Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) roli543


roli543
őstag

Ha valóban megjelenik, szerintem siker lehet, még ha piszkosul drága is lesz. Viszont azt nem tudom, hogy az alsó dudortól a kijelző alját hogyan lehet majd elérni, vagy akadályozó tényező lesz-e, minden esetre nagyon várós készülék, ha valóban létezik

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#2) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ekkora egy élettelen ötletet. 6,2" és hajtogatható, ráadásnak 22:9-es. :DD Ekkora büdös nagy oltári baromságot régen találtak ki.

Megyen!

(#3) ablack


ablack
senior tag

Jól néz ki, de nekem ez tűnik eddig a legértelmetlenebb összecsukási megoldásnak. Kinyitva egy használhatatlanul magas telefon, összecsukva egy négyzet. A többi gyártó legalább megpróbál kiváltani az összecsukható készülékével egy tabletet és telefont.

(#4) Stabi83


Stabi83
senior tag

Nekem eddig ez tetszik a legjobban. Ha megjelenik és nem szál el nagyon az ára akkor még érdekes is lehet ( úgy is 3-6 hónapon belül esedékes lehet egy új céges mobil ).
Az alsó "dudor" nem zavar és emlékeztet is a régi V sorozatra szóval ha nosztalgikusan nézem meg tetszik is. A kezelőfelületet ha okosan megoldják akkor a képarány és a dudor sem lehet nagyon zavaró.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Haszontalan egy mobil lesz, de menő utódja a régi razr-nek.

(#6) Stabi83 válasza hemaka (#5) üzenetére


Stabi83
senior tag

Az hogy haszontalan elmondható a készülékek többségéről. Annak viszont örülök hogy változatos lehet megint a piac és nem csak a tepsiket nyomatja mindenki. Legyenek tepsik, kinyithatóak, flipesek, kicsik nagyok, kerekek, háromszögletűek ez csak jó a vevőknek mert ami nekem jó az lehet neked nem és így fordítva. Legyen választék és döntse el mindenki hogy mire van szüksége. Régen is minde ki megtalálta a számára ideális irányt mert volt lehetősége választani. Nagyon unalmasak már a mostani trendek.

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#7) Emericus Max


Emericus Max
tag

A snapdragon 710-ért kár, de amúgy ha a nosztalgia érzés egy teljesen használható telefonnal párosulna, akkor ez érdekes. Az ára 1500 Dezső lesz és valszeg m.o.-on nem is lesz kapható csak USA, de remélem életképes lesz és akkor megérhetjük a 2. vagy a 3. kiadás eljuthat ide is már olcsóbban. Sokan fanyalognak, de szerintem ez a hajtogatható kijelző értelmes felhasználása és nem a 12"-ra hajtogatás. A tepsi méretű telefonok még nagyobbá tétele szerintem nem járható út.
Múlt héten melóban a céges telóm és a privát teló is a farzsebemben volt és kiszakadt a zseb a 2 telefon miatt... Ja, és nem öltönygatyáról van szó, hanem egy farmer nadrágról.

Amúgy a Moto V3 mai napig az egyetlen telóm, amit tényleg szerettem és sajnáltam, amikor le kellett cserélni. Talán annó a Nokia 7110 volt még ilyen, de a V3 jobban :)
Szóval szerintem lesz rá kereslet, ha a Lenovo nem pocsékolja meg, mint a HMD global a Nokiát.

(#8) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Nem igazán tetszik, bár a most pletykált - nemsokára bemutatásra kerülő - egyik Moto se igazán jön be (2019-es One, One Power. One Vision, One Action, Z4 Play). Főleg azután, hogy nagy ívben s{đĐäk a Z2 Force Pie frissítésére.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#9) Badboys válasza Emericus Max (#7) üzenetére


Badboys
őstag

Ugyan mitől értelmes egy hajtogatható szerencsétlenség? A régi flippek még igen,de a ma kísérletei teljesen értelmetlen és haszontalan dolgok. Azoknál is mindig gond volt az átvezető szalagok gyenge minősége.Nem elég,hogy szinte csak a tepsik vannak akkor még ezek is. Lassan eljutunk oda,hogy egy külön hátizsák kell ezeknek a szaroknak.

(#10) HarleyCustom válasza hemaka (#5) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A doboz a lényeg...menő :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#11) Stabi83 válasza Badboys (#9) üzenetére


Stabi83
senior tag

Azért a mindíg gond volt egy kicsit erős túlzás. Kevesebbszer volt gond annó az átvezetőkábelekel mint most a betört kijelzőkel.
Az neked miért baj ha a piacon bővül a kínálat? Neked nem jelentene előnyt egy ilyen készülék? Ha nem akkor veszel tepsit. Nekem pl ideális lenne és örülök ha elindultak ilyen irányba is. Lehet hogy az első 1-2 generáció még nem lesz az igazi de nem lehet egyből tökéletes technológiát bevezetni.

Emlékezz vissza amikor a samu bevezette az AMOLED paneleket. Mindenki csak valami techdemónak tartotta. Túlszaturált színek, beégő panel akkor még nem túl acélos fényerő. A hozzád hasonlók már temették és haszontalan baromságnak tartották. Most ha egy telefont IPS-el adnak ki akkor már temetik hogy elavult meg az egykor fikázott AMOLED kell!

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#12) HarleyCustom válasza Badboys (#9) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#13) vicze válasza ghiottone (#8) üzenetére


vicze
félisten

Z4 Play-jel mi a baj?
One-ok esetében, ugye Google gondoskodik a frissítésről.

(#14) ghiottone válasza vicze (#13) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Semmi, de csak SD675 lesz benne + új modok nélkül teljesen felesleges folytatni már a Z szériát. Z4 SD855-el nem biztos, hogy lesz EU-ban.
A One-okkal nem lenne baj, de az első One nem volt nagy eresztés, a One Power pedig csak Indiába került forgalmazásra. A 2019-e s One-okba elvileg Exynos 9610 kerül, ami nem rossz, de gcamnak lehet így lőttek. - Ha ebbe az irányba mennek akkor belesüllyednek ezekkel a modellekkel a középkategóriába.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#15) vicze válasza ghiottone (#14) üzenetére


vicze
félisten

Hacsak nem játszol nem igazán látom a hátrányát. Épp egy S670-et használok és szinte tökéletes. A One az középkategóriás sose akart az más lenni, Exynos 9610 még gyengébb mint a S675.
Akkor lényegében az a gond, hogy nincs abszolút felső kategóriás csúcs telefon.

(#16) ghiottone válasza vicze (#15) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, a Z2 Force óta lényegében semmi.
Amúgy igazad van, anno a 630-as, 636-os is elég volt nekem, mert nem játszom telefonon.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#17) SL-27


SL-27
tag

Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy az egészet bekamuzta a Motorola és tök mással jönnek ki, amire még egyik gyártó sem gondolt. Fentebb írtátok, hogy unalmas a piac. Valaki felrázhatná :)

RAZR V9 Forever :)

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#18) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Szerintem a leggusztább alternatíva a csiki-csuki demo telók között.
Nekem teljesen èletkèpesnek tűnik...na persze a felèt/negyedèt se adnám èrte,mint amennyibe kerülhet ha esetleg bevezetik,de nagyon patent kis ketyerèben.☺️

(#19) Narancskoma


Narancskoma
tag

Szerintem menő, végre valaki mer kísérletezni egyedibb megoldásokkal. Jobb mintha kiadtak volna a középkategória aljára egy telefont, amikkel már dunát lehetne rekeszteni.

(#20) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Érdekes ez a topic, az előző hír ezen telefon kapcsán a tök jó, és a must have szavak körül forogtak..

Ehhez képest itt meg a fika megy... Érdekes, persze nem tetszik mindenkinek minden.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) Emericus Max válasza Badboys (#9) üzenetére


Emericus Max
tag

Nekem nincs szükségem hajtogatható telefonra, de ha pl. fordul a trend és csak ilyenek lennének a piacon, akkor a razr féle megoldást választanám.
Nem vagyok nagy szaki, de ha itt a kijelzőt hajtod és nincs zsanér, ergo a készülék ugye 1 darabból áll, akkor nem hinném hogy lesz átvezető szalagkábel, szóval ez a pont kilőve a potenciális gyenge pontok listáról. De ettől még senki sem tudja jelenleg, hogy a kijelző hogy bírja a folyamatos hajtogatást majd. Illetve, hogy összecsukva milyen érzete lesz a dolognak. Arra nyilván nem számítok, hogy lazán mint a papírlapot félbehajthatod, tehát szerintem lesz egy kis íve/kanyarulata a hajlításnál, ami engem lehet zavarna, de ezt sem tudom megmondani, mert a készülék még nem létezik.
Viszont, amikor csak telefonálok, akkor nincs szükségem egy 6" vagy nagyobb kijelzőre és akkor sem ha a táskában/zsebben van a telefon. Csak akkor kell a nagy kijelző ha böngészek, navigálok, játszom. Szóval a koncepció nekem tetszik, hogy ha nem kell a tepsi, akkor fele akkorára összehajtom a telefont és így is tudok telefonálni, mert használhatom a külső másodlagos kijelzőt.

(#22) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Ha ezt tényleg ki fogják hozni az egy nagyon tökös dolog lesz. Leginkább persze az én generációmat fogja megfogni a nosztalgia miatt, de akiknek érintős volt az első telefonjuk még azoknak is bejöhet, mert ők meg csak annyit fognak látni belőle, hogy milyen király, hajlított kijelzős mobil.

(#23) Mr.Grincs válasza .Szaki. (#22) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én is az a generáció vagyok saccra, mint te. Anno a V3- nagyon durva volt sokáig, imádtam. A mai napig a legszebb telefonok egyike. Nagyot fog szólni, feltéve ha nem lesz olyan fail mint a Samsungnál. De remélhetőleg nem lesz. Én mindenesetre várom.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#24) SL-27 válasza Emericus Max (#21) üzenetére


SL-27
tag

Már két variáció volt. Az egyiken nem látni zsanért, hanem valamilyen flexibilis anyaggal oldották meg az "álmodók".
ELSŐ
A második variáns, ami már ki is néz valahogy, na ott van zsanér. Nem is baj :)
TETSZIK

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#25) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Rövid és tömören: Jócucc

(#26) moleculez


moleculez
veterán

Bírom a doboz híreket. Kinyitom, felredobom, kész, eladáskor előveszem. De ki a bánatot érdekel, hogy néz ki a doboz...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#27) Graphics válasza moleculez (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mert egy jó csomagolás figyelemfelhívó. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) moleculez válasza Graphics (#27) üzenetére


moleculez
veterán

Hány potenciális user találkozik a dobozával egy polcon?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29) Graphics válasza moleculez (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem vezetek erről statisztikát... :)

Én azt mondtam, hogy a jó csomagolás figyelemfelhívó :), nem többet.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) pikszel


pikszel
őstag

Egy baromi menő doboz erősen hiánypótló, az biztos :((( A készülékre azért kíváncsi leszek.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#31) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Nagyon tetszik, nem ennyiért, de megvenném! ^_^

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#32) Stabi83 válasza sarkanyolo2 (#31) üzenetére


Stabi83
senior tag

Nyugi. Szerintem max egy szezon és esik az áruk, főleg a kínai készülékeknél. Amúgy én is várom az ilyen készülékeket. A Mate X és a samu üdvöskéje valahogy nem indította be a fantáziámat.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#33) ghiottone válasza sarkanyolo2 (#31) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Pár hónap alatt esni fog az ára 15-20 %-ot, majd 1 évvel az indítás után lesz kb. harmadáron a korábbi Motorola árazásokból kiindulva.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#34) sarkanyolo2 válasza ghiottone (#33) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

A harmadolt ár már szimpi és addig kijönnek a gyermekbetegségek is ha lesznek és lesznek... :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#35) Seed


Seed
csendes tag

Tetszik!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.