Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) MaCS_70


MaCS_70
félisten

SugarSync, SpiderOak, Wuala, Cubby hatalmas előnye, hogy tetszőleges mappát be lehet vonni, nem csak az általuk felajánlottat -- nem kell NTFS-linkeléssel szórakozni.

A Sugarsync egyébként nagyon jó szolgáltatást nyújt, talán a legtöbbet és a legjobban parméterezhetőt. A Wuala is baromi jó, ráadásul nagyon erős biztonsági háttérrel.

A SkyDrive nálam nagyon leszerepelt, rendszeresen végtelen ciklusba került vagy elakadt szinkronizálás közben.

A Gdrive elég jó, de a Sugarsynchez, a SiderOakhoz, a Wualához vagy a Cubby-hoz képest nagyon buta.

Ha van saját terület, érdemes kipróbálni az OwnCloudot, messze a legokosabb program, csak tárhelyet nem ad.

NAS-hoz hasonlítani ezeket pedig értelmetlen -- ha van is metszet, a felhős tárhely és a saját költségen és saját netkapcsolaton futtatott NAS két halmaz.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#52) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Skydrive nálam itthoni file-okra, még a 25 gigás korszakból van, ja és mert a legjobban megy Windows Phone-nal. iPaden is teszi a dolgát, kiváló alkalmazás. Fentebbi említett végtelen ciklussal itt nem találkoztam, annál többet a Google terméknél. Itt sincs Linux kliens, de ugyan ki akarna ördögtől való zárt szoftvert a szabad operációs rendszerén futtatni?

Google Drive-ot egyetemi jegyzetek megosztására használok, arra pont jó, hogy mindenkinek van gmail címe és senkit nem hagy belekontárkodni a jegyzetekbe. Néhány hiányossága, amit nem szeretek: nincs hozzá WP kliens (ugye minek is, le vagyunk tojva magasról WP-sek), nincs Linux kliens (ezt meg ígérgetik már mióta, várják is a júzerek, mint a messiást, de csak nem akar jönni egy éve; Insync béta fázis alatt ingyenes még, hamarosan kilép és 10 dollár lesz, szinte biztosan). Ja és amit már előttem is emlegetett vmelyik kolléga, nevezetesen, hogy annyira überbiztosan levédi a helyi fájlokat, hogy rendszer újrahúzása után a saját mappáimat nem hajlandó beolvasni. Magyarán minden újratelepítés után tölthetek le minden fájlt megint, mert nem hajlandó beolvasni a saját mappáját. Érdekes, hogy a Skydrive-nál nincs ilyen probléma. Talán azt emberek készítik embereknek?

Dropbox: kevés tárhely, de teszi a dolgát.

Sebességre nekem Skydrive-Google Drive-Dropbox a sorrend.
Amit érdemes lett volna megjegyezni: Linuxon nagyon mostoha dolog felhőzni, van a Dropbox, meg az Ubuntu One. Előbbit használják sztem sokan.

[ Szerkesztve ]

(#53) Sanya válasza S-eye (#15) üzenetére


Sanya
nagyúr

Vagy már létezik március óta :-)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#54) Khelben


Khelben
nagyúr

A Flickr ingyenes 1 terrája miért maradt ki?

(#55) agent_k válasza agent_k (#24) üzenetére


agent_k
őstag

Semmi?

(#56) kakuk.tamas válasza emvy (#47) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

És ezt miért ne lehetne megcsinálni? :o
NAS D-Link DNS-320L - 25.400 ft, igaz nincs benne vinyó, de viszont 2 fiókos, 4 TB-ig lehet pakolni.
2 db 2 terrás vinyó a pcx-nél 43.312 ft. (21.656 ft/db) .
Ez a max. kapacitás amit a NAS elbír, és kb. 69 ezerből kijön.
Eléred neten bárhol, bármikor, okostelóra még program is van. Gépen meg csinálsz egy hálózati meghajtót...
És mint mondtam, automatikusan backup-ol a gépeidről, telódról, és akár tv-n is eléred az adataid.
Jah, és van beépített BitTorrent kliense; gép nélkül letölt neked bármit, hogy feleslegesen ne menjen a gép.

Feladat: Mondj egy olyan cloud szolgáltatót, aki 4 TB adatot ad életed végéig, egyszeri 69 ezerért.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#57) atike válasza kakuk.tamas (#56) üzenetére


atike
nagyúr

...és mi lesz ha valami műszaki gondod van? Mi van ha el szeretnél érni valamit nagyon, de otthon áramszünet van? :U

Tény, hogy a nas nagyon jó dolog, de szerintem nem pontosan ugyanaz a felhasználási területe mint a felhőnek... Van átfedés, egyértelmű - de alapjaiban másért jó egy nas és megint másért a felhő. Szerintem.

A felhőt nagyon nem torrentezésre találták ki, de amúgy a nasokban is "csak" egy extra funkció, de egy adott torrentszám felett már nem épp stabil a működése.

(#58) GrooveHero válasza kakuk.tamas (#56) üzenetére


GrooveHero
addikt

+1 :R
Erre majd lehet én is benevezek.
Hálózatba van kötve a géppel, szóval akkor annyival tölt fel, amennyit a neted tud?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#59) csibe1 válasza KAMELOT (#50) üzenetére


csibe1
addikt

Nem tudok adatot,sajna.Gondolom kedvezményt is kapnak a merevlemezekre nagy tételnél.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#60) KAMELOT válasza csibe1 (#59) üzenetére


KAMELOT
titán

Jó pár ezer szerintem a mennyiség. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#61) sing1ep1ayer válasza kakuk.tamas (#56) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Tök igazad van, de azzal nem számolsz, hogy mi van ha valakinek elég az 5, 10, vagy 25 giga tárhely, ami ingyen van. Mutass olyan NAS-t, amit az ingyennél olcsóbb beszerezni és üzemeltetni. Na ugye, hogy ugye?!

(#62) pzstm


pzstm
titán

nálam a SkyDrive az elsődleges, pláne most az egyre mélyebb/szorosabb integrációval, meg nekem mint régi motorosnak 25GB jár alapból, s O365 előfizetéssel plusz 20GB-t kaptam, szinte ingyen. :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#63) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Jó kis cikk. Eddig csak a dropboxot használtam de lehet kipróbálok mást is majd.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#64) kakuk.tamas válasza sing1ep1ayer (#61) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Jó, ezt aláírom. De mostanság ennyi nem nagyon elég az embereknek. Egy 1 hetes nyaraláson lazán ellehet fotózgati/videózni 6-8 gigát.

(#57 ) atike]: De ez az elérhetetlenség a cloud esetén is előfordulhat - igaz, 0,01 %-ban, ha az előírt rendelkezésre állási időt nézzük -, pl karbantartás, műszaki hiba miatt.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#65) nobela válasza kakuk.tamas (#56) üzenetére


nobela
senior tag

"Mutass olyan NAS-t, amit az ingyennél olcsóbb beszerezni és üzemeltetni."

:C

+ A tököm akar ezzel sz@rakodni. Amire nekem kell arra NEKEM tökéletesen megfelel a cloud.

De azért még sorolhatnám: műszaki probléma, áramszünet, net kimaradás, fizikai megsemmisülés (lopás, tűzkár, stb).

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#66) cellpeti


cellpeti
veterán

én folyamatosan használom a SkyDrive-ot és még sose futottam bele feltöltési hibába vagy végtelen ciklusba. Sztem nagyon jó. Klienssel akár külön mappákat is lehet szinkronizálni ami megint csak nagyon jó dolog. Ezt most eltalálta az MS. Főleg, hogy a régieknek, ahogy pzstm írta 25GB ad.

nobela:

azért vannak jó oldalai is a NAS-nak. Hálózatba kötve akár TV, okosteló bármin eléred, filmet tudsz róla nézni, anélkül hogy a gépeden, telódon, tableteden foglalná feleslegesen a helyet. Több jó oldala van mint rossz sztem

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#67) #06658560 válasza Lacces (#48) üzenetére


#06658560
törölt tag

Kiegészítés: ha nyaraláson készül sok száz kép, amit mindet meg akarod osztani több ismerősöddel, akik esetleg a világ eltérő részein is vannak, akkor feltolod egy ilyenbe és csak a linket kell küldened. Ez különösen akkor hasznos, ha ilyen adatok megosztására végképp nem akarod a facebook and co-t használni. Esetleg prvát dolgaid kell gyorsan intézni céges gépen a kiküldetésed alatt, s nem akarod a céges notin hagyni semmilyen formában.

(#68) Воланд válasza Khelben (#54) üzenetére


Воланд
titán

mert az csak kepek es videok szamara van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#69) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Dropbox, Skydrive és Google Drive triumvirátust használom. Dropbox az első számú, mert Samsung cucc miatt már majdnem 50GB áll rendelkezésre, de valóban lassú a feltöltés.
Emlékszem, hogy 1-2 éve hogy paráztam ezektől. Cimbi mondta, hogy használjam, én meg: ááá, nem töltöm fel privát dolgaim csak úgy. :))) Most meg már áldom és a családnak is belőttem fiókokat. :C

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#70) Khan13 válasza kakuk.tamas (#64) üzenetére


Khan13
senior tag

De ez az elérhetetlenség a cloud esetén is előfordulhat

:D Csak amíg pl SkyDrive 4 vagy 5 kilences rendelkezésre állást biztosít, ami évi ~40 másodperc kiesés, addig a NAS-oddal ezt 100% nem tudod garantálni. Onnantól, hogy van neted, van SkyDrive elérhetőséged, mert ha minden adatközpontjukban egyszerre hal le az elektromos ellátás (Amerika, Európa, Ázsia), az össze generátoruk, és az összes redundáns netkapcsolatuk, akkor atomvillanás volt, és nem az adataid lesznek a legfontosabbak. Ilyen szinten meg a karbantartás nem úgy zajlik, hogy most akkor nem éred el a cuccaidat; ott van rá a redundánsan tárolt másik transzparens elérhetőség. Arról meg ne is beszéljünk, hogy azon kívül, hogy egyszerre több helyen aktívan elérhető fájljaid mellett hány backup van róla a "bármi esetre". Valószínűsítem ez Googlere is igaz, de őket nem ismerem mélyebben, ahogy a többiekről sem tudok felépítési adatokat mondani.

Részemről SkyDrive az alap, Windows 8 és WP 8 remekül integrálja. Az egyetemi közös tudás anyag Boxon van tárolva, Dropboxról lett átköltöztetve valamiért (talán tárhely). Gmail meg összekapcsolva a Drive-val, de azon csak pár dolgot tárolok, nem használom aktívan.
Lassan lehetne egy mit használ a Prohardveres user statisztikát készíteni :)

(#71) Blaise


Blaise
veterán

Családi szemléletben összekapcsolhatunk négy fiókot is, így négyszeres kapacitásig terjeszkedhetünk, de érdemes figyelembe venni, hogy ezt a lehetőséget a rendszer 2013 augusztusától már megvonja.

Erről van valahol leírás, hogy hogyan lehet megcsinálni?

(#72) Воланд válasza Blaise (#71) üzenetére


Воланд
titán

kicsit csaloka a cikk, mert a negy fiok tarhelye nem fog osszeadodni. amugy itt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#73) agent_k válasza Воланд (#72) üzenetére


agent_k
őstag

Tök jó, amikor én kérdezem nincs válasz....

(#74) mattro


mattro
csendes tag

Ajánlom a Tresorit termékét, aminek a koncepciója nekem nagyon tetszik (secure cloud, szép UI :) ), www.tresorit.com.
Illetve valaki már említette itt a LogMeIn Cubby-ját, szintén tetszik.

(#75) emvy válasza kakuk.tamas (#56) üzenetére


emvy
nagyúr

1. Nekem nem kell 4 TB adat folyamatosan online.
2. A 69 dollarba nem szamolod bele az aramot, az adatbiztonsag koltseget, az interneteleresed koltseget
3. Nekem nincs olyan feltoltesi sebessegem, amilyen egy cloud szolgaltatonak van
4. Ha megosztasz egy fotoalbumot 20 haverodnak, akkor tenyleg ki akarsz szolgalni egy 4-5 GB-os konyvtarat online, parhuzamosan? Szerinted az jol fog menni?

Nekem is van otthon NAS, az altalad emlitettnel 'nemileg' komolyabb, ettol meg nem helyettesiti az online tarhelyeket.

Egyebkent nagy adatok ide-oda mozgatasara en BTSync+berelt VPS kombinaciot hasznalok. Tehat berelek egy sajat virtualis szervert mondjuk 25G tarhellyel, laptopon+NASon+asztali gepen+VPS-en fut a BTSync, es kesz.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#76) 15115


15115
tag

Frissítés

A MEGA most adta ki az appot androidra

Jó cikk, érdemes elolvasni, neked dropbox van (52,5gb :P) de nagyon egyszerű a kezelése

(#77) kispx


kispx
addikt

Én az Ubuntu One + Dropbox + Google Drive + Flickr négyest használom. Egyikkel sincs semmilyen problémám Lin+Win alatt.

(#78) Snoop-y válasza Lacces (#44) üzenetére


Snoop-y
veterán

Uj zelandon vagy ( tetszolegesen helyettesitheto terulet ) es szukseged van egy altalad backupolt file-ra. Hogyan ered el? A NAS mindig online 0/24? Soha nincs net kieses?
Masik: Tobb emberrel kell nagy mennyisegu adatot megosztanod nyilvan optikai neted van es nem gond a savszelesseg sem...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#79) #06658560 válasza kakuk.tamas (#56) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mondj egy nast, amelyik cloud szolgáltatást nyújt neked minden költségeddel együtt életed végéig 70k HUF-ból, megbízhatóságot, a vinyók tönkremenetelét is figyelembe véve!

(#80) kakuk.tamas válasza #06658560 (#79) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Jó, rendben, értem én.

Egyezzünk meg abban, hogy mindkettőnek van létjogosultsága, mind a kettőnek vannak olyan pontjai, amik jobbak a másiknál, és egyik sem helyettesítheti a másikat teljesen.

És én kérek bocsánatot, hogy bedobtam ide a NAS-t.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#81) nyergess


nyergess
tag

Amiket én használok jelenleg ingyenes felhőket: SkyDrive 25 GB, GDrive 15 GB, Tresorit 50 GB, 4Sync 15 GB, 4shared 15 GB, Dropbox 2,8 GB, MegaCloud 8+8 GB, valamint a Flickr 1 TB-ja. Ezekkel meg tudom oldani normálisan a fontos adataim mentését, s "bárhonnan" elérését.

(#82) Möhe


Möhe
addikt

Aktívan Dropbox-ot használom teljes megelégedettséggel, leginkább telefonra zenéket és egyéb kisebb hurcolászós file-ok miatt.

Amikor a Mega megjelent, a korlát nélküli file méret tetszett benne,meg az 50GB tárhely. De az első feltöltésnél szívam vele. Nincs kliens (mint a torrentnél), ha megfagy a böngésző, bukta a feltöltés. :(((
Változott a helyzet valamit a kezdetek óta?

(#83) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Pont a skydrive nem megy xp-n, szoval a cikkben talalhato win oprendszerek tamogatasa nem teljesen fedi a valosagot.

(#84) Drenadar válasza r3dsnake (#83) üzenetére


Drenadar
veterán

nem értem miért nem támogatnak egy több mint tíz éve megjelent oprendszert... miért a DoSt támogatja a dropbox?
azért a párhuzam, mielőtt beválaszolnád hogy nagyon sokan használnak xpt, hát DOS-t is. lehet nem egyéni felhasználók, hanem inkább cégek, de meglepődnél.

(#85) pzstm válasza r3dsnake (#83) üzenetére


pzstm
titán

ne is mondd, sőt az egész programban Start menü sincs :( :O

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#86) kispx válasza Drenadar (#84) üzenetére


kispx
addikt

Szép ferdítés ez a párhuzam. De ezért tegyük egymás mellé ezt a két szolgáltatást:

Dropbox támogatja az Xp-t? igen
Dropbox támogatja a DOS-t? nem

Skydrive támogatja az Xp-t? nem
Skydrive támogatja a DOS-t? nem

Nem értem, hogy miért kell rögtön a DOS-sal jönni, ha valami nem támogatja az XP-t :F

[ Szerkesztve ]

(#87) pzstm válasza kispx (#86) üzenetére


pzstm
titán

XP-sek használhatják a teljesen jó Webes felületet (mondjuk IE8-al nem tudom mennyire lesz gyors és smooth a dolog, de van egy érzésem, hogy IE10/11 alatt kicist más élményt kapnál)

(Chrome és FF alatt is más kicsit, pedig akkor sem szólhatnánk egy szót sem, ha csak IE alól menne a feltöltés vagy a Drag&Drop)

Azt meg tényleg jó lenne megérteni, hogy a SkyDrive bőven több mint egy szimpla online tárhely 7/25 GB tárhellyel... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#88) Drenadar válasza kispx (#86) üzenetére


Drenadar
veterán

jó, akkor írjuk le úgy, hogy a dropboxnak nincs mögötte üzleti célja ezzel. Az MSnek meg van. Eleve az egész kérdés hülyeség volt úgy ahogy volt, nem hittem volna, hogy ezt boncolgatni kellene....

(#89) kispx válasza Drenadar (#88) üzenetére


kispx
addikt

+ (#87) pzstm

Ezek egyike sem vigasztalja őket...

(#90) r3dsnake válasza Drenadar (#84) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Érdekes, a többi felhőszolgáltató kliensét simán fel lehet telepíteni XP-re. Nevetséges, hogy pont a Microsoftét nem.

(#91) pzstm válasza kispx (#89) üzenetére


pzstm
titán

mármint mi? a webes felület? vagy most lehet félreértem a kommentedet (de tényleg nem tudom mire gondolsz :R )

kiket nem vigasztal amit leírtam? XP usereket?

Komolyan várom már a 2014 április 8-át.... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#92) kispx válasza pzstm (#91) üzenetére


kispx
addikt

Igen őket. Mivel minden szolgáltatónál klienseket szokás használni, főleg szinkronizálásra, mert kinek van kedve manuálisan egy böngészőben ezt elvégezni.

Egyébként (no offense) de miért várod azt, hogy >500 millió felhasználó támogatás nélkül maradjon? (már ha szabad megkérdezni)

[ Szerkesztve ]

(#93) pzstm válasza kispx (#92) üzenetére


pzstm
titán

mert egyeseket máshogy nem lehet váltásra "kényszeríteni"...és én ha XP-s gépet kell rendberaknom/szerelnem attól mostanában már előre rettegek......
amúgy a hivatalos Lifecycle support szerint már 2011-ben meg kellett volna szüntetni minden supportot, és akkor már túl lennénk ezen.

Arról nem beszélve hogy azért egész komoly emberi erőforrást is kell ám XP support-ra csoportosítani :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#94) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

A Dropbox ami eddig a legjobban bevált és a sebességgel sem volt gond. Viszont jó alternatíva lehet még a Copy is. Alapból 15 Gb tárhely ami meghívottakén 5 Gb-al bővíthető korlátlanul és itt sincs fájlméret korlát. A SkyDrive-nál hiába van 25 Gb helyem ha a 2 Gb-os fájlméret korlát miatt számomra használhatatlan.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#95) Drenadar válasza pzstm (#93) üzenetére


Drenadar
veterán

+1

és szomorú hogy ezt magyarázni kell, hogy miért is minimalizálja a MS a supportot egy elavult op rendszerre. Ők nem tehetnek róla, hogy egyesekben annyira benne van a megszokás, hogy váltásra alkalmatlanok.

(#96) r3dsnake válasza pzstm (#93) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Munkahelyen XP-t használok, mert ez van, ez is marad. Viszont nem találkoztam még olyan programmal a skydrive-on kívül, ami ne indult volna XP alatt. Nehogymár ez olyan nagy dolog legyen a részükről, hogy elinduljon. Szerintem direkt külön bele kellett írniuk a kódba, hogy nehogy menjen XP-n.

(#97) emvy válasza r3dsnake (#96) üzenetére


emvy
nagyúr

Pedig rengeteg program van, ami nem megy XP-n.

while (!sleep) sheep++;

(#98) pzstm válasza r3dsnake (#96) üzenetére


pzstm
titán

Egyreszt tobb ilyen program is van, masreszt no 64bit xp-n. (angol onlybol mintha lett volna de hat akkoriban az egesz 64bit meg csecsemo sem volt)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#99) FZsolt15 válasza < CyberBob > (#94) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

A Copy-t én is használom, csak az a baj, hogy elég lassú a feltöltés: 350 kB/s.

Ez a Mega elég jónak tűnik, lehet kipróbálom.

(#100) Alchemist válasza Snoop-y (#78) üzenetére


Alchemist
addikt

Ha nem elég biztos a NAS, majd vigyáz az adataidra a NSA (végülis felhőipar a Jenki Nagy Testvér melléküzemága)
:)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.