Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) maki12


maki12
senior tag

Szerintem sokan nem használnánk a SIM foglalatot, 60k ért pedig már van Smart Watch 2,ami szerintem jobban teszi a dolgát. :U

HTC U11 & Nikon D5300

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ahha és kibír vagy fél napot...

Mi lenne, ha talán egy kiherélt OS-re helyeznék a hangsúlyt ,ami mondjuk egy energiatakarékos Marvell/Broadcomm/MTK, avagy A5-ös Qualcomm-ra épít, és csak a minimális funkciók kiszolgását valósítja meg..

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#3) Ali G.


Ali G.
senior tag

érdekes hogy kifikázták a windows phone élő csempés felületét és mégis sok helyen az köszön vissza... :D

(#4) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ott a tabon az a kép az óráról elég WP-s... Nem? :D

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5) Graphics válasza kakuk.tamas (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sima Launcher... :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#6) moleculez


moleculez
veterán

Na ez a ceg sem belolem fog megelni. Amugy meg a Google igazan gyarthatna egy droid verziot kifejezetten orakra optimalizalva, ugy az eroforrasok , mint a funkcionalitas teren, hamar ekkora igeny van ra. Ugysem erheto el a Play teljes kinalata, de legalabb stabilan, es/vagy sokaig mukodne. Vajon ebbol is lesz nagyobb idovel? Megoldjak a fullhd-t 1,5"-n?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7) Ali G. válasza moleculez (#6) üzenetére


Ali G.
senior tag

szerintem egy nexus okosóra belefér a palettába :D

(#8) meszike91


meszike91
senior tag

Lehet rajta engribörcözni? ;]
Viccet félretéve, semmi pénzért nem kéne. :(

du, du hast, du hast mich

(#9) Teasüti válasza moleculez (#6) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nincs erre akkora nagy igény. Pebble topikjából is látszik, hogy még az alapvetően számtech iránt érdeklődő ph! közösséget is erősen megosztja. Nagyon szűk rétegnek szóló cucc. Nehéz dolga van a marketingeseknek, mert egy karóráról nem lesz könnyű beadni, hogy mindenáron szükséges a teljes élethez a hagyományos karóra, telefon, tablet, és még ezernyi más bizbasz mellé. :) Pebble-nél is arról szól kb a topik egésze, hogy mire is lehetne használni konrkétan. Nem sok mindenre és nem sok mindenkinek lenne hasznos.

(#10) HawerKing


HawerKing
őstag

ez meg mindig szar

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11) WinPho


WinPho
senior tag

Mi a..? :Y
Háemmegmi??? Ez két órát nem bírna, ráadásul azt is csak laggolva, míg leolvasztja a csuklódat!!

[ Szerkesztve ]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#13) Ali G.


Ali G.
senior tag

akkor nem csak én gondolom úgy hogy ez egy halva született cucc :D

(#14) moleculez válasza Teasüti (#9) üzenetére


moleculez
veterán

Lehet ezt jol is csinamni, lasd Chocco (asszem), na az kozelebb all a hasznalhatohoz, meg funkcionalishoz. Az okostelefonok egyre nagyobbak, ugyanis az os altal nyujtott szolgaltatasok igy a legelvezhetobbek. Mi ertelme a droidnak, ha semmit nem tudom rajta futtatni? Persze tudok, de akarok en 1,5 colon barmit is csinalni amihez droid kell??? Nyilvan nem. Szoval innentol kezdve folosleges orara a droid, vagy barmely platform portolasa. Inkabb valami egyedi szoftver(megcsak neisnevezhessuk os-nek), 2hetes uzemido, funkcionalitas. Szerintem igy lenne ertelme.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#15) Teasüti válasza moleculez (#14) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Pebble.
Mégis úgy kell értelmet keresni neki, mert eléggé szegényes az emberek fantáziája. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) moleculez válasza Teasüti (#15) üzenetére


moleculez
veterán

Ja azse rossz. Ok, nem azt mondom, vannak elethelyzetek amikor hasznos lehet. Nekem nincs ra szuksegem, nem tudom beilleszteni az eletembe, azonban hianyok mas kutyuket, amiket tudnek.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#17) -domesz-


-domesz-
csendes tag

Semmi értelme. Szerintem egy okosórának csak annyit kéne tudni hogy mutatja folyton az időt,és ha van valami az egyik sarokba kirakja. De mondjuk elolvasni és válaszolni úgysem azon fogok,úgyhogy másra nincs is szükség. Így csak egy Bluetooth kapcsolat kéne meg egy nagyon minimalista op rendszer. De úgyis itt is mindenféle értelmetlen vackot bele fognak zsúfolni (lásd ez a hír),és 2 vagy 3 év múlva igazi embert próbáló feladat lesz 'buta órát' szerezni. De ne legyen igazam. Egyébként szerintem nem lenne hülyeség ez a kamera dolog,ha egy normális kamerát raknának az óra egyik szélére (és nem a szíjára) csakhát erre egyik gyártó sem lesz képes :W

Alcatel OT-995

(#18) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyen pofával mit akar ez tulajdonképpen… :F :P

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#19) zdanee


zdanee
őstag

És megint egy olyan "óra", ami nem mutatja az időt... Köszönöm, marad a pebble.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#20) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Ez most minek készült? Mert kicsit úgy érzem, hogy még a fejlesztők sem tudták eldönteni, hogy egy okos órát, vagy csak egy kiegészítőt akarnak. Nem tűnik túlságosan életképes konstrukciónak:(

Caffeine addict.

(#21) BE4GLE válasza -domesz- (#17) üzenetére


BE4GLE
aktív tag

"2 vagy 3 év múlva igazi embert próbáló feladat lesz 'buta órát' szerezni. De ne legyen igazam."
Amiatt nem kell aggódni, hogy a hagyományos órák visszaszorulnak. ;) Az órákat már nem azért hordják az emberek, hogy az időt mutassák. A karóra inkább divat és önkifejezési forma. Számos nagy óragyártó van a világon, amelyik gyártani fog karórákat amíg létezik a civilizáció.

Redmi Note 9 Pro

(#22) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Hát szerintem ez így -önmagában- semmire sem jó.

(#23) WinPho válasza Lomha 8V (#22) üzenetére


WinPho
senior tag

Igaz, disznózsírral jobb lenne...

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#24) Lomha 8V válasza WinPho (#23) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Neked. Nekem nem, mert érzékeny vagyok a magas purin tartalmú ételekre...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.