Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) mcs válasza kmisi99 (#39) üzenetére


mcs
veterán

Nálam ez a stratégia vált be mindig 3nál, bár én leginkább random generált mapeken játszok:

- Első héten ebben a sorrendben kiépíteni mindent: Town Hall -> 5ös szintű lényekig minden telephely -> Citadel -> 1es Magic guide -> Blacksmith vagy Marketplace, amelyik szimpatikusabb a kettő közül. Mindeközben gagyibb ellenfelek legyőzése, és az összes éppen lehetséges erőforrás beszedése, illetve a ládáknál véleményem szerint érdemesebb az XP-re gyúrni, mint aranyra

- Következő héten a legközelebbi szomszédos vár meghódítása, további nyersanyagok bevétele, és mindeközben City Hall -> Castle -> Capitol, majd a maradék három szintű lényhelyek kiépítése. A lények fejlesztését általában felsőbb szintekről kezdem és persze elegendő nyersanyag mellett, kivéve, ha például master gremlinről, grand elfről vagy marksmanről van szó. Ha szegényesen állok neki fejleszteni, akkor következő hét elején nem tudom az összes elérhető lényet megvenni.

Level uppoknál hőstől függően én elsősorban a védekezésre, támadásra, varázslatokra és az intelligenciára (mana) gyúrok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.