Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gerii


gerii
addikt

Na végre valami!

(#2) enginev3.0


enginev3.0
félisten

A fejlesztés pozitív hatásai a felhasználói szokásokban[1] is tükröződnek: míg a 2G, 3G és 4G használók átlagos havi adatforgalma 1,8 GB, ugyanez az érték a 4G hálózatot használók körében közel a duplája, 3 GB.

Persze, mert eddig kb ennyit tudtak kifizetni az emberek :C

Na de ezek után lesznek olyan tíz giga adatforgalmak

Viszont nekem nagyon tetszik a legkisebb csomag, 6k korlátlan net, magyar viszonylatban rohadt jó árak lettek

Lehet váltok is majd, kétlem hogy a Telekom változtatni fog, mivel egy hónapja jöttek az új csomagok

Telenornál lehet adat megosztó simet igényelni?

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

a díjcsomagok összefoglaló neve lehetne "üdvözöljük az európai színvonalon" :U :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) goop


goop
őstag

Na, ez végre tényleg odaver. :D
Pápá upc és egyéb adatra kihegyezett flották, mert itt pár forintért eltéréssel többet is kapsz, a szokásos flottás nyűgök nélkül. Tetszik. :)

(#5) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Szép és jó, csak ki fogja ezt megfizetni?! :F

Erről meg mikor szoknak már le: "Az SMS-ek egységesen 35 forintba kerülnek, kivéve a legnagyobb csomagot, ahol ebben sincs korlátozás, a díjcsomag tartalmazza ennek árát."

Nemrég voltam Angliában, ottani ismerősök szerint már a feltöltőkártyás csomagban is kilószám vágják hozzád a bónusz SMS-t.

B.Cs.

(#6) aprokaroka87 válasza enginev3.0 (#2) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

" Persze, mert eddig kb ennyit tudtak kifizetni az emberek "

Inkább annyit kaptak annyi pénzért.

(#7) szekra


szekra
őstag

:C Sávszélességről tudni valamit?

(#8) sszekacs


sszekacs
csendes tag

Ennek az adatroaming limitnek nem lesz sokáig értelme - junius 15-től roaming során az EU egész területén ugyanazokat a feltételeket kell adni egy szolgáltatónak mint otthon. Tehát a limitet el kell majd törölni :)

(#9) enginev3.0 válasza szekra (#7) üzenetére


enginev3.0
félisten

150/20mbit

(#6) aprokaroka87
Én is így gondoltam

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) zazenke válasza enginev3.0 (#2) üzenetére


zazenke
őstag

tuti hogy követni fogja a telekom különben nagy lesz az elvándorlás .személyemben is

(#11) atosan


atosan
addikt

Jónak néz ki az irány, pláne hogy nincs hűség.
sszekacs ha jól emlékszem ott is lesznek bizonyos szabályok, most nincs időm visszakeresni.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#12) enginev3.0 válasza zazenke (#10) üzenetére


enginev3.0
félisten

Most így egy hónap után? Szerintem inkább max behoznak valami korlátlan opciót

Nekem az is jó

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13) zazenke válasza bollokcs80 (#5) üzenetére


zazenke
őstag

kit érdekel az sms a messenger és viber korszakában

(#14) janeszgol válasza zazenke (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Mind a kettő fogja. #nincskartell

strider80, ezek netezős csomagok. Korlátlan sms-re elő lehet fizetni, nem?

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) gidion90


gidion90
tag

De akkor mit jelent az hogy korlátlan? Ha tulleped akkor minden megy ugy? Nem ertem... Illetve akkor mar nem lehet kedvezményesen kapni előfizetéses telefont ha nem kell ra huseget fogadni, ezt sem ertem:D

(#16) taranis


taranis
addikt

A HVG is lehozta a hírt, és ott a cikk alján ezt olvasni:
"A korlátlan csomagok használati feltételeiben szerepel egy olyan kitétel, amely szerint a mobilnetezés korlátlanságát csak egyéni, normál használat mellett biztosítja a szolgáltató. Hogy ez pontosan mit jelent, abból biztosan lesz majd egy-két vitás ügy."
Magyarul ne torrentezzek vele?

colorizer.net

(#17) zazenke válasza enginev3.0 (#12) üzenetére


zazenke
őstag

nekem is csak lépjen és maradjon verseny képes. Nekünk ez a hír csak jó mert megmozdítja a másik két szolgáltatót is

(#18) enginev3.0 válasza gidion90 (#15) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mit lépsz túl?
Nincs megadva sehol hogy hány GB van a csomagokban

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19) zazenke válasza taranis (#16) üzenetére


zazenke
őstag

még ez a megkötés sem érdekelne torrentezni amúgy is asztali gépen jó diginettel .

(#20) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Na azthiszem bontom a b**i T-mobile előfizetésem... Havi 8.000Ft-ért kapok nagy semmit kb... :)
Ez kellett már ide amúgy. Mert már tele volt a tököm, hogy ilyen meg olyan szupergyors mobilnet, de 500Mb vagy 1Gb-al nem sokra mennek az emberek sok %-a. :)
Remek lépés ez a telenortól, most tuti sok ügyfelet nyertek/nyernek majd ezzel.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#21) kovaszoskeny válasza bollokcs80 (#5) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

sms.HELLO 2017 --------Korlátlan netet ad!!!!!

Abe due dembella

(#22) taranis válasza zazenke (#19) üzenetére


taranis
addikt

Asztali gép is dolgozhat mobilnettel. Van ahol nincs más.

colorizer.net

(#23) zazenke válasza kiezTe90 (#20) üzenetére


zazenke
őstag

ott a pont

(#24) Aryon87


Aryon87
félisten

Blue M csomagomhoz képest a legkisebb csomag is milliószor kedvezőbb számomra. Értelemszerűen váltok is amint életbe lép..
Végre egy értelmes lépés a Telenortól..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#25) zazenke válasza Aryon87 (#24) üzenetére


zazenke
őstag

azt furcsállom hogy a netes hívásokat nem korlátozza be mellette viber stb

(#26) zolij válasza sszekacs (#8) üzenetére


zolij
tag

az adatroaming díja nem lesz teljesen eltörölve júniustól korlátlan adatcsomagok esetében!

A javaslat egyedül az adatforgalomnál szab felső határt, azt is akkor, ha az adott előfizető korlátlan adatcsomaggal rendelkezik. Ebben az esetben a szolgáltatónak legalább a díjcsomag ára és az aktuális adatforgalomra vonatkozó nagykereskedelmi ár arányának kétszeresével megegyező adatmennyiséget kell belföldi áron biztosítania.

(#27) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Teljesen jó csomagok lettek. Őszintén szólva én nem vártam ilyet tőlük.

(#28) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szerintem ezeket a csomagokat már két éve elindították az ország felé, csak MÁVval hozták őket ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#29) azbest válasza sszekacs (#8) üzenetére


azbest
félisten

Nézz csak annak utána, mert nem így van. Az adatroaming nem kell, hogy korlátlan legyen, hanem van rá képlet, hogy legalább mennyit kell biztosítani.

(#30) lupus_l válasza zazenke (#25) üzenetére


lupus_l
aktív tag

VoIP korlátozást törvény tiltja. Nem véletlen, hogy szépen mindenhol visszajöttek.

(#31) joelke HU


joelke HU
senior tag

Havonta legalább egy hívást kell indítani a Telenor Hello Data díjcsomagokhoz kapott SIM-ekről...

Hmm... Ez érdekes kitétel. És ha nem? Akkor vajon mi lesz a szankció?

Motorola G51

(#32) Aryon87 válasza joelke HU (#31) üzenetére


Aryon87
félisten

Siman valallhato, mert ketlem hogy legalabb 1x nem kell ugyet intezned telefonrol.. :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Ez elég jól hangzik. Otthoni 10megás net 4000ft-ért, kiváltására mennyire alkalmas?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#34) aprokaroka87 válasza taranis (#16) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet
Vagy pl ne nyomd FHD-Vel a youtube-ot.
Elégedj megy pl 360p-vel
Pláne ha esetleg terhelt lesz a halozat

(#35) Pálin(t)ka válasza szekra (#7) üzenetére


Pálin(t)ka
tag

2G-n fog menni, így nem terhelik le a rendszert..😂😂😂😂

(#36) Shreky


Shreky
tag

Vajon lesz-e csak adatkártya csomag korlátlan nettel vagy 4000-5000 Forint körül? :F

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :D

(#37) gyurkikrisz válasza taranis (#16) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Gondolom ők is tisztában vannak vele, hogy aki ezt veszi, az nem a Facebookot akarja pörgetni napi kétszer, ha nem egy szerverfarmot üzemeltetsz rajta, a kutyát nem fogja érdekelni. Régen, amikor még volt korlátlan, akkor volt olyan, hogy x egymást követő napon y-nál kevesebb gigát kell forgalmaznod, mert különben lassul, de ha itt nincs ilyen, akkor szerintem nem lesz byte-ra pontosan lemérve a forgalmad, és nem kopoktatnak majd telenoros pólóban, higy lassan a testtel.

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#38) #16820480 válasza sszekacs (#8) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk nem csak az EU-ban lehet adatroamingolni ugye :)

Amúgy nem lettek rossz csomagok. Egyelőre elég a MyChat csomag is, de ha kellene előfizetés, akkor ilyenre váltanék :K

(#39) htc07 válasza Aryon87 (#32) üzenetére


htc07
addikt

nekem hotspotban van most upc sim, telefonomban meg telekom, amíg köt a lánc. soha egy telefonhívás ki nem ment róla, sms még csak-csak megoldható a szoftvere miatt. most hotspotba simán belepattintanám a telenor sim-et a sebességlimites upc-s helyett,az a +3 ezer forint nem sokat számít, ha 1mbps-ről LTE-re ugrik a sebességem.

(#40) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Eddig egy flottacsomag volt ahol korlátlan LTE-t adtak havi 6e körül, de oda kellett vinni a számod. Annál volt olyan ugyfel aki 1,8TB-ot forgalmazott le a hónapban. Kivancsi vagyok itt milyen tiltások lesznek.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#41) sszekacs válasza zazenke (#25) üzenetére


sszekacs
csendes tag

Talán azért nem korlátozza, mert egy európai törvény értelmében ez törvényellenes lenne :) - Regulation (EU) 2015/2120 amit 25 November 2015 fogadott el az Európai parlament.

(#42) nyisziati válasza zazenke (#13) üzenetére


nyisziati
veterán

"kit érdekel az sms a messenger és viber korszakában"

Vannak még kőkorszaki munkahelyek, ahol ez az alap kommunikációs mód a hívás mellett.

Volt főnököm még fényképet is MMS-ben kért magának és a flottamenedzsernek is. :DDD
Mondjuk nem tudom, mennyit látott belőle a Nokia C2 hatalmas képernyőjén. :D

(#43) sszekacs válasza #16820480 (#38) üzenetére


sszekacs
csendes tag

Jogos, de junius 15 után akkor is át kell majd írni az erre vonatkozó részt, (pl. "EU-n kívüli adatroaming limit"), különben félrevezető lesz.

(#44) joey04 válasza taranis (#16) üzenetére


joey04
titán

Ahogy nézem nem a net részére vonatkozik ez a kitétel:

A Telenor Hello Data tarifacsomagok kizárólag egyéni felhasználásra, a normál felhasználás szabályainak betartása mellett használhatók fel. Nem számít normál felhasználásnak, ha számlázási időszakonként az Előfizető nem kezdeményez legalább egy hanghívást, illetve ha a kezdeményezett hanghívások vagy a hívások átirányítása napi 24 órát meghaladó összidőtartamban történik. A Telenor Hello Data tarifacsomagok nem használhatók gépek közötti kommunikációra (pl. távfelügyelet). A Telenor Hello Data tarifacsomagokat hang- és üzenetküldő szolgáltatásait tilos olyan eszközzel igénybe venni, amely hanghívások indítására és fogadására nem alkalmas, vagy nem rendelkezik saját kijelzővel, hangszóróval, mikrofonnal és billentyűzettel (beleértve az érintőkijelzőt is), ilyen pl. az alközpont, SMS küldő berendezés. A Telenor Hello Data tarifacsomagok ipari célokra nem használhatóak, ilyen különösen a telemarketing, ügyfélszolgálati tevékenység, tömeges SMS küldés. Nem rendeltetésszerű használat esetén a Telenor a szolgáltatást a számlázási időszak végéig jogosult korlátozni, melynek tényéről az Előfizetőt értesíti. A korlátozás alatt elérhető minimális szolgáltatásokat az ÁSZF 5.2. pontja tartalmazza.

Azt hiszem a héten szolgáltatót váltok.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) papi77 válasza wwenigma (#40) üzenetére


papi77
addikt

1,8 tb? Na az a nem semmi,nekem eddig 300 giga volt a maximum mióta korlátlan telenoros netem van.

Az első: NOKIA 1611

(#46) RaveForce válasza htc07 (#39) üzenetére


RaveForce
veterán

Csak mobilba pattinthato..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#47) moleculez válasza enginev3.0 (#18) üzenetére


moleculez
veterán

A UPC vezetékes internetnek is volt (lehet még van is). 3 havi átlag nem léphetette túl az 500gb-t átlagban. (2009-ben volt ez)

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#48) enginev3.0 válasza moleculez (#47) üzenetére


enginev3.0
félisten

De itt ilyen nincs megadva

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#49) nyisziati válasza moleculez (#47) üzenetére


nyisziati
veterán

A Telekom is akkortájt szigorított, ha jól emlékszem, a torrentszervereket üzemeltetők miatt.
Talán havi 300 GB-nál lett meghúzva a határ.

(#50) janeszgol válasza enginev3.0 (#48) üzenetére


janeszgol
félisten

Megadva nincs, de biztosan mérik a forgalmat és elképzelhető, hogy szankcionálnak, ha kell.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.