Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) agressor12


agressor12
senior tag

Nem hiszem el,hogy van piaca ilyen áron.

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Fapad drágán....

A Bullit rendesen túlárazza azért ezeket a termékeket...

Akkor inkább veszek egy olcsóbb kínai variánst.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) Obyboy válasza agressor12 (#1) üzenetére


Obyboy
addikt

A CAT okostelefonok sohasem voltak olcsók.
A nyomógombosok is drágábbak voltak mint a nem strapa nyomógombosok de azokat még megérte megvenni.
A mindenféle minősítés (IP, MILSTD) megszerzése drágítja meg nagyon.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#4) Plug Life


Plug Life
senior tag

A 3100 mAh-ig olvastam...

(#5) forgonati


forgonati
őstag

Az akku mondjuk emberes :)

Keelah Se'lai!

(#6) Fred23


Fred23
nagyúr

5,7 hüvelykes HD+, 3100 mAh-s telep, batár dög méret, magas ár. Megtarthatják.

(#7) GSP válasza Fred23 (#6) üzenetére


GSP
aktív tag

Valóban ez így annyira nem túl szimpi ajánlat. :F

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#8) Obyboy válasza Plug Life (#4) üzenetére


Obyboy
addikt

Én még tovább olvastam (átfutottam), hogy milyen hardver alól spórolják ki az aksit.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#9) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Szerintem eddig se a külső volt a legnagyobb probléma a CAT telefonokkal. Elég beleolvasni korábbi fórumokba, hogy rendszeresen panaszkodtak pl. mikrofon-hangszóró hangereje, sárgás képek készítése, takaró burkolatok egy idő után elfáradása/letörése (nyilván így kuka a vízállóság), szoftver támogatottság, gyenge hardver, stb.

Ezek azért elég erős kompromisszumok a korábbi modelleknél, amik ráadásul még 200 000+ Ft körül kezdtek.

(#10) rdt89


rdt89
addikt

Az Ulefone jobbat villantott szinte minden téren a mai napon. ;]

(#11) Tetsuo


Tetsuo
aktív tag

Egész jól hangzik. Végre egy komolyabb tudású strapatelefon. Az ára elfogadható ilyen specifikáció mellett.

(#12) kbyte1024 válasza b4zsi- (#9) üzenetére


kbyte1024
addikt

Bizony! Nekem volt 2is. Soha többet!!! Ritka hulladék mind! Még jó hogy nem én hanem a cég fizette:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#13) sunpower


sunpower
tag

Kollégámnak múlt héten adta meg magát egy S61-es, 2 év és 8 nap után.
Nem érzékel semmit a kijelző, csere 70eFt.
Azt mondta hogy ez volt az első és utolsó Cat telefonja.

(#14) logitech1


logitech1
tag

Van aki ilyen áron ezt megveszi? Nem hiszem el. :C

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#15) Tetsuo válasza kbyte1024 (#12) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Ezt jó tudni. :Y

(#16) love


love
tag

100-at talán még ki is fizetnének érte a munkás emberek, de ennyiért.... semmi pluszt nem ad a strapabíróságán kívül, így még munka eszköznek sem igazán lehet tekinteni.

Csak a Funky ;)

(#17) fornettisuti válasza Plug Life (#4) üzenetére


fornettisuti
veterán

+1

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#18) NateDogHUN


NateDogHUN
tag

CAT tulajdonosként mondom, hogy nem győzött meg. Utódláson gondolkodom, sokkal inkább szimpi ez: [link]
BV9800 Pro

http://www.natedog.hu

(#19) Obyboy válasza NateDogHUN (#18) üzenetére


Obyboy
addikt

:Y 6580mAh battery :Y

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#20) Reggie0 válasza NateDogHUN (#18) üzenetére


Reggie0
félisten

Sajna az is tre IPS kijelzo. CAT kiadhatna mar egy S61 utodot OLED-del es vegre 160x120-as hokameraval. Meg a lezeres tavolsagmero is mehetne 20 metert legalabb.

[ Szerkesztve ]

(#21) akaido


akaido
addikt

Ünneprontás némber one: Love Mei tokkal is lehet bulldog az embörfia, ennek a töredékáráért...

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#22) canniball válasza akaido (#21) üzenetére


canniball
nagyúr

Ettől a toktól vízállóvá nem válik a telefon, ellenben féltéglává igen. Ünneprontás failed...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#23) Luck Dragon

Nevetséges árképzés már megint . Cégnél levő Cat készülékek tömegesen váltak használhatatlanná .
Az akkumulátorok nagyon gyorsan merülnek.
Mikrofon minősíthetetlen .
Térerő gyenge , sok helyen ahol a legtöbb telefonnak térerő csík két-három vonal , ezeknél még mindig semmi.
Silány anyag felhasználás .

Inkább a most bemutatott Nokia 800 Toughot választanám láthatatlanban is. Azzal legalább lehet együtt (dolgozni).

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24) Schuler888


Schuler888
senior tag

Bar meglepoen keves szo esik rola de ezek is annyira CAT telefonok, mint a HMD-k Nokiak.. a feliraton kivul semennyire. Anno amikor venni akartak nalunk egy ilyet egy sokkal jobb tudasu teloval es egy a rivalis CAT keszuleknel stabilabb strapatokkal tavozott a kedves vasarlo, es sokan visszajartak halasan. Emlekszek volt kb 2014-2015ben egy cat okos strapatelefon... ALU kerettel. Mondanom se kell egy alu keret ha dobaljak leesik.. olyan undoritoan tud kinezni, mintha a kutya szajabol... 3 percig csak neztem kibontas utan, hogy egy most komoly? Mert viccnek kva sz@r..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#25) DarkFater válasza akaido (#21) üzenetére


DarkFater
tag

Igen! Igen! Aki Cat telefonban gondolkodik, az nem egy macskajancsi, akinek csak az számít, hogy milyen kiba' erős a hardver, meg milyen szép a design.

Aki dolgozik porban piszokban annak
- nulladik szempont: napközben a munka hevében ne kelljen azon izgulni, hogy végigbírja-e a napot? Szóval NAGY aksi a minimum.
- elsősorban az számít, hogy por és vízálló-e?
- a második kérdés, hogy mi van akkor ha leejtem 1-2-5-10m magasból?
- a harmadik meg az, hogy ha beleejtem a zománcos vödörbe, akkor lemoshatom-e a csap alatt és ha eközben beleejtem a tulaj úszómedencéjébe és az elhever 2m mélyen a medence fenekén akkor mi lesz?
- a negyedik az már a luxus, hogy ha már ilyen bumszli telefonnal jár az emberfia, akkor miután kiröhögik a haverok utána mutasson már pár kunsztot amitől leesik az álluk.

3 lehetősége van ilyenkor egy mesternek:
- vesz egy olcsó tucattelefont és nem zavara, hogy egy rosszabb évben elhasznál egy féltucatot
- Vesz egy tűrhető telefont és vesz rá egy durva bumper tokot, aztán csókolom
- vesz egy kifejezetten strapatelefonnak gyártott modellt

Namármost ha az ember kifizeti a felárat a strapatelefonért akkor elvárja, hogy a tudatosan vállalt hátrányokat máshol bőven kompenzálja a teló.

Ha a CAT itt elvérzik akkor tényleg baj van.

Számomra sokat elmond, hogy sógorom aki "nagyfogyasztó" és már több módszert kipróbált az csak a fejét rázta mosolyogva a CAT említése hallatán és azt mondta "Nem éri meg"

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#26) Obyboy válasza DarkFater (#25) üzenetére


Obyboy
addikt

Ezt szépen összeszedted. :R

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#27) Reggie0 válasza DarkFater (#25) üzenetére


Reggie0
félisten

A CAT egyetlen elonye, a hokamera a csucsmodellekben, amugy OEM beszallitoktol jovo bovli gyartmany.

(#28) DarkFater válasza Reggie0 (#27) üzenetére


DarkFater
tag

Hőkamera..... igen, és?

Felmész mindenféle gadget oldalakra és találsz egy halom kiegészítőt.

Nálunk nyáron a sláger az volt, hogy egyik rokon vett a mobilhoz UV kamerát és a gyerekeket strandolás előtt sorba állította és azzal ellenőrizte, hogy mindegyik le van-e kenve. :D

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#29) DarkFater


DarkFater
tag

Bocsánat ez csak a kisördög volt.

Nem tudom a CAT-ben milyen minőségű kamera van.
Felmentem netre és láttam okostelefon kiegészítőt 10 ezerért meg 80 ezerért is.

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#30) Reggie0 válasza DarkFater (#28) üzenetére


Reggie0
félisten

Csakhogy az USB-s hokamerak mind szarok, tudom jopar jart a kezemben, most egy Flir One Pro-t hasznalok, de hulladek hasznalhatosag szempontjabol, csak a kepe meg mindig jobb, mint a tobbinek.

Arrol nem is beszelve, hogy ha beepitett, akkor nem kell kulon foglalkozni vele, tarolni, csatlakoztatgatni. Lasd a sima kamera is be van epitve a telefonba, pedig az is lehetne usb-s...

[ Szerkesztve ]

(#31) Tetsuo válasza Reggie0 (#30) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Talán a CAT-é is sz@r. Nem lenne jobb a stand alone?

(#32) Reggie0 válasza Tetsuo (#31) üzenetére


Reggie0
félisten

Standalone megint +1 eszkoz amit cipelni kell. Amugy a CAT-ban is flir van, igaz meg a regebbi kisebb felbontasu, de mivel be van epitve, pont azoktol a nyugoktol tudna megszabaditani, ami miatt a flir one is szar.

(#33) DarkFater válasza Reggie0 (#32) üzenetére


DarkFater
tag

Értem. Mindig tanul az ember.

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#34) #34322688


#34322688
törölt tag

Cat s41-et használok, de szerintem marad még egy darabig, mert nem hiszem hogy megéri a felárat a Cat s52.

(#35) NateDogHUN válasza #34322688 (#34) üzenetére


NateDogHUN
tag

Sokáig filóztam rajta de elengedtem a márkát és egy blackview bv9800 pro-t vettem helyette. Minden szempontból tökéletes!

http://www.natedog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.