Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Köszönöm a cikkedet! Ez nagyon hasznos!

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#2) k-adi


k-adi
nagyúr

Ubi-ét várom a legjobban!

splinter cell #fingerscrossed :C

(#3) Jeanne d'Arc

Lesz ám program bőven! :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#4) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Kávéfōzō/vízforraló már bekészítve? 😀 Kitartás és thanks :R

Life, Uh, Finds A Way

(#5) TOBYMACK


TOBYMACK
tag

A cikk szerkesztőjétől kérdezném, hogy az élő előadások linkjei itt lesznek a cikkben? Csak azért kérdezem mert akkor itt kereshetnénk majd amikor futnak élőben.
Nagyon jól összeszedett egyébként.

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#6) oriic válasza TOBYMACK (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt is lesznek, meg külön is. :) Ez a cikk azért is jó, mert folyton főoldalon van, így ha valaki nem találna valamit, akkor a linkek benne lesznek mindenről. :) :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) Fred23 válasza oriic (#6) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi, ez jó hír! Mondjuk engem talán csak az új Tomb Raider és Splinter Cell érdekel; de ki tudja, lehet, lesz majd még valami más is.

(#8) saelin válasza hombre[EU] (#4) üzenetére


saelin
veterán

Én már vettem pelenkát is. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Itt mutatják be a Battlefield 5-öt?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#10) oriic válasza Enigma1945 (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt is, igen.

Live-Die-Respawn

(#11) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Most néztem meg a Giant Ghost trailert. A "kézmūves" grafika, az aranyos kis állatkák és a cuki kis házacskáik... Kell. Ha ez sandbox és lesz egy jó történet akkor megvettem a PSVR-t. :K

Life, Uh, Finds A Way

(#12) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kimentek az EA Play előzetesek. A konferencia hamarosan nézhető felvételről, ha esetleg valamit kihagytunk, hibás link/trailer látható, szóljatok nyugodtan itt, vagy PM-ben. Holnap találkozunk MS előadásán 22:00-kor. :R

Live-Die-Respawn

(#13) #85552128


#85552128
törölt tag

Az a mobiljáték a C&C megcsúfolása - sokadjára.

(#14) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Valszeg a Microsoft konferencián látunk valamit a Cyberpunk 2077-ből végre.

(#15) k-adi válasza #85552128 (#13) üzenetére


k-adi
nagyúr

mi volt ez a Command & Conquer: Rivals... atyaég miez :( sehol egy rendes RTS

(#16) Millerchris


Millerchris
tag

Jó lesz ez, pár napra foglalt leszek. :D

A holnap mèg messze van!

(#17) ribizly


ribizly
veterán

Az gáz, ha én a Devolver-ét várom leginkább? ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Last of Us 2-től várok valamit, a többi eddig ultragyenge csalódás.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#19) Šolaire


Šolaire
veterán

From Software,CD Projekt Red. Nagyon várom mit mutatnak be.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#20) Fitzgerald válasza Šolaire (#19) üzenetére


Fitzgerald
veterán

The Witcher: Battle Royale-t biztos. Sárkányhátról a mélybe kell vetni magad Temeria felett, és végig kell baszni mindenkin egy jatagánnal ha leértél. 1. helyezett megkapja Yennefer-t. :DDD
Cyberpunk lesz, és várhatóan a Microsoft konferencián. Remélem gameplay-t is mutatnak.

(#21) Šolaire válasza Fitzgerald (#20) üzenetére


Šolaire
veterán

Remélem mutatnak most már valami gameplay-t a Cyberpunk-ból. Bennük még nem csalódtam :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#22) idegen lény


idegen lény
őstag

Vajon ma még dobnak valamit az X-en vagy már lemondtak róla? Vajon mit kap? Életmentő segélyt vagy föladják rá az utolsó kenetet? :F

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#23) Silεncε válasza ribizly (#17) üzenetére


Silεncε
őstag

"a devolver digital anyagai": hát a tavalyi után nagyon remélem, hogy ugyanonnan vannak ugyanazok az "anyagok" :D

(#24) janeszgol válasza idegen lény (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

Te most megint az Xboxot temeted?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) RudY válasza idegen lény (#22) üzenetére


RudY
addikt

Rólad már régóta lemondtak, nem szeretnék, hogy x-et vegyél, felejtsd el örökre, sokaknak szerzel ezzel örömteli pillanatokat. :DDD
Nyilatozták már egy párszor, hogy nem lesz szingli, sztorizós, több évig fejlesztős, majd 20-30 órás élvezkedős anyag. Akkor ennek ellenére mégis ezt várod, holott leszarod valójában az egészet.
Multik, folyamatos közösségi fejlesztés, indie vonal stb.
MCV’s bumper E3 issue is out, featuring an exclusive interview with Microsoft’s Matt Booty

[ Szerkesztve ]

(#26) janeszgol válasza RudY (#25) üzenetére


janeszgol
félisten

Amúgy ezt én is szomorúan veszem. E szempontból egyetértek idegen lénnyel. Ezért is veszem meg idén a Far Cry 3-4, Mafia 3, Witcher 3, Watch Dogs 1-2 játékokat és nem mást. Ezek kimaradtak nekem és ilyen MS nyilatkozat után lemondva egy jó (tipp) 15-20 órás Fable 4 sztoriról, kihasználom az alkalmat.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#27) elithun


elithun
őstag

Köszi minden évben a jelentést! :R

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#28) gyimger


gyimger
őstag

Ha igaz a pletyka, ma este Superman a Microsoft platformon.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#29) idegen lény válasza gyimger (#28) üzenetére


idegen lény
őstag

Az bátor húzás lenne. Még egy jó Superman játék sem volt. De helyes, Supermant a szupergépre! :) A platform az inkább az Xbox.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#30) gyimger válasza idegen lény (#29) üzenetére


gyimger
őstag

Ha lesz, mindenre lesz, gondolom.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#31) gyimger válasza gyimger (#28) üzenetére


gyimger
őstag

Ó, ma még Bethesda is lesz. Elismerem, a Fallout legjobb része a bemutatója volt, biztos most is domborítanak vele. Hátha mostmár jogosan is.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#32) idegen lény válasza gyimger (#30) üzenetére


idegen lény
őstag

A francba! :W ;]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#33) rdt89


rdt89
addikt

Hát most az xbox odatette a játékfelhozatalt nagyon is! :)

(#34) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem volt rossz. Az MS kicsit odatette magát. De új ex ip-t nem igazán tudtak felmutatni. Hozzák a szokásos Gears, Forza, Halo játékokat...

Viszont PC-re a Div2 és a Cyberpunk az jó lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#35) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Azért kemény hogy még csak az EA Play meg az MS-konferencia ment le, de már most ez minden idők egyik legerősebb E3-a.
Kíváncsi vagyok milyen meglepetések lesznek még, a Cyberpunk-ból meg gameplay-t akarooook, moooooost.

(#36) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Következő állomás:

Square Enix - Június 11. 19.00

Live-Die-Respawn

(#37) .LnB válasza oriic (#36) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A mai húzós nap lesz. Ez a Limited Run az mi?

Square-t várom a Final Fantasy(k) miatt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#38) #52588800 válasza .LnB (#37) üzenetére


#52588800
törölt tag

SE -t én is várom, bár van egy érzésem, hogy csalódás lesz.

(#39) oriic válasza .LnB (#37) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Indie játékokhoz szoktak dobozos kiadásokat csinálni, egyelőre nem tudni, hogy mivel készülnek.

Live-Die-Respawn

(#40) .LnB válasza oriic (#39) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor a Playdead új játékát ott kell várni?

Hallod, NHL-ről azóta sincs semmi hír?!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#41) #52588800 válasza .LnB (#40) üzenetére


#52588800
törölt tag

Június 20

[ Szerkesztve ]

(#42) .LnB válasza #52588800 (#41) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hu, most, hogy linkeled. Mint ha tavaly is így lett volna? <...> Nem, most megnéztem, teaselték tavaly már az awards előtt is. Sebaj. Bár ennyire sz*r lesz, hogy E3-on meg se merték mutatni? :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#43) #52588800 válasza .LnB (#42) üzenetére


#52588800
törölt tag

Kell a reklám máshova is :)

(#44) eeXaa


eeXaa
addikt

...hát elég valószínű hogy veszek egy ps4 et... ami 1-2 éven belül jön boxra úgyis elfut a régi vason ... pedig egy X re akartam upgradelni abban az esetben ha jönne pár tényleg ütős új cím .. öszességében én nem nyűgöződtem le a microsoft felhozataltól...

(#45) .LnB válasza eeXaa (#44) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj de jó lesz. Akkor gondolom tönkre teszed a PS topikot is majd. :((( :U Switch-en nem gondolkozol? Az is jó ám!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#46) eeXaa válasza .LnB (#45) üzenetére


eeXaa
addikt

ps lessz... ;) amúgy van ps3 am már évek óta, de szerintem amúgy sincs rám panasz a gémer topikokban... :D
..de ahelyett hogy inkább örülnél, tudunk majd együtt multizni :D

[ Szerkesztve ]

(#47) RudY válasza .LnB (#34) üzenetére


RudY
addikt

Gyakorlatilag ennyi, és megjelenéskor már Game Pass-be kerülnek, PC-re is, elég hurka áron ugye.
Ex ip remélhetőleg továbbra sem lesz konzolra korlátozva, hiába is várnák egyesek ezt a fasságot, ez maradjon a Sony kiváltsága.

[ Szerkesztve ]

(#48) Citroware


Citroware
addikt

Ez nagyon erős E3 eddig.

(#49) .LnB válasza Citroware (#48) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az elmúlt évek után, ez nem nagy szó.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#50) mike1334 válasza .LnB (#45) üzenetére


mike1334
veterán

Switchet én veszek :DDD (legalábbis egyre inkább érik, mert egyre gyakoribb a vita a tv kisajátítása miatt :D )
Eskü vennék ps-t is, de már így is felszaladt az asszony szemöldöke, mikor mondtam neki, hogy új konzol jön a családba.. :B De azért megvárom az E3 Nintendo részét, hátha bejelentik, hogy jön a Switch 2.0 :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.