Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Obyboy


Obyboy
addikt

Ha a J7pro megkapja a 9es droidot akkor a többi 2017-es Samsung is megkaphatná, pl A5(2017)... hardveresen biztos nincs akadálya.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#2) KrumpLee. válasza Obyboy (#1) üzenetére


KrumpLee.
lelkes újonc

2 főverziót kapnak a középkategóriás samuk.
A5 2017 6.0-van jött ki, a 8.0 volt az utolsó főverzió rá.
A J7 7.0-van jött ki és azért kapja meg a 9-et.

(#3) Narancskoma válasza KrumpLee. (#2) üzenetére


Narancskoma
tag

Így van. Nem hardveres akadálya van. Drágák a fejlesztő órák.

(#4) Obyboy válasza KrumpLee. (#2) üzenetére


Obyboy
addikt

Tudom, hogy csak 2 főverziót kapnak az átlag droidos készülékek (gyártótól függetlenül) de nem értek vele egyet. Ezért nem veszek olyan telefont amire nincsenek custom romok.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#5) Bossyy


Bossyy
tag

Ebben az egyben egészen biztosan jobb az Apple. Az új OS még a 4 éves IPhone6S re is felrakható. Persze olyan kis portfólióval és saját kézben lévő hardver/szoftver lehetőséggel könnyebb dolguk is van. Hardveresen biztos vagyok benne, hogy nem hogy az A5(2017), hanem egy 2015-ös 3/32 es S6 hardvere is simán elvinné a Pie-t, de azért (a drága fejlesztői órák mellett és miatt, ahogy fentebb írta egy kolléga) finoman terelgetni kell a vevőket az újabb termékek felé.
Amúgy a '17-es A5 valami eszméletlen népszerű telefon, nekem 4 ismerősömnek is van (egyik barátom S7-ről váltott rá, mondván elöl-hátul nagyon a kamera felbontása 12/5 vs. 16/16 és van benne FM rádió), de munkahelyen, itt-ott jártamban keltemben rengeteg embernél látom. Arra még tényleg összerakhatták volna a Pie-t.

[ Szerkesztve ]

(#6) Obyboy válasza Bossyy (#5) üzenetére


Obyboy
addikt

"egy 2015-ös 3/32 es S6 hardvere is simán elvinné a Pie-t" - az tuti, nekem az OPO-n is Pie fut (Lineage).

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.