Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vaakuum


vaakuum
addikt

Kicsi méret, full moduláris... Mini asztali játékos géphez én biztos valami ilyet keresnék. Az, hogy a belső mennyire prémium ebben az árkategóriában, azt a hozzáértők majd kirészletezik.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2) #16939776


#16939776
törölt tag

CES-en még így néztek ki:

majd megcserélték őket így:

Áldassék a költséghatékony-zajos rács ami randa is :R

[ Szerkesztve ]

(#3) Chp


Chp
őstag

Ha jön a 800-as, majd olyat fogok venni. HT-s Pentiumhoz meg 1050 Ti-hoz kell. ;]

(#4) total90 válasza #16939776 (#2) üzenetére


total90
veterán

Ronda, olyan szó nincs, hogy randa :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) Chp válasza total90 (#4) üzenetére


Chp
őstag

Nálunk Ózdon a tesznye a nyerő! :DDD

Őstag lettem!!! :Y :C

Rover623

Meg pocsék!

[ Szerkesztve ]

(#6) Rover623 válasza total90 (#4) üzenetére


Rover623
félisten

De van! :P
Meg olyan is, hogy "ocsmány"...sőt, nálam olyan is, hogy "ocsmonda"! :D

primus inter pares

(#7) bteebi


bteebi
veterán

500 és 650 W-os SFX tápok? Minek? :F Még jó, hogy nem kW-osak... :U Egy-két esetben mondjuk lehet szükség erre a nagyobb teljesítményre, de az még kevésbé tipikus, mint maga az SFX :U.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#8) Pete55555 válasza total90 (#4) üzenetére


Pete55555
addikt

Legyen akkor ERGYA!

Mondjuk tényleg ronda így, én egy 30k-s tápnál ezt nem nézném el... Olcsó, gagyi, zajos is. Akkor mindegy, ha 15-ért veszek Chieftec-et. OK az nem moduláris, de feleannyiba is kerül...

...Szeretem leracsniztatni...

(#9) menpee válasza bteebi (#7) üzenetére


menpee
aktív tag

Simán meg lehet fogni manapság éhesebb konfigot is jobb mini-ITX házban. Procira játékvíz, videókártya blower, hogy ne a házbelsőt fűtse és mehet a móka. Bőven van létjogosultsága, inkább ezer új SFX táp, mint egy újabb RGB LED-es akármi.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#10) MMIX válasza #16939776 (#2) üzenetére


MMIX
addikt

A magyarázat, valószínűleg a gyári eredetit rakták ki. (nem volt végleges a kiállításon)


Vagy volt valami kavarodás, mert ez a 92mm ventis táp, gyári háza.

Ha már Siverstone, erre gyűjtsetek, igaz SFX-L

450W Platinum, passzív, fully-modular.

[ Szerkesztve ]

(#11) bteebi válasza MMIX (#10) üzenetére


bteebi
veterán

"450W Platinum, passzív, fully-modular."

Na ez már valami. Mondjuk a full passzív tápokért nem igazán vagyok oda. Nem baj az, ha van benne egy kisebb légkergető, ami alapból áll, és nagy ritkán bekapcsol, ha tényleg szükséges. Mondjuk egy Platinum táp 80-100 W-os fogyasztás mellett alig pár Watt hőt termel, ami azért nem valami sok, ha rendesen meg van tervezve a hűtése, de nyáron, nem klimatizált helyiségekben azért szerintem nem ártana a ventilátor se.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#12) Lacok válasza #16939776 (#2) üzenetére


Lacok
őstag

Amint beszerelted a házba látni sem fogod csak amikor szétszeded a gépet egy portalanítás erejéig egy évbe egyszer. A lényeg, hogy tegye a dolgát megbízhatóan.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#13) #16939776 válasza Lacok (#12) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nálam egy táp kiszolgál 8-10 évet mire elavul, kb.: tisztában vagyok, hogy, milyen feltételeknek kell megfelelnie, megfelelnem a hosszú és békés együttéléshez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.