Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Köszönjük az összefoglalót! Kezdő BB-sként jól jön, a hub beállításokkal még nem mókoltam semmit.

A viber nálam - szerencsére - nem késik egy percet sem, ha bezárom, ha nem.

Android után kellemes csalódás eddig az új BB, igaz én már csak ezzel a legújabb szofttal találkoztam vele.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) Zoja™


Zoja™
őstag

Jónak ígérkezik, lassan érik nálam a telefon csere, lehet számításba veszem a BB-t is egy Z10 formájában. ;]

(#3) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Köszönjük a cikket!
Én 1MobileMarket helyett a Snap-et használom, a 1MM leírt hátrányait eddig nem tapasztaltam.
A legtöbb alkalmazás is simán fut

Amúgy én is nemrég váltottam BB10-re, és eddig nem bántam meg :)

(#5) Polllen: azt is lehet, de nekem van kvázi egy Google Play-em, fizetős alkalmazásokkal is :D

[ Szerkesztve ]

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#4) Schmidi


Schmidi
tag

Egyre jobban tetszik ez a rendszer. Lehet, hogy leváltom a zöld robotot. :U

(#5) Polllen válasza Johnny194 (#3) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én a nexus-n lementem az apk-t és azt dobom át.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#6) sasa134 válasza Johnny194 (#3) üzenetére


sasa134
addikt

így van, az 1Mobile Marketnél sokkal jobb a SNAP, amiben 95%-ban BB10-en normálisan futó alkalmazások érhetők el. Ráadásul az korábban megvett fizetős alkalmazásokat itt elérhetjük.
Nem beszélve arról, hogy az 1MM eszi az akkist, mint a fene.

De ott az Amazon App store az is.

Amúgy hiánypótló cikk, köszi érte. A BB alkalmazások topicban Bok szépen összefoglalta az app-os részt de jó, hogy külön cikként is felkerült a ph-ra.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#7) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Jó cikk, hajrá BB!

(#8) Giorgio1313 válasza sasa134 (#6) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Nekem nem eszi Q10en nincs semmi gondom vele.
Amugy en akinek ajanlottam Z10et mondvan 70,000ert a legjobb ajanlat manapsag,es megvette nagyon elegedett a szoftverrel,teloval:)Szoval hajra BB

(#9) axioma


axioma
veterán

Huuu ezt a kepernyozarat androidra is lekoppinthatnak... [amig nincs csuszka qwerty BB). A gyerekek mindig jatszana'nak rajta, ezert zarom, azt meg nem tudom megoldani, hogy sose oldjam fel olyankor amikor nezik (pl. kocsiban a tartoban van, piros lampa, gyerek ul hatul).

(#10) Zoja™


Zoja™
őstag

Nem váltott itt valaki BB-re Androidról olyan emberke, aki az előtt szét moddolta a telefonját?
Csak azért kérdezem mert jelenleg ebben a cipőben járok és kíváncsi lennék, hogy okoz e elvonási tüneteket a váltás. :DD

(#11) eventus válasza Zoja™ (#10) üzenetére


eventus
veterán

Pl én.. De tudod mit? Sokkal nyugodtabb az életem, mert BlackBerry telefonon ilyen nincs. Emiatt nem fenyeget a dolog, hogy váratlan helyzetben nem működik a telefon :))

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#12) Legendd


Legendd
senior tag

Jo ez a BB10 :)

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#13) Steve1207 válasza Zoja™ (#10) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem is megfordult a fejemben egy Z10 és eléggé rom-oztam anno, sajátok, egyedi ésatöbbi. Viszont eljutottak oda a telók gyárilag is droidon, hogy gördülékeny a működés mókolás nélkül is. Ergo droidon maradtam, de már nem mókolok semmit (egyelőre).
Egy idő után csak használni akarja az ember főleg arra, amit egy telefon adhat, kapcsolattártás és kommunikáció. Erre tökéletes a BB és nagyon tetszenek a megoldásaik, még ha csak így cikkekből értesülök róluk (szintén egyelőre, mert tevezek egy Z10-et egyszer, nagyon tetszik).

.

(#14) Polllen válasza Zoja™ (#10) üzenetére


Polllen
nagyúr

Galaxy note-t váltottam erre. Azon volt CM+omni rom is, hogy normálisan lehessen használni.

Ezt kivettem a dobozból, felraktam rá egy kát bb-s és egy két android-s progit és működik minden. Nem hiányzik a romolás.

Nyilván ez sem tökéletes telefon, de sokkal jobb még a nexus 7-nél is performance-ban.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15) kbyte1024


kbyte1024
addikt

királyság cikk köszönjük:) a Z30-on már gondolkodom is erősen:K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#16) Giorgio1313 válasza Legendd (#12) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Ugy ugy erositsuk szepen ezt az emberekben:D

(#17) Alwares


Alwares
aktív tag

Múlt héten vettem Telenortól 33 ezer forintért BB Z10-et (2,7k forintos Smarttarifa előfizura). Szerintem ennél jobb okostelefon vételem az életben nem lesz.

Az OS-t tekintve én még sokmindent hiányolok, de szépen fejlődik ez, ütemesebben mint pl a WP platform.

(#18) Alwares válasza Zoja™ (#10) üzenetére


Alwares
aktív tag

Úgy tudok néhány embert irigyelni, hogy képest ilyesmivel tölteni a szabadidejét :)

(#19) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nagyon jók ezek a BB-k. Nekem sajnos még sosem volt, de két haveromnak van és mindig elkérem tőlük egy kis nézegetésre, turkálásra. A következő telefonom lehet, hogy BB lesz, bár már a WP is szorongatja az Androidot nálam.

(#20) csenor


csenor
senior tag

Én imádom a Z10-m és ajánlom mindenkinek! Nexus 4-ről váltottam, amit én személy szerint nagyon jó telefonnak tartok, de amióta nincs "BIS fizetgetés" azóta csak a BB jöhet szóba! :K :K

(#21) eventus válasza csenor (#20) üzenetére


eventus
veterán

Na! Ne kezeljük mumusként a BIS-t :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#22) Bocha válasza Johnny194 (#3) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Kipróbáljuk, köszi!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#23) Zoja™ válasza Alwares (#18) üzenetére


Zoja™
őstag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :R

Neked pedig külön is megköszönném a mélyreható, személyes tapasztalatokban gazdag és természetesen segítőkész hozzászólásodat kedves Alwares, bearanyoztad a napom. ;]

(#24) Alwares válasza Zoja™ (#23) üzenetére


Alwares
aktív tag

Nagyon szívesen! Természetesen nem tűrhetem el, hogy valaki más véleményen legyen mint én, illetve mások legyenek a szokásai stb! :D

(#25) Zoja™ válasza Alwares (#24) üzenetére


Zoja™
őstag

Akkor azt hiszem, mindent meg is beszéltünk, úgyhogy nem is OFF-olnám szét a topicot... Peace :R

(#26) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Saját részről munkát tudok végezni a blekivel és az új gép, új oprendszer nagyon jó. Hype nem kell - csilivili nem kell. Tegye a dolgát megbízhatóan.
Ez az új OS!
Vannak benne zseniális dolgok. Pont ezért nagyszerű!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#27) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Az a kép Bog-ról..... :D :DD :))

B.Cs.

(#28) razzorr


razzorr
őstag

Tetszik ez a BB dolog, mindig is bejött. Remélem most már felfelé ívelnek megint.

(#29) eventus válasza razzorr (#28) üzenetére


eventus
veterán

Leveri az almát a fáról, droidnàl meg kivágja a biztosítékot :))

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#30) razzorr válasza eventus (#29) üzenetére


razzorr
őstag

A windóznál meg betöri az "ablakot" :)

(#31) Legendd válasza Bocha (#22) üzenetére


Legendd
senior tag

Nagyon jó, mindjárt kiegészítem a cikket.

Alea iacta est!

(#32) JGery81


JGery81
csendes tag

Nekem is hasznos volt a cikk... Köszönöm...:) Most frissiben ki is próbáltam a Vibert, és egész jó...:) Amúgy pedig ha valaki ezen felbuzdulva vásárolna egy RIM telefont, akkor az én Q10-esem megegyezés szerint elvihető...:)

JG

(#33) malnabokor válasza Legendd (#31) üzenetére


malnabokor
senior tag

Igen érdemes megemlíteni, mert sokan írták korábbi cikkeknél, hogy kellene a Google Play a BB-re (ami persze nincs). Viszont a Snap az egy natív kódban írt Google Play kliens, tehát minden tartalom ott van, hiszen a Play-hez fér hozzá :) Ráadásul frissíti a már feltett droidos alkalmazásokat, le lehet tölteni a korábbi droidon megvett tartalmakat stb ;)

Snap

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#34) abeno9


abeno9
csendes tag

Nagyon jó cikk lett, köszönjük :)
Én Apple-ről váltottam BB-re. Úgy gondoltam, hogy az alma a leggyorsabb, de mióta a Z10-et használom, annyira nem hiányzik a gomb, hogy csak nézek :D
Eleinte azt gondoltam, hogy nem lehet megoldani bugok nélkül a gombnélküliséget, de rá kellett jönnöm, hogy nincs ennél gördülékenyebb rendszer!

(#35) alfaromeo33


alfaromeo33
aktív tag

A régi berryket nagyon nem szerettem és ez alapján nem is tudott semmi bb10 meghatni, de a cikk után kezd érdekelni a dolog. Kár, hogy nincs (nekem) normális kijelző mérettel. A Z10 sajnos nagyon kicsi, a Z30 pedig még kissé húzós nekem. A Note 2-t pedig lecserélném egy 4.7-5 col körüli BB-re, ha lenne. Egy esélyt adnák neki.

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#36) Gzolo válasza Bocha (#22) üzenetére


Gzolo
senior tag

Snap-hoz a Sachesit vagy a Chrome BB10 App manager kiegészítőjét izzítsátok be ;)

(#37) Crafter32


Crafter32
őstag

Mennyit számít a utolsó 3 cikk! Köszönjük.

(#38) joey04


joey04
titán

hát ez az androidos támogatás így kb semmit nem ér.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) negyedes


negyedes
addikt

Ebresztot tobb napra bele allitani? Pl munkanapok alatt 8kor ebreszen mig szombat es vasarnap 10-kor?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#40) csenor válasza joey04 (#38) üzenetére


csenor
senior tag

Szerintem nagy plusz az androidos támogatás.
Nekem nagyon hiányzott jó néhány androidos alkalmazás pl. SmartBank, Index, Mytelenor, Zedge, Műsorújság.
Ezek az egyszerűbb alkalmazások tökéletesen működnek a telefon.
Szerintem egyedül játékok terén ütközhet problémába a dolog, de a BBWorld is van sok jó játék, amivel el lehet ütni az időt. Összességébe sokkal több jó alkalmazás vált elérhetővé a frissítés óta, azok helyett amelyek meg nem mennem biztos, hogy találsz más alternatívát.

(#41) malnabokor


malnabokor
senior tag

Persze, akárhány időpontot felvehetsz, akár minden napra egyesével is, vagy egy időpontot több napra :)

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#42) California1 válasza joey04 (#38) üzenetére


California1
őstag

Ne feledjük el ez elsősorban BB és nem Android.... ez csak egy opció, hogy van lehetőség apk telepitesre. Aki BB-t teli akar rakni Androidos appokkal az vehet bármilyen robotos telot ....

[ Szerkesztve ]

(#43) eventus válasza California1 (#42) üzenetére


eventus
veterán

:K

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#44) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Bekerült a Snap a cikkbe, köszönjük a visszajelzéseket! :R

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#45) bok92 válasza Bocha (#44) üzenetére


bok92
addikt

Mi köszönjük a hiánypótló tesztet, illetve a kiegészítést! :R

(#46) Giorgio1313 válasza joey04 (#38) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Na megszolalt...gondolom naponta tobb bb10es telo megfordul a kezed kozott

(#47) bok92 válasza joey04 (#38) üzenetére


bok92
addikt

Olvasd el a kiegészítést is! ;) Igen is van értelme, mert nekem egyedül a híralkalmazások, illetve menedtrend alkalmazások hiányoztak droidról, na jó meg egy kis Temple Run meg ilyenek. És ezek mind tökéletesen futnak. :K

(#48) halkow


halkow
őstag

azért jobb mint a semmi hibrid android kezdésnek nem rossz

Alcatel onetouch idol2s the king

(#49) ClioRS válasza negyedes (#39) üzenetére


ClioRS
őstag

Be :K

(#38) joey20
Ennek fuss neki mégegyszer miután kipróbáltad.

[ Szerkesztve ]

(#50) Snoop-y válasza Alwares (#18) üzenetére


Snoop-y
veterán

Miert?
En szeretem ha a dolgaimat szemelyre szabhatom. Kiprobalna valaki, hogy a zooper widget mukodik e BB-n?
Pl nezhet igy ki egy BB?
Ahol lakom kb ingyen dobaljak utanad...

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.