) csaszi72 válasza parandroid (#12) üzenetére


csaszi72
aktív tag

80eur kint, 25k itthon
1200EUr német minimálbér, 93000huf itthon
1200/80=15
93000/25000=3,72
Akkor ha reálisan gondolkodom 6200ft-os áron itthon fog ez fogyni, ahogyan te fogalmazod :DDD
de addig itt mellé lőttek. :K

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#29) Zodicus


Zodicus
senior tag

Logitech tud nívós cuccokat gyártani és tudja, hogy kereslet is lesz rá ilyen áron is.

(#31) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Csak rájöttek, hogy kell egy normális klaviatúra :DDD

All Black...

(#32) parandroid válasza csaszi72 (#28) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ugyanezt elmondhatod minden almás cuccról, meg ahhoz szánt "minőségi" (C) (R) és "eredeti" (C) (R) kiegészítőről. Személy szerint én még a németeknél is csodálom, hogy veszik, mert ez azért itt is hihetetlen drága, de minden második ember az utcán valami almás kütyüvel szaladgál.

És elkerülendő a flémet: igen, volt nekem is almás telefonom. most éppen nincs, és bár nem valószínű, de azért még az sem kizárt, hogy valaha még lesz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#33) csaszi72 válasza parandroid (#32) üzenetére


csaszi72
aktív tag

nekem sincs, nem is tervezem.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#34) mepet válasza parandroid (#32) üzenetére


mepet
addikt

Ez azért durva túlzás: "minden második ember az utcán valami almás kütyüvel szaladgál"...

(#35) Hisztogram válasza mepet (#34) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

Apfelstrudel

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#36) buvartacsko válasza Stalker-2572 (#31) üzenetére


buvartacsko
addikt

Kik?

(#37) icons válasza mepet (#34) üzenetére


icons
addikt

Hát pedig a német egyetemeken ez közel igaz. Az átlag lakosságnál azért nyilván más az arány.

(#38) parandroid válasza mepet (#34) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Túloztam, de nem durván. Nyilván a teljes népességre vetítve nem igaz ez a statisztika, de az "okostelefonhasználók" körében nagyon is valószínű.

Hm, közben találtam egy ilyet:

Ezek szerint durván emelkedik az Android, de két-három dolgot azért hozzátennék:
- az Apple-tulajok hivalkodóbban használják a készüléket (?)
- egy-egy Apple készülék jobban megragadja a szemet (?)
- az Android az alsó árszegmensben éri el a legnagyobb növekedést (belépő szintű készülékek) (?)

A kérdőjelek nem véletlenül annak ott, ez mind saját vélemény, megfigyelés.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#39) mepet válasza parandroid (#38) üzenetére


mepet
addikt

Én szerény véleményem szerint kishazánkban a középosztályba tartozom, és ismerőseim közül így hirtelen olyan 30 androidos teló ugrik be, és 2 ájfon... (pedig abból a 30ból legalább 6-7 100ezer feletti/körüli árban volt a vételkor!)
2G anno még sok cimbinek volt, de egytől-egyig tönkrementek már. És természetesen miután megjárták vele, más gyártó készülékeire váltottak.

(#40) parandroid válasza mepet (#39) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mo-on aki felsőkategóriás telefont vesz, jobban megnézi, hogy mit kap a pénzéért, és nálunk az Apple által kínált fizetős tartalmak sem jelentenek akkora vonzerőt, mint civilizáltabb országokban, ahol ezek filléres apróságok - még ha ugyanazt a Google változatban olcsóbban is kapni. Németeknél többet nyom a latban, illetve kevésbé fájdalmas anyagilag az exkluzivitás-faktor, és / vagy a sznobizmus, ami az almás cuccokat övezi, és kompenzálni hivatott a szoftveres / hardveres hiányosságokat.

A lényeg az, hogy az emberek egy jóval nagyobb része tartozik itt azok közé, akinek alma kell, és amúgy meg sem nézi, hogy mit vesz - és hogy visszakanyarodjunk az eredti témához: nekik nem téma egy 80 EUR-s billentyűzet, főleg, ha az is "márkás" és "dizájnos".

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41) mepet válasza parandroid (#40) üzenetére


mepet
addikt

Egy az egyben egyet értek! :R

(#42) csaszi72


csaszi72
aktív tag

No de hogy ON is legyen, ha vezetékes lenne a kapcsolat, üzemidő is hoszabb lenne. Józan alföldi paraszt ésszel legalább is. :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#43) mepet válasza csaszi72 (#42) üzenetére


mepet
addikt

Prémium termékeket ma már nem dugdosunk csak úgy ide-oda! ;]

(#44) ledgeri válasza parandroid (#12) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Debrecenben volt Saturn és MM-is egyszerre... a végén maradt a MM mert kb olyan a két üzlet mint a PEPSI VS MIRINDA

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#45) mepet válasza ledgeri (#44) üzenetére


mepet
addikt

Az összes Saturnt átalakították MM-á, nem csak Debrecenben.

(#46) ledgeri válasza mepet (#45) üzenetére


ledgeri
nagyúr

puff neki...nem tudtam.. nem mozdulok ki gyakran...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#47) csaszi72 válasza mepet (#43) üzenetére


csaszi72
aktív tag

úgy van! tőccse a NAP! :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#48) parandroid válasza mepet (#45) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szinte ugyanaz a két üzlet itt is (reklámok, üzletek, termékskála), de itt szépen megvannak egymás mellett. Azért jó, mert hol ez akciós az egyikben, és az a másikban, hol amaz, ill. emez. És azért itt az akciókat sem aprózzák el, ha valami akciós, akkor általában tényleg jó vétel (XBOX360 250GB Kinecttel 300 helyett 200 EUR most éppen, előtte CANON 1100D kit volt 400 helyett 300 EUR-ért, januárban 7" Galaxy Tab 2-t vettem 200 helyett 150 EUR-ért, szóval azért az akciós árak nem rosszak - és ezek csak azok az akciók, amire felkapom a fejem, mert valamiért érdekel, amihez nem értek (TV-k pl, vagy lejátszók), azt nem is tudom, hogy mennyire lehet jó vétel).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49) szeksziboj


szeksziboj
tag

Ékezetek meg az ablakban? :F Vagy lesz hun verzió is? :U

[ Szerkesztve ]

(#50) csaszi72 válasza szeksziboj (#49) üzenetére


csaszi72
aktív tag

úgy mint a béjes droid tokokon :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.