Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Scholes9 válasza oriic (#89) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Köszi a remek munkát, így kell ezt :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#102) bulikavagyok válasza oriic (#89) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szép munka oriic, kemény lehetett Neked, maxi respect! Jó pihenést! :P

[ Szerkesztve ]

(#103) Wesder válasza oriic (#89) üzenetére


Wesder
félisten

Nem semmi lehetett ezt vègigcsinálni, respect :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#104) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Ez sajnos lemaradt : )

OVERKILL's The Walking Dead - Gameplay Teaser Trailer

Meg sajna több OTWD videó is régebbről az oldalról.

Köszi a beszámolókat! :R

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#105) adamssss


adamssss
veterán

Nincs PS-em, de ettől függetlenül szerintem a Sony megint elvitte a show-t. Atyaég azok a játékok. Szinte az összes azonnali vétel...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#106) .LnB válasza adamssss (#105) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért nincs PS-ed? Hát vegyél! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#107) adamssss válasza .LnB (#106) üzenetére


adamssss
veterán

Eladtam, hogy meglegyen a diploma. Még 2 hét és visszavásárolom :D

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#108) .LnB válasza adamssss (#107) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, ebbe az érvbe nem lehet belekötni. [link] Nem rossz. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#109) k-adi válasza hombre[EU] (#91) üzenetére


k-adi
nagyúr

Korrekt E3 volt,aki többet várt megértem,de nincs miért szégyenkezniük a kiadóknak/fejlesztōknek.

Hozták a kötelezōt

kivéve az EA :D az a show katasztrófa volt... a nézőtéres-sw bejelentés már hab volt a tortán.

(#110) k-adi


k-adi
nagyúr

Na végignéztem a show-kat, röviden ahogy én láttam:

Harmat gyenge kezdés EA-tól, :U majd MS visszahozta, Ubi, Sony tartotta, többiek erős közepes max.,

Ubisoft
Valóban hatalmas csalódás UBI részéről hogy nincs splinter cell.... ott volt a wildlands dlc, a walmart/amazon leak, interjú ironside-al, stb... megvolt a kellő hype és így eltolják... hihetetlen. :U
Valahol azt olvastam hogy lesz sc film és azzal együtt akarják kihozni de mire jönni fog már nem lesz hype /nehezebb lesz újra felépíteni

Viszont ha már UBI, annak örültem, hogy masszív tartalmú dlc-t kap a For Honor (illetve hogy a starter edition most ingyenes, így talán sikerül sok új embert behúzni) :C

A Division 2-től nem győzött meg annyira, egyáltalán nem látom azt a sok javulást az előző részhez képest... persze van 1-2 változás, de még kell jó pár gameplay hogy megvegyem. No meg a csalókkal is nem tudom most tudnak-e valamit kezdeni.

Az új AC: Ody pedig egy szép dlc-nek tűnik most még. Érdekes, hogy belerakták a karakterválasztást meg kíváncsi vagyok hogy alakulnak a dialógusok ha pl. mást mondunk mint kéne, stb... de ezen kívül kb. minden ugyanaz mint az Originsben, ami egyrészt jó, másrészt meg erősen rókabőr :D

Square Enix
hozta a Lara-t, nem volt csalódás a Shadow of the Tomb Raider. Ahogy látom ez is olyan lesz, mint az elődje: 15-20 óra látványos story ugribugri aztán ennyi. Kíváncsi vagyok mennyire lesz igaz a "most több csapdás-halálos tomb lesz"

Sony
a TLoU2-vel megint goty lesz, már most látni :D de ott van még a Spider-Man ami tuti siker lesz, ahogyan erre a Ghost of Tsushima-nak is nagy esélye van...a Death Strandingről pedig továbbra se tudni mi lesz. :D

EA
nem igazán tudta prezentálni a battlefield V-t, eléggé codosnak néz ki ami nem dícséret. Elég csak megnézni a youtube videók alatti kommenteket.. Mondjuk az új mód viszont jónak néz ki.
Ezen kívül a sportjátékokat egyből skippeltem is, pedig régen sokat FIFA-ztam...
Amit meg a C&C-vel műveltek...az gyalázat. :W
Örülök, hogy volt Anthem gameplay, legalább már tudom hogy ezt se kell várni. :DD

A Bethesda show unalmas volt, kb csak folytatások, de azokon nem látni akkora ugrást...

A PC Gaming Show is gyalázat volt, az egyetlen érdekes Hitman 2 volt talán de az is inkább DLC szagú. Na meg az Anno ami szintén semmi új.

A végső Nintendo showt pedig ki is hagytam, úgysincs ott semmi.

Azért látni a félkövéres címekből, hogy azért lesz 1-2 jó itt :)

[ Szerkesztve ]

(#111) kwzatz válasza k-adi (#110) üzenetére


kwzatz
őstag

"A Bethesda show unalmas volt, kb csak folytatások, de azokon nem látni akkora ugrást..."
Az elmúlt 25 évben ez az első alkalom, hogy új IP-t jelentettek be, pont ekkor felróni nekik, hogy "kb. csak folytatások". :D A legtöbbnél mondjuk eleve nem is lehet ugrást látni, mivel a játékból semmit nem mutattak (Elder Scrolls VI, Doom Eternal, Wolfenstein Youngblood), ettől függetlenül a Doom és Wolfenstein trailer hangulatos volt. A Prey DLC hozza a kötelezőt, a Rage 2 meg pl. szerintem rohadt jó mókának ígérkezik. A Fallout 76 mondjuk engem sem fogott meg, mert nem érdekelnek az ilyen jellegű multiplayer játékok.

(#112) k-adi válasza kwzatz (#111) üzenetére


k-adi
nagyúr

és mi az uj ip? félperces trailer a semmiről.. olyan mintha nem is lett volna..semmi nem derült ki

a doom, Wolfenstein meg iparosmunkás rókabőr-folytatás lesz

(#113) myckey válasza k-adi (#112) üzenetére


myckey
veterán

Persze persze, előre a károgás... :P ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#114) kwzatz válasza k-adi (#112) üzenetére


kwzatz
őstag

Attól, hogy semmi nem derült ki róla, még bejelentettek egy új címet. A játékaik kb. felét korrekten bemutatták, a másik felét meg jelezték, hogy készül.
Nekem pont elég, ha a Doom csak kicsivel nagyobb/szebb/több lesz, esetleg jobb multival, mert ennél többet már nem nagyon lehet elvárni attól a játéktól ebben a kategóriában, szvsz annyira jó volt az első rész. Játszottál amúgy vele? :U

(#115) k-adi válasza myckey (#113) üzenetére


k-adi
nagyúr

ha lett volna gameplay már sírás lenne.. így csak a károgás maradt :D :D

kwzatz: igen.. agyatlan lövölde mindkettő... wolfnál végképp nem értem minek folytatás a csajokkal

[ Szerkesztve ]

(#116) myckey válasza k-adi (#115) üzenetére


myckey
veterán

Köztünk szólva...nem értesz te máshoz sem.

De ezt csak így, négyszemközt, semmi személyes, persze.

:DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#117) k-adi válasza myckey (#116) üzenetére


k-adi
nagyúr

rókabőrtől nem esek hasra... meg a semmit mondó trailerektől se.

(#118) Hopkins95 válasza k-adi (#115) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nem tudom mit vársz, inkább örülni kéne, hogy végre megvolt az új Elder Scrolls bejelentés amire már olyan régen akartunk.

A Doom videó meg szintén látványos volt szerintem, még ha nem is gameplay.
De a Rage 2, na az igen durva volt. Kiváncsi leszek rá.

A Prey mondjuk nem tetszett, de nem is vagyok oda az ilyen nagyon sci-fi játékokért.

Ráadásul egy olyan mobil játékot is bemutattak, ami a a teljes konzolos verzióhoz hasonlít és nem csak ilyen kártyajátékot.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#119) kwzatz válasza k-adi (#115) üzenetére


kwzatz
őstag

"igen.. agyatlan lövölde mindkettő..." Ezzel a két szóval elég sok klasszikusnak számító FPS-t le lehetne rendezni, pedig ez a minőségükről nem sok mindent mond el.
A Wolfensteinnél én sem vagyok teljesen kibékülve az ikerlányos co-oppal, de a trailer hangulatos volt szerintem.

(#120) hombre[EU] válasza k-adi (#109) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Földön fekvō emberbe nem illik belerúgni 😉
Egyébként is az EA-tōl ki várt többet/mást? Ahogy AngryJoe mondta: Ez a konferencia a befektetōknek szólt és nem nekünk 😀

Life, Uh, Finds A Way

(#121) k-adi válasza hombre[EU] (#120) üzenetére


k-adi
nagyúr

EA-nak megvolt a lehetősége villantani csak elb...ták: ott volt a bf V, Anthem, C&C stb... :K

(#122) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akik Splinter Cellt vártak (Köztük én is)

Yves Guillemot (Ubisoft CEO): "We love the Splinter Cell brand and really want to come back to it at one point. But I can't say much on it, today".

02:17

Live-Die-Respawn

(#123) Scholes9 válasza .LnB (#108) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Anno én is csináltam ilyet, hogy meglegyen a szakápoló vizsgám, biztosra mentem :) Meg is lett és rá mondjuk csak 1 évre, de vettem egy másik gépet. Tavaly, ami azóta is megvan :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#124) k-adi válasza oriic (#122) üzenetére


k-adi
nagyúr

Yves már tavaly is bullshitezett SC-vel kapcsolatban... sajnos :(

reméljük a 2018 Gamescom-on bejelentik.. igény lenne rá az látszik már most is

(#125) KaitouP


KaitouP
veterán

Ide is, legyen min röhögni: E3 2018 cringefest összeállítás

:D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#126) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jut eszembe oriic! Azt a Lost Ark-ot várhatjuk mi... :D Most se jelentették be erre felé.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#127) oriic válasza .LnB (#126) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem minap épp eszembe volt, de mintha nem is létezne kb. Annyira eltűnt a radarról.

Live-Die-Respawn

(#128) .LnB válasza oriic (#127) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kint megy (Kóreában?). Nemrég futottam bele a nyílt bétába. Tessék, tegnapi vidi: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#129) #52588800 válasza .LnB (#126) üzenetére


#52588800
törölt tag

Ha a Smilegate féle Lost Arkot várod, akkor azt még sokáig várhatod :DDD

(#130) .LnB válasza #52588800 (#129) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt persze. Hát reménykedik az ember na. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#131) #52588800 válasza .LnB (#130) üzenetére


#52588800
törölt tag

Most zárták be az európai irodájukat áprilisban. Kb 1 évig működött, de elbuktak (a Crossfire népszerűsítése volt a cél). EU a legrosszabb régió a koreai lootbox alapú játékoknak.

(#132) .LnB válasza #52588800 (#131) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Jól" dolgoztak, az életben nem hallottam erről a Crossfire-ről. :D Most, hogy megnéztem mi ez... ezt a két játékot ugyan az a cég csinálja? Hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#133) #52588800 válasza .LnB (#132) üzenetére


#52588800
törölt tag

Egy ideje már fut EU -ban is, igaz itt soha nem volt népszerű.

"CrossFire is the most played online FPS game worldwide, with over 8 million concurrent users and 650 million registered players according to developer Smilegate."

Egy 10 éves játék egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#134) .LnB válasza #52588800 (#133) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez konkrétan egy CS 1.5 (vagy 1.3) mod.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#135) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kezd ez kicsit fárasztó lenni már ez a téma: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#136) elithun válasza .LnB (#135) üzenetére


elithun
őstag

Ezt tényleg nem értem miért lényeges.
Játékoknál azért legyenek bizonyos neműek a szereplők, mert úgy van kitalálva a sztori.
Színpadi előadóknál pedig nem az érdekel, hogy nő-e vagy férfi, hanem, hogy mi köze van ahhoz, amiről beszél.
:U

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#137) gyimger válasza elithun (#136) üzenetére


gyimger
őstag

Anno senki sem csinált ügyet pl. az Alienből, mert nő volt a főhős, vagy a Pengéből, mert fekete. Ha ezek ma jönnének ki, dicshimnuszokban beszélnének ezekről a filmekről, hogy milyen úttörők és bátrak, és végre jól megmutatták a fehér férfiaknak és megveregetnék a saját vállukat, hogy jót cselekedtek.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#138) kwzatz válasza .LnB (#135) üzenetére


kwzatz
őstag

"Fullba tolják" (bár ez az Anita leányzó mindig is így volt ezzel), de semmi gond, egészen biztosan meglesz az eredménye. Úgy, mint ahogy a jövő évi amerikai szépségkirálynő választásnak is (az is milyen vicces történet... már a Forma 1-es grid girlös sem volt semmi, de ez tett rá még egy lapáttal és valószínűleg messze még az elmebaj vége :D)

Nekem pont az volt az érzésem, hogy most elég erőteljes lett a női főszereplő karakterek jelenléte. Egy csomó nagy játékban váltottak női karakterre (Last of Us 2, Gears of War, Wolfenstein, Battlefield V-ben nő van a borítón, annak ellenére, hogy arányaiban töredékük vett részt a háborúban, mint férfi stb.).

Egyébként egészen biztos vagyok abban is, hogy "javulás" történt olyan szempontból, hogy több lett a választható nemű karakterek száma, így a fixen férfi főszereplő arányaiban kevesebb, miközben a fixen női maradt ugyanannyi. Most 50% a választható, ha azt leosztjuk 25-25%-ra, akkor 49-33% az arány a férfiak javára, nem érzem már olyan őrjító különbségnek. Legfőképpen ha azt vesszük, hogy a "combat" játékok aránya 78-22.

Most nézem, 2016-ban 41% férfi, 3(!!)% nő, 49% választható volt az arány.

[ Szerkesztve ]

(#139) idegen lény válasza kwzatz (#138) üzenetére


idegen lény
őstag

Az lesz majd az igazi őrület, amikor a homárok is elkezdik majd követelni az egyenlő jogaikat a játékokban, mert nincsenek "nekik való" játékok, nem jelenítik meg a játékokban, hogy megszokják és könnyebben elfogadják az emberek természetesnek azt, ami egyáltalán nem az. Hiszen már most sem lepődött meg senki, hogy a Last of Us 2-nek homoszexuális a főszereplője...

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#140) gyimger válasza idegen lény (#139) üzenetére


gyimger
őstag

Egyáltalán nem a homoszexuális főszereplővel van baj (nekem legalábbis), hanem hogy ezt kell nyomni. Azt tudtátok, hogy a DC-ben Batwoman meleg? Sosem kerekítettek köré reklámkampányt.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#141) kwzatz válasza gyimger (#140) üzenetére


kwzatz
őstag

Wikipédiáról:
"A miniszériában Batman eltűnt és Gotham egy sokkal erőszakosabb és veszélyesebb hellyé vált. Kane itt szintén egy gazdag nő, akinek szintén van köze Bruce Wayne-hez, ámde itt nem őt, hanem a detektívnőt, Renee Montoyát szereti. A karaktert itt égő vörös hajjal és vörös csizmával ábrázolták, aki próbálja megvédeni szeretett városát. A karakter szexualitását azért változtatták meg, hogy nyitottabbá és toleránsabbá tegyék a DC világát - mondta Dan DiDio, a DC comics elnökhelyettese."

Hát, nekem úgy tűnik, hogy kerítettek. :D

[ Szerkesztve ]

(#142) idegen lény válasza gyimger (#140) üzenetére


idegen lény
őstag

Csakis azért van benne, mert "ezt kell nyomni". Amúgy föl sem merült volna a készítőkben. Nem arról van szó, hogy neked ehhez mi a viszonyulásod, hanem magáról a jelenségről. Majd fog zavarni téged is, ha a férfi főszereplők is homárosodnak. Például egy meleg Kratoshoz mit szólnál? A görögöknél nem volt ritkaság. És az AC is Görögországba megy. :DDD Nem Catwoman?

(#141) kwzatz válasza gyimger (#140) üzenetére

"hogy nyitottabbá és toleránsabbá tegyék a DC világát"

Ez vajon mit jelenthet? Van ennek egyáltalán bármi értelme? :F

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#143) kwzatz válasza idegen lény (#142) üzenetére


kwzatz
őstag

"Megváltoztattuk a szexualitását, hogy ne zaklassanak minket a feminácik és mellé még kapjunk egy kis pozitív visszhangot is a sajtóban." Ezt jelenti. :D

(#144) idegen lény válasza kwzatz (#143) üzenetére


idegen lény
őstag

A feminizmusnak mi köze van a leszbikussághoz? :F

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#145) kwzatz válasza idegen lény (#144) üzenetére


kwzatz
őstag

Egy sarkított, viccesnek szánt mondatot írtam. Ettől függetlenül a kérdés, amit feltettél elég hosszas fejtegetésre adna lehetőséget, amihez nincs kedvem. De csak internetezz többet és látni fogod magad is. :D

(#146) Carlos Padre válasza idegen lény (#144) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az, ami a náciknak.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#147) front3r válasza k-adi (#124) üzenetére


front3r
őstag

Majd bedobják ínségesebb időkben a PoP-al együtt... vagy valami ilyesmi. Ott van talonban a kártya, bármikor előhúzhatják.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#148) k-adi válasza front3r (#147) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát ja.. Sajnálatos hogy ide jutott a világ... nincs igény taktikus kémes játékra :( PoP is jól eltűnt... de AC-t meg FC-t fossák évente

(#149) janeszgol


janeszgol
félisten

Állítólag az MS bemutatóját nézték a legtöbben (stream).

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#150) Carlos Padre válasza janeszgol (#149) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ami nem meglepő, hisz a multiplatform játékokat ott mutatták be.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.