Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Vegyetek Kolink tápot! ;]

Jevons paradox

(#2) Szeleya


Szeleya
tag

Oké, hogy kis költségvetés, de 4giga rammal nem adunk gépet 2022ben...

(#3) Komplikato


Komplikato
veterán

Nem értem az ebook olvasó árát. 7", nagyon kicsi felbontás (dpi), mi indokolja? Ilyen árban kapni 10"-os és vagy sokkal jobb dpi-s modellt. Nem?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#4) fecke78 válasza Aprósólyom (#1) üzenetére


fecke78
senior tag

Nagyon durva

(#5) Acélfarkas válasza Komplikato (#3) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Fogd rá a chip hiányra. ;] Amúgy tényleg elszállt ára van.

Szeleya: +1. Ott fillérba*ás van.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#6) Synthwave válasza Aprósólyom (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

[link]

Kicsit nem árt tájékozódni, mielőtt mindent lehordunk a sárga földig. Nem Seasonic Prime Fanless, de nem is utolsó hulladék. :U

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) 1dude válasza Szeleya (#2) üzenetére


1dude
aktív tag

Sokkal rosszabb az a 128GB eMMC tár :D

(#8) lkandris


lkandris
tag

El nem tudom képzelni, hogy 31/32 inch-es, fullHD-s monitorokat kiknek gyártyák. Nagyszülőknek? Olyan kicsi a ppi és olyan bitang nagy minden ilyen kis felbontáson, hogy tényleg csak rosszul látóknak ajánlanám. De nekik meg minek távoli elérés? :F

(#9) Szeleya


Szeleya
tag

Ès bakker tényleg. Èszre se vettem... Csak végigfutottam rajta ès azt hittem hogy ,,oké a kb legkisebb ssb'' de nem.... Így még gagyibb

(#10) Freiherr


Freiherr
őstag

300 lepedős kormány... jóvanakkor bis
ztos jó

XXX

(#11) Synthwave válasza Freiherr (#10) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugyan, vannak olyan rendszerek, ahol önmagában csak a szervó vagy a pedálok többe kerülnek, de az biztos, hogy már ez a TM szett sem kaksimogyoróval gurigázik.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#12) Freiherr válasza Synthwave (#11) üzenetére


Freiherr
őstag

kaksimogyoró :DDD

Értem én, hogy szimben határ a csillagos ég, én is repszim vonalon mozgok, az se olcsó hobbi, csak elsőre meglepődtem a matekon.

XXX

(#13) Steve_Brown válasza Synthwave (#6) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

"Marketing advertises this PSU as 400 W even though its continuous maximum power output is 350 W"
"Sleeve bearing fan and low-quality filtering caps on the secondary side"
De ettől még, ha nem 400 forint lenne az euró akkor 40-et megérne.

(#14) Synthwave válasza Freiherr (#12) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mondhattam volna azt is, hogy nem szelíd gesztenyével dobálózik, nem zsiványbarackot görget maga előtt, nem betyárkörtét szüretel vagy nem Kossuth pogácsát hajigál. :DDD

---------------------------------------------------------------------------------------------

(#13) Steve_Brown: Boltból már elhozható 13 forintért, igaz, a 700 wattos kiszerelése csak ~3500-zal drágább, de ja, szerintem se rossz. Ennyi pénzért nem szabad csúcs Seasonic platformot várni, de az áráért teljesen jó. A TPU-s arc is meglepődött, mert rosszabbat várt.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#15) Szeleya válasza Freiherr (#10) üzenetére


Szeleya
tag

Amúgy tényleg nem rossz, sőt. Sajnos a szimulátorozás egyre inkább kezd elszálni. Ismerek nem egy embert, aki csak a ,,perecèrt" szervó ès pedálok nèlkül ki ad ennyit

(#16) Flyboy00 válasza Freiherr (#10) üzenetére


Flyboy00
csendes tag

Azért ennyiért már Fanatecből megkapod a DD Pro-t ha van :) 699 euro vagy ha az erősebb táppal 850 euro. Bár ez egy picit több. De az szerintem 1000x jobb ökoszisztéma és a GT-hez az az új kormány.

(#17) Segal válasza Flyboy00 (#16) üzenetére


Segal
veterán

De nem Ők adják a nagy lóvét a ph-nak így annak kell lefeküdniük aki eltartja őket...
Van a pénz hogy ne kelljen dolgozni ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#18) Synthwave válasza Segal (#17) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#19) Segal válasza Synthwave (#18) üzenetére


Segal
veterán

Feszültnek tűnsz az emlúlt napokban. Lazíts kicsit :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#20) Synthwave válasza Segal (#19) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, a fórumhoz tényleg nem ártana lassan egy nyugágy.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21) TeeBee73 válasza Aprósólyom (#1) üzenetére


TeeBee73
addikt

Egyik gépemben egy Enclave 500W Full Modular 80+ Gold van. Köszi, jót teszi a dolgát. Picit jobb a Corsair CX szériánál. (Olyan is van, mielőtt kérdeznéd.)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.