Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55) sysys


sysys
csendes tag

Nem szoktam hozzászólásokat írni, de ehhez elég sok dolgot hozzá tudnék tenni, főleg, hogy a leírás alapján legalább 2-3x annyi tapasztalatom van az egész sorozattal, mint a cikk írójának.

Én minden részt megszereztem a megjelenés vagy legrosszabb esetben a következő évben. Az összes rész összes kampányát legnehezebb fokozaton is végigjátszottam.

Nekem nincsen negatív tapasztalatom semelyik résszel sem. Mindig jöttek újítások, változtatások, ami sokkal színesebbé tették a sorozatot. Főleg azoknak akik rongyossá játszották mindet. Ritkán látok elégedett játékost aki a 4. részről ír, pedig az első 3 után szerintem pont jól jött ez a sok változtatás. Nekem kevés lett volna egy újabb story, kicsit jobb grafikával a régebbi szabályokkal.

Az 5. rész is totál magábaszippantott. Talán csak a rúnamágiás rész volt csak ami nekem már feleslegesnek tűnt. Természetesen minden kiegészítőt letudtam.

A 6. résznél már nem volt túl sok időm, mert már 37 éves vagyok, asszony, gyerek, költözések... Ettől még becsülettel lenyomtam az egészet. Az egyetlen hibája, hogy a legnehezebb fokozatnál sem nagyon kellett semmi újragondolnom, visszatöltenem. Lehetett volna nehezebb.

Most tartok a 7 rész közel felénél. Illetve nem tudom pontosan mennyi kampány van benne, de ami az elején látszik azoknak már a felén túl vagyok. Remélem jön majd kiegészítő. Ezzel sincs semmi problémám, talán a kamera az egyetlen ami nem tetszik, mert nem lehet úgy zoomolni, mint eddig.

Gyorsan ennyit tudtam összeszedni meló mellett. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.