Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Emericus Max válasza Badboys (#9) üzenetére


Emericus Max
tag

Nekem nincs szükségem hajtogatható telefonra, de ha pl. fordul a trend és csak ilyenek lennének a piacon, akkor a razr féle megoldást választanám.
Nem vagyok nagy szaki, de ha itt a kijelzőt hajtod és nincs zsanér, ergo a készülék ugye 1 darabból áll, akkor nem hinném hogy lesz átvezető szalagkábel, szóval ez a pont kilőve a potenciális gyenge pontok listáról. De ettől még senki sem tudja jelenleg, hogy a kijelző hogy bírja a folyamatos hajtogatást majd. Illetve, hogy összecsukva milyen érzete lesz a dolognak. Arra nyilván nem számítok, hogy lazán mint a papírlapot félbehajthatod, tehát szerintem lesz egy kis íve/kanyarulata a hajlításnál, ami engem lehet zavarna, de ezt sem tudom megmondani, mert a készülék még nem létezik.
Viszont, amikor csak telefonálok, akkor nincs szükségem egy 6" vagy nagyobb kijelzőre és akkor sem ha a táskában/zsebben van a telefon. Csak akkor kell a nagy kijelző ha böngészek, navigálok, játszom. Szóval a koncepció nekem tetszik, hogy ha nem kell a tepsi, akkor fele akkorára összehajtom a telefont és így is tudok telefonálni, mert használhatom a külső másodlagos kijelzőt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.