Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Valahogy úgy érzem legközelebb inkább előre gondolkodnak és megspórolják a plusz munkát. Nem tudom eleve tényleg érdemes-e ilyen régi játékokra (főleg multi miatt) külön időt szánni ilyen későn

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#2) Dilikutya válasza raskolnikoff (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem hiszem, hogy foglalkoznának vele, ha nem lenne érdemes.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) raskolnikoff válasza Dilikutya (#2) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ha csak azért nem, mert elég gáz lenne ha nem volna kompatibilis.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#4) plejik


plejik
addikt

Jó Project Gotham Racing 4 et átnyomhatnák... Bár az már lehet túl régi.. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#5) adalbert1


adalbert1
veterán

A 2 Battlefield-nek még mennek egyáltalán a szerverei? Meg ennyi évvel megjelenés után vajon hány játékos játszhatja őket (kicsit hülyeségnek érzem, hogy ennyire multi orientált játéknál csinálták meg a BC-t, főleg, hogy jött ki már több újabb BF is a jelenlegi generációra - kicsit olyan, mintha mondjuk a Fifa 12 került volna be BC-be :DDD ).

(#6) szupermacs válasza adalbert1 (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Én azért remélem, hogy egyszer a Fifa '94 is lesz boxon. Az volt a kedvencem.

(#7) Dilikutya válasza adalbert1 (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

A sportjáték más műfaj. Bár ott is vannak jobb, rosszabb részek, de alapjaiban ugyanaz, csak a csapatok, klubok változnak. A Bad Company 2 és a Battlefield 3 meg két más játék, az egyjátékos részük is más sztori. És miért ne akarhatna játszani vele olyan, akinek az Xbox One az első konzolja? Én is szoktam több éves játékokat venni, játszani, csak PC-n ez nem probléma.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) pulyka jocó válasza adalbert1 (#5) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Persze, multiznak még velük. bf3stats.com-on megis tudod nézni.
Amúgy poén, hogy a BF3-al többen multiznak mint a hardline-al (pc-n és PS3/360-on)

(#9) raskolnikoff válasza pulyka jocó (#8) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Picit korán jött a többi BF. Látszik hogy ők is lassan tendálnak a cod irányba :(
BF3 tényleg telitalálat.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#10) pulyka jocó válasza raskolnikoff (#9) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Legjobb :) :D
A 3-nak még a sztorija is jó szerintem.

(#11) raskolnikoff válasza pulyka jocó (#10) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Hát, jobb mint sok más, amennyire emlékszem rá. Elég ínséges idők jártak/járnak a hasonló gémekre :))

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#12) eL Geri


eL Geri
őstag

Egy kis hiba:
"Tavaly november 12-től érhető el az Xbox One visszafelé kompatibilitási listája"

Az inkább már tavaly előtt volt... rohan az idő :D

(#13) oriic válasza eL Geri (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Live-Die-Respawn

(#14) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Egy számotokra valoszeg triviális kérdés tennék fel: ezek 720p futnak vagy XO kihasználva nagyobb felbontáson?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#15) Silεncε válasza NandorHUN (#14) üzenetére


Silεncε
őstag

Az összes backcompat játék ugyanolyan grafikával, felbontással es sebességgel fut, mint 360-on. (az osszes backcompat jatek tulajdonképpen egy emulált 360 konzolon fut az XOne-on)

[ Szerkesztve ]

(#16) NandorHUN válasza Silεncε (#15) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ok, kösz. :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#17) Rage47 válasza adalbert1 (#5) üzenetére


Rage47
veterán

Bc2 simán talált ma este szervert

(#18) Def26


Def26
félisten

Bf3 miatt vennék megint one -t. Vannak szerverek?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19) Rage47 válasza Def26 (#18) üzenetére


Rage47
veterán
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.