Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) Peter13 válasza ted_tris (#17) üzenetére


Peter13
senior tag

A baj nem a használhatósággal van, hanem az általánosítással. Van, akinek nagyszerűen megfelel egy ilyen kettő az egyben gép, és van, akinek nagyon nem. Utóbbiból, számomra legalábbis úgy tűnik, sokkal többen vannak.

Szóval, nem, nem az a jövő, hiába próbálják már egy pár éve lenyomni ezt a szélesebb tömegek torkán. Nem vevő rá a nép nagy tömegben. Van egy réteg, aki veszi, viszi, és boldog vele, és én speciel örülök hogy ilyen is van (nekem csak jó hogy több mindenből lehet választani), de ez nem jelenti azt hogy ez lesz a "mainstream" megoldás a belátható jövőben. Amióta PC-vel foglalkozom (kb 25 éve), folyamatosan temetik szegényt, de csak annyi történik, hogy szegmentálódik a piac. Szerintem ez jó, és legyen választék, de ne akarjuk már folyton megerőszakolni a piacot...nem fog menni.

(egyébként nem vagyok "hívő", kicsiny kétfős háztartásunkban 1 asztali PC, 2 laptop, és 4 tablet van jelenleg, plusz egy amazon stick, szóval eléggé változó hogy éppen mihez nyúlok - mindig ami a legjobban megfelel arra amit csinálni készülök)

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.