Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Most, hogy már (majdnem) Xbox tulaj vagyok, legalább nem kell keserű szájízzel néznem a Halo-megjelenéseket.

Amint kijön, behúzom magamnak :D

Sectumsempra - For Enemies

(#2) TazLeacher válasza Morden24 (#1) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mi történt? Váltottál, vagy most van/lesz mind2?

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3) Morden24 válasza TazLeacher (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hogy érted, hogy váltottam? :)

Eddig nem volt konzolom, csak PC-m. Most meg hirtelen felindulásból rendeltem magamnak egy boxot :D

Sectumsempra - For Enemies

(#4) Slade92


Slade92
aktív tag

Hát persze hogy a Xbox vezetője ezt mondja hogy a Halo: Reach lesz a király!

Ha a Sony vezetője lenne a fazon akkor a God of War III és a Gran Turismo 5-re mondaná ugyan ezt!

(#5) blazsey2


blazsey2
senior tag

Szeretem az ilyen hangzatos kijelentéseket,ők már biztos azt is tudják hogy mindenhol csak 10 pontos értékeléseket kapnak.Amúgy mi az a Halo? :D

PSN ID:blazseydr

(#7) Morden24 válasza ,,no name" (#6) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én meg annak szukrolok, akinek a játékai jobban tetszenek, a többit meg leszarom ;]

Ja, Sony-ék tényleg sajnálatra méltóan csórók.

szerk.: Kár, hogy átszerkesztetted, úgy volt igazi hülyeség a komment :P

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#8) Slade92 válasza Morden24 (#7) üzenetére


Slade92
aktív tag

a Sony mért is csóró?

(#9) Morden24 válasza Slade92 (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

Átszerkesztés előtt írta a koma, hogy MS-éknek már van sok pénzük, szóval a Sony-nak drukkol. Erre írtam. Szarkazmus ;)

Sectumsempra - For Enemies

(#10) pzstm válasza Morden24 (#3) üzenetére


pzstm
titán

Xbox360 Elite? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11) Morden24 válasza pzstm (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igen :B

Sectumsempra - For Enemies

(#12) pzstm válasza Morden24 (#11) üzenetére


pzstm
titán

Gratulálok. Jó neked. :U ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13) aram01


aram01
nagyúr

nemsokára kiderül igaz lesz e

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#14) TazLeacher válasza Morden24 (#3) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Arra gondoltam, hogy a Box a plussz, vagy dobtad a PC-t, és innentől XBOX...de ezek szerint egyszerre lesz a kettő.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#15) pzstm válasza TazLeacher (#14) üzenetére


pzstm
titán

Azért PC-t/notit én sem dobnék el semmi pénzért :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16) TazLeacher válasza pzstm (#15) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem szó szerint, csak gondoltam leáll a PC-s játékkal, és áttér a boxosra. Én egyelőre még kitartok. Nincs annyi XBOX only cím (ami érdekelne), hogy megérne +60-80K többletköltséget. Illetve amíg még van PC-n olyan játék, ami érdekel, és még nem játszottam végig, addig nincs veszve semmi.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#17) D1Rect válasza Morden24 (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Őszinte részvétem. Remélem kihevered. :( :P

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Ha valakik most mindent meg tesznek,hogy eltüntessék a "pici-puha" satöbbi gyúnyneveket.az a MS. Most nagyon szimpatikusan állnak hozzá a dolgokhoz.

(#19) Morden24 válasza TazLeacher (#16) üzenetére


Morden24
nagyúr

Valszeg így lesz, ahogy mondod. Amikkel PC-n játszom (egy-két stratégia meg rpg) ahhoz nem kell erőmű, a Box meg jó lesz minden másra :K

D1Rect: Áh, már elmúlt az évek alatt párszor. Most meg nem múlt el :D

Sectumsempra - For Enemies

(#20) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Azért az MS tud jó játékokat kiadni azt meg kell hagyni...

Bár a HALO nekem kimaradt, anno PC-n játszottam vele, de nem fogott meg. Állítólag boxon sem nagy durranás, csak a multija. De az nagyon.

Na majd talán ezt meglesem. :)

(#21) Kr/\toS válasza TazLeacher (#16) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Nem törvényszerű dobni a pc játékot ha van Boxod. Nekem is volt el kellett adnom, de mostanában egyre inkább hiányzik. :)

(#22) Markoka1993 válasza Kr/\toS (#21) üzenetére


Markoka1993
tag

Már én is megbántam, hogy eladtam a boxomat :D:D

live gt: Markoka1993

(#23) TazLeacher válasza Kr/\toS (#21) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha nem dobod a PC-t, akkor abba folyamatosan ölni kell a pénzt, hogy tudj mindig az új címekkel játszani, és ha nem vagy milliomos, akkor az a 60-80K hiányozni fog, amikor VGA-t kell venni.

Pont most akar 2 haverom is Boxot. Nekik simán jó. Rendszerint sportjátékokat játszanak, mind2nek van laptopja. Erre jó a box. Nekem viszont játékélményben sokkal többet ad a gép. Pl. FPS gamepad-el vicc (számomra), de még egy komolyabb célzást igénylő TPS is. RTS-t mostanában ritkán játszom, de az is azért PC-s kategória.

Szóval én úgy vagyok, hogy kb. 10 olyan játék van Boxra, amit nagyon megvennék, de nincs PC-re. Ezt a 10 játékot meg beáldozom azért, hogy ne kelljen beleraknom egy konzolba 60K-t. Megveszed a konzolt, mellé a +1 gamepad, a játékok, bőven 100K felett vagy. Akkor inkább ülök nyugodtan a seggemen, és maradok a PC-nél.

Persze, ha valaki nem ennyire "begyöpösödött" PC-s, mint én, annak egy laptop+XBOX+TV kb. annyiba van, mint egy jó gép, és persze a TV-t nem csak boxra használod, meg persze a box-ot nem kell fejleszteni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#24) pzstm válasza BaLee (#20) üzenetére


pzstm
titán

Na majd talán ezt meglesem. :)

Mert ez a HALO kijön PC_re is? :Y

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25) TazLeacher válasza pzstm (#24) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ilyet nem írt. Az elsővel játszott PC-n, de ezt majd kipróbálja...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#26) pzstm válasza TazLeacher (#25) üzenetére


pzstm
titán

jogos... :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#27) Polllen válasza TazLeacher (#23) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem mondom, hogy soha sem fog ez változni, de egyetértek veled :)

Pc-re "gyöpösödtem" én is...^^

Amúgy ha nem extrém beállításokkal akarsz játszani az új címekkel az én configom is szépen elviszi 1680x1050-ben és ez a régi cuccok eladásával úgy 30k volt vga cserével^^ (egy magos sempronról, 2 v 3 év után...)

Uh szvsz konzolnál is meg pc-nél is kicsit felé lőttél az áraknak, persze mindkettőnél határ a csillagos ég!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28) Karr


Karr
tag

Húha, a Microsoft termékmenedzsere azt mondta a saját játékukról, hogy a legjobb lesz 2010-ben. Ezt a kijelentést aztán nagyon komolyan kell venni. Mégis mit mondott volna? Melyik producer nem azt mondja, hogy az ő játékuk a legjobb? Akkor lenne hírértékű, hogyha Microsofttól független szaktekintély mondaná.

(#29) TazLeacher válasza Polllen (#27) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pc-be lehet, de konzolnak most pont utánanéztünk.

Egy (új) Elite Box HDMI kábel nélkül most 47K hozzá jön a +1gamepad (mert ritka, hogy 1 gamepad-el tolod) 10K, 57K-nál vagy, és még nincs meg a játék, amit szeretnél, és persze a HDMI kábel jelen esetben felejtős, mert aza fajta gép +15K.

Ja, bocs, igen. Mind2 esetben FullHD-ról "beszéltem"...mindTV, mind moncsi esetében.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#30) moonman válasza Morden24 (#11) üzenetére


moonman
titán

én kb. fél éve adtam el az Elite-et, egyszerűen ráuntam, nem játszom annyit.

Halo 1,2 megvan PC-re is, a 3-ra meg várok türelemmel. :)

[ Szerkesztve ]

(#31) Peat;) válasza TazLeacher (#29) üzenetére


Peat;)
veterán

Pusztuljak meg de én csak egy kontrollerrel tudok egyszerre játszani. :DDD

Minden gép, sony, x360 jó ideje hdmi-vel jön ki.

Full hd tv hülyeség ezekhez a konzolokhoz mert 720p jelet tudnak. Az igaz hogy más célra ha már vesz valaki full hd-t az is tökéletes a konzolhoz/pc-hez, de (rohadt erős)pc-n jön ki csak az előnye játékokban.

Az hogy konzol=lcd tv, pc=monitor ebben a konzolgenerációban már megszűnt. Monitorra és tv-re egyaránt ráköthetőek a konzolok.

X360 négy éves, így ha most akar venni valaki akkor úgy kell mérlegelni hogy fejlődni már nem fog sokat. Aki korábban vett az logikusan marha jól járt, hiszen sosem volt drága és mindig jó minőségben jöttek a játékok. Aki most vesz az nézze meg milyen exkluzív, pc-n nem megjelent címek érhetőek el és úgy kalkuláljon hogy azok meg a jövőbeni exkluzívok miatt megéri-e.

A játékhoz meg annyit, hogy úgy tudom mindkettőhöz venni kellene a játékokat. A konzol fronton +1-2 ezres a játékár ezt kell belekalkulálni. Míg a pc-n azt hogy a csere kevésbé ismert, míg konzolokon virágzik idehaza.

Valószínű jövőre jönnek már valóban sokkal szebb pc játékok, de amik multiplatformak azoknál az lesz mint anno a ps2-nél, hiába a sokkal erősebb pc, a fejlesztők lusták és sok esetben csak magasabb minőségű textúrát nyomnak majd be slussz.

Csak pár kiegészítés, mert kicsit keverednek a dolgok a tv/kábel résznél :)

[ Szerkesztve ]

(#32) Peat;) válasza moonman (#30) üzenetére


Peat;)
veterán

Azóta volt egy halo odst meg halo wars(rts ráadásul) is, mivel azok sem jöttek így gondolom végleg lőttek a pc-s vonalnak.

Ez a Reach duma megszimpla xboy duma. Ha annyira nagy játéknak készül akkor arra kicsit több idő kellene. Halo3 jó volt, de grafika tök átlagos, ott nagy a lemaradás.

(#33) moonman válasza Peat;) (#32) üzenetére


moonman
titán

miért lőttek volna? ezek mind Halo 3 után jöttek, és még Halo 3 sincs PC-re. 3-4 év szokott lenni az eltolás.

(#34) pzstm válasza moonman (#30) üzenetére


pzstm
titán

hát annak nagyon örülnék, ha PC-re kijönne egyszer :U :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35) Peat;) válasza moonman (#33) üzenetére


Peat;)
veterán

Akkor ne legyen igazam. Csak én nem látom a logikát hogy miért adnának ki egy négy éves játékot, amivel az akkori játékok között csak égni lehet majd mert sokan nem csak a hangulatot preferálják. Avagy minek égetnének be egy befutott nevet a pc-sek körében, ha őket akarják meggyőzni hogy játékra konzolt is vegyenek. Akkor már logikusabb lenne ha minden második halo pc-re is megjelenne, időben, amikor minden minőségi szempontból megfoghatja a játékosokat.

Meg én vártam jó pár évet a mechwarrior és mechcommander sorozatra amelyet leállított a microsoft. Akkor kiábrándultam belőlük. Népszerű címekről volt szó, csak az utolsó részek kissé haloványra sikerültek, ami gondolom az eladásokban is megmutatkozott. De ettől függetlenül máig nagy rajongó tábora van ezeknek a játékoknak meg legfőképp a battletech világnak. Most úgy néz ki megunta egy játékfejlesztő brigád mert csinálják az új warriort, de nem tudom mi van a jogokkal. Lehet lejártak mert x-évre szólt microsoftnak.

[ Szerkesztve ]

(#36) moonman válasza pzstm (#34) üzenetére


moonman
titán

szerintem ki fog, de addig nem éri meg nekik portolni, amíg Xbox-on pénzt tudnak csinálni belőle. majd ha elég öreg és elavult lesz. :))

"miért adnának ki egy négy éves játékot, amivel az akkori játékok között csak égni lehet majd mert sokan nem csak a hangulatot preferálják."

te, mai napig Halo: Combat Evolved a kedvenc fps-em, és nézd meg, hogy mutat a mai játékok mellett. viszont hangulatban, irányításban elsőrangú. még a Halo 2-nél is jobban szeretem. :)

[ Szerkesztve ]

(#37) Morden24 válasza moonman (#30) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem àllìtom, hogy èn nem fogom megunni X idő mùlva, de addig is jò lesz :)

Sectumsempra - For Enemies

(#38) radeo


radeo
csendes tag

nem biztos hogy olyan jo lesz halo, lehet hogy nagyobb lesz a fustje mint a langja.mondjuk a tobbi nen volt rossz. majd kiderul akkor ha majd kezunkben lesz

(#39) LackoMester


LackoMester
addikt

én is vettem egy Boxot az asszonynak(itt-ott Forza-zok)mert Naruto meg minden hasonló ugra-bugra játékokat szereti...de nálam PC a no.1 :K és az is marad
az FPS játékok véleményem szerint nem konzolra valók :K

Peat- nálunk(Pana.42X10Y) sima HD plazmán van a Box, 1080i-ben...és meg kell mondjam,(nagyon jó)jobb kép van benne mint a FullHD-s 23-as monitoromon(LG W2353V) 1080p-ben:K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#40) radeo válasza LackoMester (#39) üzenetére


radeo
csendes tag

sokaig jatszotam pc-n de szerintem egy kicsivel konnyeb konzolon jatszani az fbs- t, jo eleinte hianyzot az eger meg furcsa volt az iranyitas de meg szokas kerdese,

(#41) Morden24 válasza LackoMester (#39) üzenetére


Morden24
nagyúr

Igen, ez engem pl. azért nem tartott vissza, mert PC-n sem játszottam túl "komoly" színvonalon FPS-ekkel, ergo nem is aggódom miatta, hogy hogy fog menni mondjuk a Halo3 :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#42) Peat;) válasza LackoMester (#39) üzenetére


Peat;)
veterán

A pc-d is élvezetesebb lenne tv-n :)

Az xboxon a játékok 99%-a 720p-s felbontást tud. Utána ezt a jelet konvertálja fel a konzolban található kis chip 1080i/p-re. Ez olyan funkció mint a dvd-nél a felkonvertálás, valamit ér de kamu. Olyan játékok aminek valós az 1080p-s felbontása csak pár éve jöttek ki, amikor még gyenge volt a grafika és a konzol így elbírta a magasabb felbontást. Asszem 3 cím van ilyen. A több százból.

Ps3-ra ugyanez igaz, csak ott előfordul hogy még a 720p-s valós felbontás sincs meg hanem hatszáz valamennyit konvertál fel. X360-nál is van ilyen, csak ritkább. De többek között a halo3 is ilyen!

Morden: akkor neked való a konzol, mert az hogy rezeg már egy plusz élmény. Autós játékokban kifejezetten jó a kontroller, hiszen fokozatosan adagolhatod a gázt, féket, kanyarodást, nem úgy mint bill-en, forza3-at kötelező beszerezned. Mászkálósban megint csak nagyon jó. Viszont azzal számoljál hogy 2-3 játék végigjátszása a minimum míg fps-ben tudsz majd normálisan célozni.

[ Szerkesztve ]

(#43) Polllen válasza TazLeacher (#29) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tiszta sor. A játékok árát én nem számolom, PC-re is ki kell csengetni :)

Amúgy nálam az a fő érv, hogy nem látok fantáziát kiadni ennyi pénzt egy eszközért, amivel csak gémelni tudok...a PC-m is tudja ezt sok más mellett.

+mindig is az FPS-k voltak a nagy kedvencek és "sajnos" Delta Force 1, Wolfenstein - Enemy-Territory és még sorolhatnám mind PC exkluzív... :DD :)) :DD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#44) madgie válasza LackoMester (#39) üzenetére


madgie
titán

Hát igen, az egyik TN+Film, az LCD gyártás legalja, a másik meg talán a második legjobb plazmagyártó egyik felső-középkategóriás terméke.

#42: van vagy 3-4k egy olyan controller, ami ugyanezt tudja PC-n is ;)

[ Szerkesztve ]

(#45) Peat;) válasza madgie (#44) üzenetére


Peat;)
veterán

Igen meg drágább is olcsóbb is xboxos is megy pc-n, meg 100 kormány, 100 egér és ha belépsz a multiba rögtön utolsó vagy. :) Konzolon is vannak profik persze, de az inkább ügyességből fakad és nem eszközből.
Viszont pc-re single playerbe szerintem is megéri egy gamepad. Xboxos vezetékes elvileg megy. Az meg nagyon jó minőség, logitech gyártja asszem.

(#46) JanR válasza Morden24 (#19) üzenetére


JanR
addikt

En is ezt mondtam :DDD
Azota mar volt is xbox-om, de mivel PC-n nottem fel en mar nem tudok 'atterni' konzol-ra...

Van 1 PSP-m, azt meg meg tudtam szokni, de azt is csak akkor nyuvom, mikor nem vagyok otthon es esz az unalom (szoval evi 3x ;]).

(#47) Morden24 válasza JanR (#46) üzenetére


Morden24
nagyúr

Jó, hát igazából sosem voltam PC-geek, nekem aztán teljesen mindegy, hogy min játszom, ha szórakoztat.

Ellenben az már önmagában nagy jóság, hogy csomó játékkal lehet ketten játszani helyben is, ami PC-nél max. hot seat-es cuccokkal megoldható.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#48) JanR válasza Morden24 (#47) üzenetére


JanR
addikt

Ebben viszont igazad van :)

PC-geek en sem voltam, csak PC-n jatszottam mindig - bar azt is hozza kell tennem,hogy a regebbi jatekok jobban szorakoztattak...
Egy jo kis Dyna parti 4-en , ejj ejj a regi szep idok ;]

(#49) TazLeacher válasza JanR (#48) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

DynaBlaster powa! :C

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#50) LackoMester


LackoMester
addikt

Madgie-a Panasonic a legnagyobb plazma panel gyártó a világon ;) a Samu meg az LG (minöségileg is gyengébbek)kispályások a Pana-hoz képes plazma fronton :K

Peat- köszi az infókar,okosabb lettem :R

Radeo-FPS konzolon,ááá számomra irányithatatlan :D

Morden24 -persze szokás kérdése az egész,talán túl sok FPS-t nyomok/nyomtam PC-n :D

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.