Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Radványi válasza Dominó85 (#50) üzenetére


Radványi
aktív tag

Erdekes az osszeallitas en kozel 9 honapja vettem a t430s-t es akkor meg teljesen mas lehetosegek voltak az osszeallitasra pl az ssd csak opcio volt, az i7 melle meg nem volt valaszthato nVidia mint ahogy itt a tablazatban lattam azota sokat valtoztattak, hogy mi az ami elerheto a gepekben.
Amugy mi nagyon megvagyunk elegedve semmi kivetni valot nem talaltunk a gepben.
Egyszer meg kozel fel liter viz is raborult a billentyuzetre de a nagyresze tavozott miutan szetszedtem a gepben szinte nem lattam semmi vizet csak nehany cseppet miutan kiszaritottam jol mukodott nehany oraig de egy vizcseppet nem tuntettem el es emiatt elszalt a touchpad viszont a lenovo cserelte az egesz gepet szonelkul.

(#52) ielektros válasza Dominó85 (#50) üzenetére


ielektros
senior tag

Vehetsz hozza nagyobbat is. Az a tapasztalat szerintem, hogy akinek a bika gep kell az tisztaban van vele, hogy mit akar es valoszinu, hogy nem a mobilitas lesz az elsodleges szempont. Aki meg ultrabook-ot akar annak meg nyilvan nem a video kodolas a cel.

(#53) siti válasza Dominó85 (#50) üzenetére


siti
senior tag

nagyobb teljesítmény, nagyobb hűtő, kevesebb hely, kisebb aksi? de igazad van, gyújtsuk fel az egészet, hogy képzelik ezt???

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#54) ielektros válasza siti (#53) üzenetére


ielektros
senior tag

ugyan mar. volt aki lekurvazta oket :Y :C :DDD :DD

(#55) satz18 válasza ielektros (#43) üzenetére


satz18
őstag

Most néztem egy honlapon 80ezer van az i5-ös és az i7-es között. Lehet, hogy az intel nevezte el úgy ahogy, viszont a lenovo adja el gyakorlatilag egy nagyságrenddel drágábban. Ekkora árdifinél már i7 3940-el is jöhetett volna. Persze tudom, hogy fogyasztás meg hűtés miatt nem lehet, a hasonlatot csak a pofátlan nagy ár miatt hoztam fel.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#56) LNx válasza DaveJr (#4) üzenetére


LNx
tag

T520-ban is ugyanaz a billzet van

(most vegigolvasva a kommenteket akkor elvileg megsem, de kialakitasra igen)

[ Szerkesztve ]

(#57) Ati1979


Ati1979
veterán

Ritkán látni mostanában különösen ajánlott plecsnit. :C

Jól összerakott gépek ezek.

Mondjuk én ezekkel a t/n panelokkal nehez tudnék megbarátkozni, (főleg a 1366*768-as felbontásúval).
Meg az előző széria billentyűzete is jobban tetszett.

(#58) kovsol válasza siti (#53) üzenetére


kovsol
titán

hely nem akadály, a 9 cellás aksis amúgy is ki szoktak lógni a gépből [link]

May the Force be with you!

(#59) rudi válasza Blyan (#45) üzenetére


rudi
nagyúr

No, ez a link megerősíti Tim gyanúját. Úgy tűnik, a T400/500 széria még felső betéttel indult, de menet közben egyszerűsítettek rajta.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#60) Blyan válasza rudi (#59) üzenetére


Blyan
félisten

Van még csavar a történetben... ez a T60-asé. [link]

Szóval úgy tűnik, hogy már a T43 óta variálták ezt - mondjuk nem meglepő, a T43 kiadásának évében került a Lenovo kezébe a brand.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#61) Tim82 válasza Blyan (#60) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nézhetek még T43-at, T42p-t, X41 tabletet és X61 tabletet... :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#62) Blyan válasza Tim82 (#61) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem van itthon két T42, azok a sapkásak.

De az oldal szerint ilyen variánsok is vannak belőle: [link]

Lehet sosem derül ki mióta variálják. :DDD

Ahogy nézem, A30-asból még csak sima volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#63) ielektros válasza Blyan (#62) üzenetére


ielektros
senior tag

Hat ez olyan mintha mindig is varialtak volna veluk. :) Bar en visszatekernem egy kicsit a dolgokat oda, hogy miben jobb a "sapkas" cucc? :DDD Tudom kerdezzem az asszonyt, de most o nem er ra. :D

Nekem van tobb masinam is, van amelyik nem rendelkezik azzal a felso muanyaggal van amelyik igen. In nem erzek amugy szamottevo kulonbseget koztuk. Es raadasul most az 520-ast hasznalom amiben mar az egyszerubb van. De nekem tokeletesnek tunik a billzet.

(#64) Tim82 válasza Blyan (#62) üzenetére


Tim82
nagyúr

A logikus magyarázat az lenne így, hogy a billentyűzet beszállítójától függ (Alps, NMB...).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#65) Blyan válasza ielektros (#63) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem túl sok bajom nincs a mostani R400-zal. Bár a T42-esemé tényleg jobb volt anno.

Az örök és felülmúlhatatlan kevencem a 600E marad. Imádtam!

(#64) Tim82

Igen, ez lehetséges.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#66) rudi válasza ielektros (#63) üzenetére


rudi
nagyúr

Ismerős szerint, aki felvetette a kérdést, a "sapkás" gombok kevésbé imbolyognak útjuk során, nem billen annyira oldalra a nyomófelületük, ha nem találod el pontosab, mint ahogyan a nem sapkásnak. Persze, egy vakteszten lehet ős is megbukna :) A másik dolgoh, hogy sapáksból elég bajos lett volna világítósat csinálni, nem sapkásból egyszerűbben megoldhatták volna, még akár szigetes formára váltás nélkül is.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#67) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Nagyon el kellene már felejteni manapság az 1366x768-as kijelzőt, pláne a 250k és fölötti kategóriában. Amúgy jó kis gépek.

(#68) Tim82 válasza Blyan (#65) üzenetére


Tim82
nagyúr

Rájöttem közben, hogy - amennyiben érdemes ennek utánajárni - úgy lenne értelme megcsinálni ezt, hogy minden billentyűzetnél FRU-t is meg kellene nézni, amelyiknél megnézem/lefotózom a billentyűmechanikát, mert csak az FRU alapján tudjuk biztosan megmondani a gyártót.

Ha gondoljátok, belevághatunk, azt megnéztem most, hogy a T60-amnál nincsen betét, ez az itt linkelt oldalon az I3-as változatra hasonlít leginkább. (A képminőségért elnézést.) Az FRU-t viszont most nem fogom tudni megnézni.

Bár azt hiszem, ez inkább egy Logout blogbejegyzést érdemel a cikk topikjának szétoffolása helyett, esetleg egy posztot a Thinkpad-topikban.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#69) warn!ng


warn!ng
tag

Fontos, hogy a T430i-be és innen kiindulva valószínűleg a T430-ba is csak 7mm magas disket lehet a primary helyre betenni. Ez egy régebbi SSD tulajnak gond lehet (pl Kingston SSDNow v100 96GB) és az 1TB-os 2,5"-os diskek sem férnek be - ezt tapasztaltam.

(#70) h0o2a7j6


h0o2a7j6
tag

Ez egy T400, már itt sincs "sapka"

Szépek, ennyi és nem több. Én bízok a saját T400amban, hogy kihúzza még néhány évig. :D

[ Szerkesztve ]

(#71) frescho


frescho
addikt

Nem vagyok elajulva a T430-tol. Sajnos a jol megszokott billentyuzet kiosztast sikerult hazavagni. A funkcio billentyuk tagolasa, A Home, delete blokk elrendezese es a kurzor mozgato gomb reszleg atalakitasa nem tett jot a mindennapi hasznalatnak. Az osszeszerels minosege is romlott, meg a sima T400-hoz kepest is, pedig az sem erte el az elodok szintjet. A webkamera csalen all, a zsaner uj koraban lotyog, akarcsak az LCD kerete. Ez nem melto a T szeriahoz.

https://frescho.hu

(#72) Tikakukac válasza Tikakukac (#47) üzenetére


Tikakukac
titán

Visszavonva!

Az x200s-t fejből írtam, de most kiszedtem az ö-t, amim amúgy is el volt törve már. Nem, ebben sincs meg a felső kis keret. A T60 az viszont valóban olyan még.
Viszont akkor most már fixen tudjuk, hogy tényleg sokkal merevebb a 3 műanyagos billentyűzet, mert bizony a T60-hoz képest a másik jóval jobban mozog és pontatlanabb is.
A kérdés csak az, hogy honnan a tátikából lehet 3 darabosat szerezni, tutira...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#73) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Először azt hittem, hogy rosszul olvasok :U Nagyon alapos teszt volt. Mindig az X-akták jutnak eszembe ezekről a gépekről és a jól ismert idézet: "a merevlemezt már elvitték" és dobják is arrébb szegény T-ket. Tudom nem újdonság, de engem még mindig lenyűgöz ezeknek a gépeknek a szerelhetősége.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#74) Blyan válasza Tikakukac (#72) üzenetére


Blyan
félisten

Kérdés, hogy melyik TP-ről beszélünk, mert pl a 430asokból egyik sem kupakos, és az X200S-ből sincs, kupakos.

(#73) Neurotoxin

X-akták? :D Na abban se lehetett túl sok T.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#75) Tikakukac válasza Blyan (#74) üzenetére


Tikakukac
titán

Ezt vágom.

A kérdés az, hogy mi alapján lehet ezeket szűrni. Mert gondolom valami nyoma az egyiknek és másiknak számokban lennie kell.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#76) Blyan válasza Tikakukac (#75) üzenetére


Blyan
félisten

Semmi alapján nem fogod kiszűrni, nincs rá semmi módszer - szerintem. Az alkatrészeknek van ugyan FRU száma, de a komplett gépen ezt nem igen fogod semmilyen módon észrevenni (szvsz az SN nem fogja ezt tükrözni).

Szóval szerencse kérdése, vagy ellenőrzésé - ez utóbbi nem könnyű, viszonylag ritkán nyitogatnak ki lezárt dobozokat. :D
Használt készüléknél persze nincs gond, ott csak rá kell kérdezni, vagy meg kell nézni személyesen.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#77) CyberPunk666


CyberPunk666
senior tag

szerintem a félmillióba beférhetett volna egy qm proci.

(#78) Tikakukac válasza Blyan (#76) üzenetére


Tikakukac
titán

Az biztos, hogy szép kis ötletelés lesz emögött is, ez a Thinkpad dolog amúgy is ilyen, heti szinten van valami amit meg lehet csámcsogni :K

Mágiázok amúgy én épp eleget, a billzet lenne a legkisebb bajom, a wacomot forrasztanám már be...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#79) ielektros válasza Tikakukac (#78) üzenetére


ielektros
senior tag

Meselj mar errol jo uram mi a zisten wacomjat forrasztod te hova? Komolyan nagyon kivancsi vagyok. Mar vagy 3szor olvastam a hozzaszolasod, hogy mar nagyon akarod :Y :C de soha nem talaltam meg a kiindulo szalat, hogy mit, mibe akarsz annyira rakni. :DDD

(#80) btudos válasza Dominó85 (#50) üzenetére


btudos
veterán

Azért mert épp az volt a legerősebb konfiguráció, és mert az a vékonyított T430s lett. Ugyanilyen konfigurációval rendelhető a T430 is, ahhoz lehet kapni 94 Wh-s akkumulátort (illetve ugyanez az akksi mehet a T430i-be is). Igaz én csak egy i5-ös verziót hajtok de ez így a nagy akksival simán elmegy 7-8 órát böngészővel, e-mailezéssel.

Egyébként alapból TPFC nélkül tényleg folyamatosan megy a T430 ventije, pedig sokszor semmi oka nem lenne rá. :F

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#81) Tikakukac válasza ielektros (#79) üzenetére


Tikakukac
titán

Csak be kéne kötni, hogy működjön. Tablet verzió AFFS kijelzője lett befaragva a sima x200s kijelző helyére, és a webcam dugaszára kéne nagyon szépen odaforrasztani a drótokat. Így lehet nyomkodni tollal a kijelzőt és szépen reagálni is fog. Csak egyetem megöl és nincs egy tuti nyugis 3-4 órám. TP topikban lehet olvasni a dologról bőven.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#82) #19617792


#19617792
törölt tag

szigetes billenytűzet. kinek adhatom a tockost? :(

(#83) audi100td válasza rudi (#27) üzenetére


audi100td
nagyúr

Nem olvastam végig a válaszokat, de ahány beszállító (rendre ezektől a gyártóktól vásárol(t) az IBM/Lenovo: ALPS, Chicony, NMB), annyi féle mechanika. Az említett betétet nem hagyták el, legalábbis a 30-as szériát megelőzően biztosan, az új gépekkel még nincs tapasztalatom. Első sorban az NMB használta ezt a fajta mechanikát, a T510-esemben is még ilyen billentyűzet volt, de egyes ALPS billentyűzetek is ehhez hasonlóval rendelkeztek. A Chicony a "legolcsóbb", érezhetően sokkal silányabb a másik kettőnél.

A könnyített mechanikát már IBM X41-esnél is megtapasztaltam, 2 ilyen gépem volt, egyik ilyen, másik olyan billel, semmi köze ennek a lenovo felvásárláshoz.

[ Szerkesztve ]

(#84) SNor


SNor
tag

Express Card kérdés: A T430s esetében azt olvastam máshol, hogy a kártyaolvasót kiszedve, lehetőség van egy 34mm-es Express-Card behelyezésére. Ezt meg tudja valaki erősíteni? Ha ez így van, akkor egy eltéréssel kevesebb a sima t430 és a t430s között...

forrás

(#85) CyberPunk666 válasza #19617792 (#82) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Magadnak. A szigetes billentyűzetek, ha jól vannak megcsinálva, akkor nagyon jók, sokkal jobbak, mint a hagyományos. Csak nem a sok gagyi 100k hufosat kellene alapul venni.

(#86) Tim82 válasza CyberPunk666 (#85) üzenetére


Tim82
nagyúr

A szigetes billentyűzetek, ha jól vannak megcsinálva, akkor nagyon jók, sokkal jobbak, mint a hagyományos.

Használtál Te már "régi" Thinkpad-billentyűzetet?

Attól, hogy a lenovo nem képes normálisan megcsinálni a szigetest, attól még nem a szigetes a szar.

Csak épp a régi TP-billentyűzethez képest rosszabb. Amúgy meg pont a szigetesek között egészen jó a Lenovo megoldása.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#87) CyberPunk666 válasza Tim82 (#86) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Attól, hogy a lenovo nem képes normálisan megcsinálni a szigetest, attól még nem a szigetes a szar.

(#88) Blyan válasza CyberPunk666 (#87) üzenetére


Blyan
félisten

Normálisan megvan csinálni, a szigetes billentyűzet mezőnyben megállja a helyét.

De aki egy évtizede használ minőségi laptopot (jelen esetben TP-et), akkor annak bőven van oka fanyalogni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#89) franc0 válasza CyberPunk666 (#87) üzenetére


franc0
őstag

Fáradj vissza az ipon fórumra trollkodni. Ez egy ThinkPad topik, felnőtteknek.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#90) kovee01 válasza rudi (#3) üzenetére


kovee01
tag

Tudom furcsa lehet de nekem pl még ez is drága... :(

Kérdezz bátran, szervizben is dolgozom, ha tudok segítek! kovee01 felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#91) ronroli


ronroli
tag

megcsaltam a thinkpadet, mert azért szép lassan mindenből faragtak egy kicsit. imádtam a kocka stílust, nincs tarka-barka betét sehol, zsanér 8 évesen is hibátlan, de hatalmas a váltás, ha valaki nem ment végig az "olcsóbbá tettük a gyártást evolúción".
a szigetes bill. lett az utolsó dobásuk. szerintem egy tök átlag lett a kategóriájában.

azért annyira nem lettek rosszak ezek a gépek, de ennyi TP-felárért én már nem veszek ilyet

mellesleg előkerítettem gyereknek nyúzni egy tizenéves toshibát. az összes mai gépet darabokra lehetne zúzni vele. akkor persze még más világ volt...

(#92) rudi válasza kovee01 (#90) üzenetére


rudi
nagyúr

Akkor marad a T200s, ami SSD-vel még mindig ütőképes vas és használtan már durván barátságos áron adják. Egyébként nálunk két X60-as fut, az enyémet valami 3-4 éve vettem picivel 100k alatt, SSD-vel kiváló utazós cikkíró gép, barátnőmé olyan 2 éve lehet nála, de szintén 6 éves termék, emlékeim szerint 60 000 forintba sem került, és távolról sem kopott annyit, mint egy olcsú új gép szokott az első 1-2 évében.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#93) AxBattler


AxBattler
félisten

Csak nekem van qrvára elegem ebből a "régen minden jobbvót' " dumából?
Komolyan! Érdekelnek a TP-k (annak ellenére, hogy én az Elitebook-okat favorizálom), szívesesen olvasok róluk cikkeket, fórumokat - de kezd lassan kiba* fárasztó lenni, hogy minden írás után elkezdődik ez a rívás (lásd X230-cikk)!

Miért kell mindig, unos-untalan elővenni a százszor elrágott csontot, és 5-10-15 évvel ezelőtti szériákhoz hasonlítani a MAI gépeket, amiket inkább a többi gyártó termékével kéne összevetni? Sokkal érdekesebb lenne!
Ja, hogy a 20-25 éves, bőrönd méretű, hordozható "készülékekkel" (nehezemre esik noti-nak hívni ezeket a korai példányokat) ripityára lehetne zúzni bármelyik mai workstation-t? Kit érdekel? Sem az átlag júzer, sem a enthusiast felhasználók többsége nem fog soha szembesülni ezzel a kérdéssel!

A múlton való merengésre, együtt hüppögésre, arcizom ökölbe zárására meg ott vannak a szakmai topikok, ott úgyis egymásra találnak a hasonló lelkületű hívők...

:modorostahótrolloff:

Oké, azért nem ilyen rossz a helyzet,
de már nincs kedvem kitörölni a fentieket.
Béke! ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#94) DaveJr válasza AxBattler (#93) üzenetére


DaveJr
őstag

Lehet hogy te nem látod értelmét a dolognak de igenis van. Pl nekem t61p-m van és lassan váltanék felfelé és mindenképpen TPre. A hozzászólásokból tudom leszűrni azt hogy mivel járna egy váltás az újra. Pl azzal hogy elfelejthetem a régi megszokott billentyűzetet és helyette egy szarabbat kapok nem kevés pénzért.

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#95) AxBattler válasza DaveJr (#94) üzenetére


AxBattler
félisten

Oké, nem vitatom, hogy van értelme, csak néha kicsit sok, amikor 100 hsz-eken keresztül erről megy a dühöngés.

Egyébként nekem is jobban bejönnek az xx40-es Elitebook-ok (mind kinézetben, mind billentyűzetre), mint a mostani 60-as, 70-es széria, de...
Folytassam? ;)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#96) franc0 válasza AxBattler (#95) üzenetére


franc0
őstag

Nézd, alapvetően már ki lett találva a fasza.
Csak az a baj, hogy ha ugyanazt árulod évekig, akkor csődbe mész. Persze tökkirály lenne egy X200(s) kaszniban egy Ivy Bridge alaplap, de akkor a Lenovo hamar lehúzhatná a rolót.
Így hát változtatni kell a vakulós plebs átverésének érdekében, ezt hívják marketingnek.
A hozzáértők pedig dühöngenek, látva a folyamatos gagyulást.
Én már ezen túltettem magam, beérem azzal a teljesítménnyel, amit a Core2 nyújt. De ha egyszer erősebb kell, visszatérek az asztali géphez.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#97) btudos válasza DaveJr (#94) üzenetére


btudos
veterán

Ki kell próbálni, én T42p mellett/után nem érzem halálosnak a T430 billentyűzetét. Igen, tényleg nem annyira tökéletes, mint a régi billentyűzetek voltak, de így is sokkal jobb mint bármi amit a közelmúltban próbáltam.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#98) AxBattler válasza franc0 (#96) üzenetére


AxBattler
félisten

A TP-t eddig is a hozzáértők vették, nem? Azt pedig nem vagyok hajlandó elfogadni, hogy képtelenség áttérni egy újabb, kicsit rosszabb megoldásra, mert az annyira rányomná a bélyegét a produktivitásra, hogy ihaj! Ennyire nem lehet senki sem rugalmatlan / begyöpösödött / akármi... (akinek nem inge)

Asztalnál meg lehet használni külső, usb-s lenovo bill-t. ;]

Az alkatrészutánpótlás meg előbb-utóbb elfogy, úgyhogy kezdhetitek magatokat hozzászoktatni az új idők szeléhez. Vagy akkor soha többet notebook?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#99) btudos válasza AxBattler (#98) üzenetére


btudos
veterán

Bontott gépek mindig lesznek ;]

Amúgy csak a régebbi TP tulajok finnyásak (főleg azok akik nem próbálták, vagy csak rövid időre, szvsz bőven szokható a dolog), bizonyos szempontból jogosan, de akárhogy nézzük, ma ez a divat, szigetes billentyűzettel könnyebb eladni a gépeket. Így szerezhet a Lenovo egy csomó új vásárlót, akik viszont soha nem láttak ennél jobb billentyűzetet, így ezt tartják tökéletesnek. Ha ezt a szintet tartják, akkor csak jól járhatnak. Persze ott van az emberben a tüske hogy a hagyományos vásárlórétegnek félig hátat fordítanak, de nem lehet örökké a klasszikus értékekből megélni, néha újítani kell.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#100) Tikakukac válasza AxBattler (#98) üzenetére


Tikakukac
titán

Porsche szindróma. Attól, hogy valaki nagyobb profitot akar valamiből, nagyobb darabszámban kell azt eladni. Ezáltal kurvulni fog, és az alaptábor, aki addig bizonyos dolgokért vette az adott cuccot, kihal. Mert ahhoz, hogy sokan vegyék, ki kell szedni pár részletet, nehogy azt mondja rá a "hozzáértő", hogy fúúúj, gagyi Thinklight. A gond csak ezzel van. Érdemes megnézni hányan számoltak már be lehulló gombokról 30-as szériában. Ilyennek ilyen gépnél helye nincs. És itt a pont.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.