Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mad823


mad823
őstag

Furcsa egy állat lett, na.

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Van még bőven B450,még évekig velünk marad! Olcsóbb mint a B550. Funkcióját ellátja, már ha valaki nem maximalista. Ahogy a cikk mondja, átlagos játékos lapnak még évekig elég lehet egy 3600 -al.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) LGG555


LGG555
aktív tag

Annyira fapados hogy már ha ránézek is szálka megy a fenekembe.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Alap gép építéséhez tökéletes így első körben :)

Igazából minden adott egy kompakt gép megépítéséhez szerintem.

NEm csak a fenevad tuningvilág létezik :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Kansas


Kansas
addikt

Azért az vicces, hogy úgy emelitek ki, hogy "tajvani multi", mintha az összes többi nagyobb alaplapgyártó(ASUS, ASRock, Gigabyte, MSI) nem szintén tajvani lenne... talán az NZXT meg a Supermicro nem oda valósi csak. :D

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#6) Graphics válasza Kansas (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az NZXT nem ezen a vonalon mozog, és ők is csak gyártatnak elvileg.

Nem mindenkinek evidens, hogy minden lapgyártó tajvani. Lehet laikus is erretéved a nagy szakmai erdőbe :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Kansas válasza Graphics (#6) üzenetére


Kansas
addikt

Épp ezért vicces külön említeni, mintha az megkülönböztetné a többitől... :)
Mert ha azt mondom, "a redmondi cég", abból azért az IT-világban kicsit is otthonosabban mozgók tudják hogy melyik cégről van szó...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#8) Jagon válasza Kansas (#7) üzenetére


Jagon
tag

Az a Jobs-féle Nvidia lesz, ugye? Akik a Linux-ot fejlesztik... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mit jelent a rendszerváltás? ... Például Windows telepítés?" - Molnár Krisztián, vlogger.

(#9) LGG555 válasza Graphics (#4) üzenetére


LGG555
aktív tag

Igen de ilyen lapot minden gyártó kínál és mi venne rá hogy egy ilyen bizonytalan gyártótól vegyek lapot? Ahhoz kellene valami plusz a többivel szemben hogy megvegyem.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#10) Graphics válasza LGG555 (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bizonytalan gyártó jelző abból fakad, mert nem ismered? Vagy mitől lett rá ez a jelző?

Még mondjuk egy Afox-ra azt mondok oké, rá lehet sütni a "bizonytalan" jelzőt..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Darmol válasza LGG555 (#9) üzenetére


Darmol
senior tag

Nem neked csinálták, ennyi. Én elmúlt években több gépet építettem APU-val a deszkáikra, sosem volt velük probléma. Sőt, sok szempontból kultúráltabbak a lapjaik és a támogatásuk mint a "nagy" ASUS-nak. Nem új, még csak nem is ismeretlen gyártó, egyszerűen csak kicsik.

Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

(#12) Kansas válasza Jagon (#8) üzenetére


Kansas
addikt

Jepp... :DD :C

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#13) Sirus86


Sirus86
tag
LOGOUT blog (1)

Tökéletes budget lap! Nagyapám 84 évesen 3D-s logikai játékokkal játszik, facezik, netezik ezerrel. Viszont az ezer éves ps2-es billentyűjéről nem hajlandó lemondani (jogosan, hiszen mechanikus és kényelmes), ezért ez a lap tökéletes APU-s megoldásokra. Ide nem kell tuning, meg csoda, hanem stabil működés évekre.

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#14) jedis


jedis
senior tag

Nem olyan roszak ezek Biostar lapok.Vannak ismerőseim, kiknek ilyen márkájú japjaik vannak, de egyik sem panaszkodik rájuk. Nekem meg pl. az első P1-es lapom Aristo volt. :D Az is kiszolgálta szépen az idejét. Utána meg csak Abit, amíg volt. Akkor az volt a csúcs "lehetőségek" terén. :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#15) LGG555 válasza jedis (#14) üzenetére


LGG555
aktív tag

Panaszkodom én, szinte lehetetlen hadművelet hogy rendesen működjön a hang rajtuk.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#16) Graphics válasza LGG555 (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi a gond vele? Konkrétan?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) Darmol válasza Graphics (#16) üzenetére


Darmol
senior tag

Win10-et rakott rá. :DDD
Na de komolyan. Inteles lapot nem használtam, szóval a választék jó része látókörömön kívüli, de legvalószínűbb, hogy egyszerűen csak te lettél statisztikai adat.

Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

(#18) LGG555 válasza Graphics (#16) üzenetére


LGG555
aktív tag

1.Miért vennél Biostart amikor nagy nevek ugyanazon az áron kínálnak hasonlót?
2. Vettem Biostar lapot egy havernek és egy szomszédnak, mindkettő recseg, többet nem égetném magam vele..

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#19) ShiTmano válasza LGG555 (#18) üzenetére


ShiTmano
aktív tag

Nekem Biostar alaplapom van több mint egy éve. Nem recseg. Ilyen: [link] 18.000Ft volt anno. Semmi gondom nincs vele. Mondjuk BIOSban nem tudom, hogy kell csökkenteni a proci feszültségét, így gyárin megy.

[ Szerkesztve ]

"Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

(#20) Darmol válasza LGG555 (#18) üzenetére


Darmol
senior tag

Recseg :F
Polcnak használják, vagy mi?

Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

(#21) Graphics válasza Darmol (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Biztos szar a kábel ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) Darmol válasza Graphics (#21) üzenetére


Darmol
senior tag

Vagy az erősítő. Vagy a kontaktok. Vagy a hangfalak. Vagy recsegő hangot játszottak le vele.

Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

(#23) LGG555 válasza Darmol (#22) üzenetére


LGG555
aktív tag

Biztosan így van de Biostart legközelebb bottal se piszkálok, egyszerűen nem nyújt annyit amekkora a kockázat vele..

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#24) Darmol válasza LGG555 (#23) üzenetére


Darmol
senior tag

Szíved joga. :K
Nem mondom azt, hogy nem volt valamiféle probléma mindkét lapnál a csatlakozóval, ezt innét nem tudom megítélni. Csak azt mondom, hogy az ilyesmi nem a márka függése (mondom én aki 15 éve nem vett NV kártyát mert akkor kifogtam egy hibásat :)) ), a recsegés pedig általában a deszkától független.

[ Szerkesztve ]

Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

(#25) NandoXXL válasza Darmol (#22) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Vagy felszedi az inetgrált hangkergető a zajt a deszkán.. ;] :DDD

(#26) Darmol válasza NandoXXL (#25) üzenetére


Darmol
senior tag

Akár. De azért vannak valószínűbb és kevésbé valószínű esetek. Elmúlt évtizedekben számos esetben találkoztam recsegéssel PC hangjánál, és egyik esetben sem a hangkártya (légyen az integrált vagy dedikált) volt a ludas.

Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.