Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Vangelis válasza adamssss (#250) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Max ugyanilyen lesz... jobbat nem érdekük csinálni. Lényeg, hogy ne menjenek el a hűségtelen ügyfelek...

De meglátjuk-.

korlátlan net és duma nem lenne rossz,..,.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#252) RaveForce válasza enginev3.0 (#248) üzenetére


RaveForce
veterán

Ugy erzem tukon ulsz :)) a pesszimi... a realizmusom azt mondatja velem, hogy a telekom vmi lof@sz ajanlattal fog jonni, de NE legyen igazam :D

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#253) nemlehet válasza tomazin (#244) üzenetére


nemlehet
őstag

Nem arról van szó, hogy baj, hogy meg van említve, csak a flottások olyanok mint a vegák.. Megértem, hogy neked ez nagyon jó, sőt, sose volt még ilyen jó és szerinted mindenki hülye, már marha unalmas.

Ez kb olyan mint amikor minden új videókártya hírnél jönnek azok akik mondják, hogy ez szar mert nekem apróról sikerült 1,5 garis 970-et venni 50k-ért és az mennyivel jobban megérte... Ok, jó neked, de ez a tömeg szempontjából kit érdekel?

A flottákkal az a baj, hogy a számhordozás sokszor problémás (papíron persze nem, de a gyakorlatban már más a tészta), egy csomó mindent nem tudsz magad intézni, ki vagy szolgáltatva a flottakezelőnek. Kedves ismerősöm egy külföldi állásról csúszott le mert éppen valami vitában volt a flottakezelő meg a szolgáltató és letiltották a kártyákat.. Aztán ilyenkor még reklamálni se tudsz normálisan.

Külön jó amikor beírják, hogy ilyen fantasztikus flotta van, de nem mondom meg melyik mert nem nyílvános. Köszi, nagyon hasznos info a lakossági előfizetések szempontjából.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#254) enginev3.0 válasza RaveForce (#252) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én megérzésem meg most valamiért jó

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#255) zsoltzsolt válasza adamssss (#250) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Meglépik, amit meg kell...
Számhordozással előfizetnek a Telenornál? 😁

(#256) viharhozo válasza azbest (#203) üzenetére


viharhozo
addikt

Hipernet Home-ot csak ket ev huseggel adnak, ezt meg anelkul. Bar felteszem, az UPC-hez hasonloan ez is bevezeto akcio, kesobb erre is kell majd huseget kotni.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#257) UnA válasza nyisziati (#236) üzenetére


UnA
Korrektor

Ha a MIUI-nál beállítod, hogy ezeket az alkalmazásokat ne állítsa le a háttérben, akkor megszűnnek a problémák.

(#258) zseko válasza Game-over (#226) üzenetére


zseko
veterán

Van mikor lekerül a nevedről a szám és az övék lesz. Persze ígérik, hogy visszakapod egyszerűen mikor kilépsz, de nem hinném, hogy olyan egyszerű. Főképp, hogy voltam flottás jó tíz hónapig, és a novemberben visszaadott kártya után még márciusban is jött számla :U Igaz első körben 'mentségükre' legyen mondva, hogy a 10 hónap alatt kb. 2-3 alkalommal változott a telefonszámuk, az email címük, és a postai levelezési címük is :U és én épp nem a legfrissebbet néztem, hanem egy kicsivel régebbit. De még azután is jött számla a következő hónapról, miután fotóval igazolt email jött, hogy megkapták a kártyát. Mindez úgy, hogy ez mellett még telefonon is lebeszéltem velük, plusz még emailt is kaptak a visszamondásról, sőt, a postázásról is. Ettől eltekintve csupán két kisebb problémám volt, az is csak az elején, egyébként jól működött.
Másik dolog, hogy ha beviszed a számod és bebukik a flotta, arra a számra kb. keresztet vethetsz, a szolgáltató nem fogja kiadni, max. csak abban az esetben, ha kifizeted a teljes flotta tartozását. Elég jó számom van, így nincs az az Isten, hogy leadjam bármiért is a nevemről. :N

HR24.hu

(#259) dptrsk


dptrsk
addikt

Ha nem csak csomagokat mutatnának be, hanem pl. VoLTE lenne minden kompatibilis készülékre annak is sokan örülnnek.

(#260) Shreky


Shreky
tag

Amúgy ha teljes reklámkampány indul a Telekomos bejelentés, weboldal módosítással, óriásplakáttal, meg TV reklámmal, akkor ez tervezett lesz mint a Telenor bejelentés, de ha nem akkor csak egy ijedtségükben rohamtempóban összedobált mini tűzoltást fognak prezentálni. Kíváncsi vagyok. :D

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :D

(#261) Roxbury


Roxbury
őstag

Elvileg mar megy a tajekoztato 😃

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#262) Vangelis válasza Roxbury (#261) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Reméljük a legjobbakat.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#263) christprhrdv


christprhrdv
tag

Szerintem jók ezek a csomagok, nem túl olcsók, de nem is drágák. Aki mobilon féltve használta eddig a netet, az egy ilyen csomagnál nyugodtan FB-olhat, meg nyomhatja a YT videókat.
A lényeg szerintem nem is ezek, hanem az, hogy ez hűség nélküli díjcsomag! (Persze, ha készüléket veszel részletre, biztosan fizetned kell még utána, vagy egyben is elkérhetik, ezt nem tudom.) A hűség nélkül viszont azt jelenti, hogy bármikor meggondolhatják magukat (és Te is). Ha nem tetszik a forgalmazás, akkor más csomagba raknak át, vagy azt mondják, hogy oké, sok ügyfél jött, ennyit nem tudunk kiszolgálni, legyen max 50 vagy 100GB forgalom. Ne így legyen!
Megfelelő csomagok ezek és ha nincs hűség, akkor nincs sok kockázat, max egy havi előfizetési díj, amikor felmondod, ha nem tetszik valami. Ez a nagy előny! Bármelyik szolgálatató is reagál, ha azt 2 év hűségidejű csomaggal tennék, akkor számomra az felejtős lenne.

(#264) tupuk


tupuk
aktív tag

A Telekom sajtótájékoztatója folyamatban van, eddig annyit tudni hogy Flip fantázianéven indítanak egy új TV-net-telefon alapcsomagot havi 4k -ért, hűség nélkül.

Elvileg itt lehet követni mit mondanak még, frissülő cikk:

http://24.hu/tech/2017/05/16/uj-olcso-alapcsomagot-indit-a-magyar-telekom/

(#265) tupuk válasza Lami66 (#138) üzenetére


tupuk
aktív tag

"A Telenor most 6500 Ft.-ért ezt adja (a flottás ár: 3200):
lebeszélhető 200 perc (flottásban ugyanennyi)
Túlbeszélés percenként 40 Ft. (flottásban 10 Ft.)
sms 40 Ft. (flottában korlátlan)
adatkeret 500 mega, és most emelnék 2 Gb-ra (flottás szintén 2 Gb.)"

Azt lehet tudni melyik ez a flotta amit leírtál, illetve mennyire nehéz bekerülni?

(#266) RaveForce válasza tupuk (#264) üzenetére


RaveForce
veterán

Nahat ez alapjan bejott a tippem :D ezt kenjek a hajukra... :(((

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#267) adamssss


adamssss
veterán

Hát ebből nem lett korlátlan net... :D

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#268) Game-over válasza zseko (#258) üzenetére


Game-over
aktív tag

Nagyon köszönöm hogy leírtad, így már tényleg meggondolandó a saját számmal való belépés :R

(#269) Vangelis válasza RaveForce (#266) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát mondjuk árban nem rossz és hűségtelen ..., persze nálunk nem elérhető :(

de nem mobilról volt szó?

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#270) poli27 válasza tupuk (#264) üzenetére


poli27
veterán

Ez nem sok....

(#271) Roxbury


Roxbury
őstag

Na delutan irany akkor a Telenor szamhordozassal.😃

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#272) tupuk válasza RaveForce (#266) üzenetére


tupuk
aktív tag

Nem olyan rossz csomag ez: a Tv-n 100+ csatorna, 100 Mbit-es net, és telefon 5 Ft-os percdíjért - mindez havi 4k-áért nem rossz. Mondjuk nem rengetik meg vele a piacot.

Más kérdés hogy úgy látszik ennyi volt a mai bejelentésük, a konkurensük mobilnetére most nem reagáltak.

(#273) wwenigma válasza tupuk (#264) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Egy kicsit elpozícionálták a Telenor bejelentését ha ezzel készültek, epic fail. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#274) tupuk válasza wwenigma (#273) üzenetére


tupuk
aktív tag

Igen, ezt nagyon elszúrták :)

Ha valaki ránézne, ez az új csomag honlapja:
flip.hu

(#275) tomazin válasza nemlehet (#253) üzenetére


tomazin
veterán

Értem és teljesen igazad van. Ami nem elérhető az teljesen off nemcsak itt, hanem még a flottás topicban is. De amit bárki elérhet, arról igenis érdemes beszélni az ilyen híreknél is, hiszen sokan azt se tudják, hogy van ilyen és csak a rablóbandák ajánlatai közül választhat.

(#276) RaveForce válasza tupuk (#272) üzenetére


RaveForce
veterán

Most nem arrol van szo, h jo vagy nem, de abszolút nem helyettesito termek a telenor bejelentesere.. se nem mobil, se nem barki szamara elerheto.. innentol kezdve lehet akarmilyen jo, aki egy szaftos belszint vart az etteremben az nem fogok tapsolni egy csini saliert amivel eloall a pincer.. :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#277) goop válasza tupuk (#272) üzenetére


goop
őstag

Várható volt, hogy a múlt hónapban nagy csinnadrattával bejelentetett csomaghoz most nem nyúlnak...

(#278) tupuk válasza goop (#277) üzenetére


tupuk
aktív tag

Ma még nem nyúltak hozzá, de hamarosan kénytelenek lesznek.
Mondjuk olcsóbbak nem lesznek, maximum közelítik a Telenort, hogy leállítsák az elvándorlást.

(#279) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Fail

100mbites net, kinek kell, 1000mbites van

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#280) m@xsys válasza Roxbury (#271) üzenetére


m@xsys
senior tag

Hajra! Tedd meg ;) Tapasztalataidat leirhatnad majd.
Vodat meg megvarom, hogy mit lep. Narancs Telekom :( vicc, nalam nem is elerheto.

(#281) milenda válasza RaveForce (#276) üzenetére


milenda
tag

Ugye nem gondolod komolyan, hogy 24 órán belül kellett volna reagálni a Telenor bejelentésére?

(#282) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Mondjuk ez a flip a telenor helyett inkább a upcnek szólt.

Kiváncsi vagyok mit lép majd, mert azért elég jól hangzik ez az ajánlat otthonra, bár t-ről eddig csak rosszakat hallottam, főleg, hogy ahogy nézem a 100megás net garantáltja itt 1mbit.. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#283) adamssss válasza enginev3.0 (#279) üzenetére


adamssss
veterán

Ne magadból indulj ki!

Kinek kell(ene)? Magyarország felnőtt lakosságának a 80 százalékának. Sajnos ez az igazság.
Elenyésző az a réteg aki havi 20000-et ki tud fizetni mobilszolgáltatásra. Persze én is örültem volna egy hasonló csomagnak, de lássuk be hazánkban nem ez a prioritás.
Azért remélem a nyárra megadják a korlátlan mobilnetet, úgy mint tavaly.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#284) Vangelis válasza Zirowe (#282) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Így lépni kell a jópíszínek is... meglátjuk.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#285) poli27


poli27
veterán

Nalam a flip nem elerheto xd... pedig t van 120mbittel... jha es a garantalt 1/1 mbit egy vicc xd...

(#286) 313313 válasza Zirowe (#282) üzenetére


313313
addikt

Szerintem Diginek akarnak odapörkölni...

Szerk.: poli27: Nálunk elérhető a flip, optika van, meg a lépcsőházba Digi is.

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#287) azbest válasza tupuk (#264) üzenetére


azbest
félisten

Tippre olyan helyen elérhető csak, ahol a telekom most is féláron adja a szolgáltatásait, mert van konkurencia. Szóval ezért nem félnek attól, hogy leváltanak a mostani ügyfelek.

(#288) m@xsys válasza 313313 (#286) üzenetére


m@xsys
senior tag

Digi ugy elhuzza a notajukat, hogy csak na. Vissza sirom en is a Digit. Viszont ki nez tv-t? Ez olyan kotelezoen van a csomagba tv, tehat tessek nezni. Garantalt net sebesseg egy viccccc

(#289) wwenigma válasza 313313 (#286) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

1Mbittel meg IPTV-vel, hát, szép próbálkozásnak nem mondanám. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#290) tope válasza poli27 (#285) üzenetére


tope
addikt

Nálam sincs, pedig itt most kötötték be az optikát Januárban, mert váltanék is, most valami 8.000 Ft a kisebb net, hasonló tv + alap telefon, ez meg 4.000 Ft, majd fele, kiváncsi vagyok hogy menne az átmenetel, ha elérhető lesz.

(#291) 313313 válasza wwenigma (#289) üzenetére


313313
addikt

Azért optikán csak kifért már majd a teljes sávszélesség...
Amúgy meg hűség nélküli, ha nem tetszik lemondod :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#292) tomazin válasza enginev3.0 (#279) üzenetére


tomazin
veterán

mert azé kell az ezer megalájtos net, mert attól kemény vagyok, mint a mélyfagyasztott kutyagumi?
szerintem ez egy nagyon jó vezetékes ajánlat ennyiért, pláne hűség nélkül.

mod: ha tényleg 1/1 akkor az elég erős vicc.

[ Szerkesztve ]

(#293) RaveForce válasza milenda (#281) üzenetére


RaveForce
veterán

Ugye nem gondolod hogy a telekom tegnap ertesult rola eloszor az internetrol h mit tervez a telenor? :D
masreszt meg egy szoval sem mondtam ilyet... :U

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#294) Polllen válasza Zirowe (#282) üzenetére


Polllen
nagyúr

1-2 hónapja behúzták nálunk az utcába a T-s kábelt. Tele dobálták a postaládát, hogy lehet T-t kötni.

Ha felmegyek a weboldalukra vagy akár az új flip.hu-ra azt írják, bocs, ebben az utcában nincs T... :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#295) wwenigma válasza tomazin (#292) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem, a kemény a garantált 300/50Mbit-je. ;)

Egyébként - figyelembe véve a hálózatmegosztást - ha jobban átgondolja az ember a telenor tegnapi és a telekom mai produkcióját, leginkább arra megy ki a dolog hogy az esetlegesen közeljövőben megjelenő Digi-t a lehető legjobban ellehetetlenítsék, minden téren....enyhe kartellvád, mondhatni, mikozben látszólag egymás alá is vágnak..

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#296) Zirowe válasza Polllen (#294) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Néztem a címemet, nálam se érhető el, ami kb vicc kategória, mert évek óta van a házban t.
No nem baj, akkor marad a upc. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#297) axioma válasza Zirowe (#282) üzenetére


axioma
veterán

Hat azert upc-nel a legkisebb trio-nk van (amihez adjak az analog csomagot is), igy osszesen talan 2 csatornat talaltam, amit neha neznek ha lenne, a flip-ben van de upc-nel nincs. Viszont a visszanezes egy olyan szolgaltatas, amit nem adnek fel ezert a csomagert, ahol mivel nincs huseg, mind a tartalmat, mind az arat barmikor kenyuk-kedvuk szerint valtoztathatjak, igen meglepodnek ha szeptember vegefele nem lepnenek meg egy kb. masfelszerezest. A upc legalabb egy evre fix.
Ja es nalam is azt irja, hogy flip nem elerheto, holott mi konkretan T-s kabelnetrol, sot T-s kabeltv-rol valtottunk tobb lepesen at a upc-re (nalunk volt mar digi, T-s muholdas, adsl, upc most masodjara van... mire egyet megszoknank, tuti ugy atvarialjak, hogy a masiknal eleg lenyegesen jobban jarjunk, es akkor csere).
Jo, minket a mobil nem erint, mert a cegem sajat flottaja adott, csak az otthoni net es a tv (2 tinedzserrel).

(#298) enginev3.0 válasza adamssss (#283) üzenetére


enginev3.0
félisten

Fasza dolog is lehetne, de mint eddigi tapasztalatok alapján csak ott érhető el ahol van konkurencia, tipikus...

Plusz én nem nézek tv-t, de kötelezően benne van

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#299) Shreky


Shreky
tag

Vártam hogy mobil vonalon is csinál valamit a Telekom, de semmi extra, így én az előbb rendeltem egy flottás korlátlan netet 4362-ért hűségidő nélkül. :))

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :D

(#300) matyics válasza enginev3.0 (#298) üzenetére


matyics
őstag

Ez sem biztos, hogy igaz, mert nálunk van Digi is, UPC is, mégsem elérhető a honlap szerint.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.