Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) Somatom válasza #92253184 (#41) üzenetére


Somatom
veterán

Ahha. Én meg, mint humán sofőr, tudtam azt mondani a főnöknek, hogy lehet, hogy szerinte az a gumi még elmegy két hetet, de ha kirúgással jön, akkor sem vagyok hajlandó kigurulni vele a telephelyről. A robotot símán kigurította volna. És ez nem a balkánon történt, hanem Németországban. Engem nem vígasztalna a cég felelőssége, miután egy balesetben odalett a fél családom. Teljesen más az elmélet, és a valóság.
Közben eszembe jutott még egy érdekes problémakör. Mi lesz a hétvégi kamionstoppokkal? Azok nem a sofőrök miatt vannak, a robotoknak is meg kell állniuk.
Ha összességében nézzük, akkor nekünk (3x13) + (3x15) óra a munkaidőnk, ami nagyjából passzol egy kétműszakos fel/lerakó munkabeosztásához. Nekem nagyrészt úgy alakítják a melóimat, hogy a fel/lerakó közelében veszem ki a pihenőmet, és nyitáskor odagurulok. Ezen nem sokat tudna hozni egy robot, és még hétvégén is állnia kell. Nem hozna számottevő plusz hasznot, viszont csomó plusz macera van vele.
Vagy, ott van pl. Svájc. Még a kétműszakos cég is ritka. Délután 5 -től a fű sem nő, a vámirodák is bezárnak. Este 10 és reggel 6 között az egész országban tilos 7,5t fölött közlekedni. Délután legurítanak minket a határig, és másnapig annyi. A robot sem mehetne be.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.