Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) proof88 válasza Alex91 (#30) üzenetére


proof88
addikt

De én egyrészt nem kérek tanácsot, viszont ha nem értek egy témához, akkor tanácsokat kérek és meghallgatom a hozzáértők véleményét, és valszeg nem a saját fejem után fogok menni... minek kérdez meg? Én segíteni akartam nekik többször is, és először ő kérdezett meg engem... gyakorlatilag lesz@rták, amit mondtam. Semmibe vették a tanácsaimat. Pedig nem lett volna drágább az én összeállításom, sőt olcsóbb is lett volna, sőt ha a HardverAprón van lehetőség, akkor még jobb áron is hozzá tudnék jutni garis dolgokhoz, ők járnának jobban... semmit nem kérnék érte, elég lenne az, hogy összerakok és feltelepítek nekik egy jó gépet, mindenki boldog és megköszönik és pont. És nekem sokat számítana, hogy megbecsülnének engem! :D
Legközelebb kapásból rávágom, hogy igen, jó lesz az az akciós... aztán ha gond lesz vele, akkor IJB!
21 éves fejjel kezdek belefáradni a szakma ezen részébe, szélmalomharc az egész az ilyen emberekkel, rengeteg van belőlük. Ahogy a járművezető-oktatómnak is elege van az egészből, "ez nem közlekedés, ez egy sz@r!", ahogy gondolom minden szakma tele van kutyaütőkkel és kóklerekkel... rengeteg befektetett munka van az egész iparban és az emberek többsége az alapokat sem tudja, csak pénzt költ valamire, amiről azt hiszi, hogy jó lesz, de nem tudja használni... aztán megy a pofázás, megmondják a frankót, nem becsülik meg a szakembereket, ez a helyzet... tisztelet a kivételnek!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.