Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59) #56573440 válasza shield (#57) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Nyugodtan kimondhatjuk, hogy a törvény a bűnözőket védi, állítom hogy a lakosság túlnyomó része ezt mondja."

ezt úgy hívják hogy közvélekedésre hivatkozás és egy igen súlyos érvelési hiba. neked nincs a birtokodban erre vonatkozó adatod, ahogy nekem meg másnak sincs. hovatovább tökéletesen irreleváns mit hisz a közvélemény ha jelenleg ott állunk, hogy általános esetben ha személyed vagy javaid ellen irányuló támadás ér a törvény téged véd és pont. ha azt hiszi valaki hogy nem az tájékozatlan a jogaival kapcsolatban.

ha nem így gondolod mutass példát. linket. én megtettem tomcattel. te tudsz mutatni 2003 után olyat hogy valakit jogos önvédelem miatt kaszáltak el? mint mondtam ő szúrja eléggé sok ember szemét ha tehették volna 10 évre ültetik. tehették? még őt se.

a fagyállós nem ér. jelenleg ott állunk hogy élet kioltására célzottan alkalmas eszközt nem használhatsz. itt pedig tényleg az történt. tudta hogy lopni fognak tőle, tudta hogy jó eséllyel belehalnak. mégis megtette. ott volt a másik csávó aki drótkötelet tett a saját birtokán és megölt egy rendőr motorost aki civilben arra járt az ösvényen. az is rendben van? az legalább valamilyen szinten próbálta jelezni hogy vigyázz. az is magán terület volt, és már unta hogy arra motorozik a sok paraszt. persze rohadt dolog ha meglopnak én már csak tudom hidd el, 3 milla + bukóval zártam vagy három éve a decembert két betörés egy kocsilopás végén zsinórban, de én se végeztetném ki aki a kemény munkával megkeresett cuccaimat lenyúlta. mert az utána rendőrállamot és rettegést szül, megoldást nem.

"De amint a közmondás is mondja, jön még kutyára kamion."

jah csak furgont nem látok az úton, nem hogy kamiont...

"tettenérés esetén le kellene lőni mint a rühes kutyát"

nem vagy te egy kicsit nagyon radikális? mit akarsz statáriális bíróságot? a középkorban vagyunk vagy lemaradtam valamiről? a középkorban kevesebben loptak meg gyilkoltak amikor röppent az ujj vagy ment az akasztás? jah lőjjük le. mivel? lőfegyver tartást akkor enyhítsük? akkor a piti tolvajnál is lesz stukker hidd el. 80 éves bácsika meg játszadozzon westerneset vagy kapjon ólmot ha lassú?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.