Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#84) Csapoati válasza sh4d0w (#83) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért a választás legtöbbször azt jelenti, hogy hova fér be. Alonso is szerintem inkább ment volna a Mercedeshez, de nem volt rá lehetősége. Középcsapatoknál már nehezebb a dolog, mert ott évről-évre óriási fejlődések meg visszaesések vannak (Williams és Lotus tavaly), ezeket azért nem könnyű megjósolni látatlanban.
Az meg, hogy ki mennyire "fejleszt" (nevezzük tényleg inkább úgy, hogy célzott visszajelzéseket ad), szerintem rejtve marad előttünk, a verseny- és csapatmérnökök tudhatják csak igazán.
De érdekes Massa egyik nyilatkozata is, aki már távozott a Ferraritól (tehát nem kötötte semmi), amikor ezt mondta: „Fernando” – mondta határozottan Massa arra a kérdésre, hogy ki volt a legerősebb csapattársa pályafutása során. „Schumacher gyors volt, de intelligencia szempontjából Alonso jobb, mert egyszerűen tökéletesen össze tudja rakni a dolgokat.” Én nem gondolnám ugyan, hogy jobb lenne Schumachernél, de mindenesetre érdekes, hogy Massa így látja (Domenicali Schumit tartotta jobbnak). Az is sokat mond, hogy amikor nem jöttek az eredmények, senki sem hibáztatta a pilótákat, hanem sorra hullottak a technikai emberek és vezetők fejei. Pedig legtöbbször csak pilótaváltással szoktak élni a csapatok. De bonyolult ez, na, én nem merem rámondani senkire se, hogy ő a legjobb "autófejlesztő", mert kívülállóként nehéz megítélni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.