Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sajna a GMS hiányát nem feledteti a 90 Hz sem. :( Pedig jónak tűnik.

B.Cs.

(#2) INGJOKE válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


INGJOKE
veterán

Igazából az összes huawei új telefon hírt/tesztet ezzel le is lehet zárni... :D :D :D

(#3) forgonati válasza INGJOKE (#2) üzenetére


forgonati
őstag

Pontodan. Sőt, új Hua/Hon telefon hír alatt eleve tiltani a hsz lehetőséget. No GMS --> kuka :DDD

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#4) jUUh válasza INGJOKE (#2) üzenetére


jUUh
addikt

+1. :DDD :(

Samsung Galaxy S23+

(#5) #72630400


#72630400
törölt tag

Honor X10 ⛪ ⚰ ámen.
:DD

(#6) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Minek ennyi modell? Már csak zsé kellene hozzá. Kár hogy a fizum nem úgy fejlődik ahogy a teló árak mennek fel. A jelenlegi P30 után fogalmam sincs mire kellene váltani. De mindenképpen 1-2 előléptetés kell hozzá.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#7) Gubu0101 válasza 7Heads Drago (#6) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ha lenne 5 fajta meg az lenne a baj,hogy mért csak ennyi van.Az a jó amíg van választék. :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#8) Lami66 válasza 7Heads Drago (#6) üzenetére


Lami66
őstag

P30-ról minek váltani? Hasonló méret már nincs, igazán gyenge pontja nincs, minden extra benne van (nfc, jack, 2 sim). Max abba lehet belekötni, hogy a kijelző nem a divatos 90/120 Hz-es és nincs 5G.
A hms-nek szerintem még kell egy kis idő míg összerázódik, szóval az se sietteti a váltást. Bár ha lenne rá lehetőség, én a gms-t sofort kukáznám a P30-amból.

[ Szerkesztve ]

(#9) Soleco


Soleco
tag

Huawei telefonokra miért nincsenek Custom ROM-ok, amik megoldhatnák ezt a helyzetet :F ?

(#10) 7Heads Drago válasza Lami66 (#8) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem most hanem 2-3 év múlva.:D
5G számomra vicc (vidéken lakom)

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#11) dutrás válasza Soleco (#9) üzenetére


dutrás
őstag

Mert nem nyitható a bootloader meg jó az a rendszer úgy ahogy van. Annak nem lenne értelme mint a Xiaominál hogy napi szinten kelljen romolgatni mert hol ez hol az nem működik. 2020-at írunk.

Amúgy nem értem azokat továbbra sem akik GMS nélkül kukáznak.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#12) Lami66 válasza 7Heads Drago (#10) üzenetére


Lami66
őstag

Én is kb három évre tervezem. Addigra csak csinálnak egy jól sikerült utódot, 5G-vel, 240 hz-es kijelzővel (3 év múlva a 120 Hz már tré lesz), ax wifivel, meg olyasmivel amit még addig fognak kitalálni.

(#13) Sgr_A válasza Lami66 (#12) üzenetére


Sgr_A
addikt

Lesz rá egy millád? :DDD

(#14) Lami66 válasza Sgr_A (#13) üzenetére


Lami66
őstag

Eltévedtél, ez nem az a topik. Szerintem ésszerű összegből is lehet jó telefont venni.

(#15) Sgr_A válasza Lami66 (#14) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ja a 240 hz-es kijelző meg minden jó amit addig kitalálnak
valószínű lesz a középkategóriában :DDD
mert a xiaomi sem szállt még el a csúcs áraival ;]
az ésszerű összeget nem vitatom de nem ezekkel az elvárásokkal

[ Szerkesztve ]

(#16) Lami66 válasza Sgr_A (#15) üzenetére


Lami66
őstag

A P30 egy évvel ezelőtt jelent meg, majdnem minden benne van ami az akkor csúcsmodellekben is benne volt, és nem középkategóriás. 240 ezres árral kezdett márciusban, én szeptemberben vettem egy hónaposat, két év garanciával fele áron. Ilyen alkalmi vételek mindíg vannak és három év múlva is lesznek.

(#17) Sgr_A válasza Lami66 (#16) üzenetére


Sgr_A
addikt

ez igaz csak azóta majdnem duplázódtak a csúcsmodellek árai
amikor már egy xiaomi meg O+ is 400-on nyit
a használt telót meg ne vegyük ide, ha féláron vetted az szvsz szolgáltató függő (amiben ott a tiltás lehetősége) nem hiszem hogy egy MM vagy ED-ben vásároltat adtak volna 1/2 áron :R
és ez nem mindenki számára elérhető ezt a vételt ki kell fogni, hány ilyen ajánlat volt amikor vetted kb ez lehetett az egyetlen

[ Szerkesztve ]

(#18) Lami66 válasza Sgr_A (#17) üzenetére


Lami66
őstag

A milliárdtól indultunk... lényeg az, hogy aki akar, az talál elfogadható áron is csúcstelefont. Persze akinek nem fontos, hogy 100 vagy 200 ezerrel kevesebbért vegye meg ugyanazt, az vegyen legújabb csúcsot MM-ben a megjelenés másnapján. A 300-400 ezres telefonokról csak annyit, hogy az már olyan árkategória amit nagyon sokan nem fognak kifizetni, és távolról is jól látható tömegek fognak elfordulni az ilyen ajánlatoktól. Ebbe az árkategóriába az Apple már belebukott tavaly. Borítékolható, hogy droidon se lesznek sikersztorik az 1000+ eurós modellek. Próbálkozni lehet ilyen árakkal, csak ennyiért nagyon kevesen fognak telefont venni.

[ Szerkesztve ]

(#19) PZsolt27


PZsolt27
tag

Nincs Google, kezelhetetlenül nagy kijelző és ezzel párhuzamosan nehezebb készülék. Teljesen hülyék ezek?! Már rég túlléptük az optimális méretet, meddig fogják még növelni??? Ez már nem az a kategória, amit kényelmesen berakok a farzsebbe. Felejtős.

(#20) dutrás válasza Sgr_A (#17) üzenetére


dutrás
őstag

Az uniós szabályozás szerint nincs már szolgáltató függő telefon. Ráadásul szinte az összes flagship dual simes.

P50 pro/P40 Lite

(#21) Sgr_A válasza dutrás (#20) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ezt rosszul tudod
a voda meg a telenor még ad el hálozatt függő telókat bár a legtöbbje független
de nem is ezt mondtam hanem hogy tilthatja a szolgáltató ha nem fizetik a részleteket

[ Szerkesztve ]

(#22) dutrás válasza Sgr_A (#21) üzenetére


dutrás
őstag

Az más történet.

P50 pro/P40 Lite

(#23) mrThomi válasza Sgr_A (#21) üzenetére


mrThomi
addikt

mire föl magyarországon a tiltás, ezt soha nem érrettem ? ahol élek itt luxemburgban nem tiltanak semmit, hanem kijön a rendőrség elveszik a kocsid, házad macskád, de a telefonhoz nem nyulnak.

Nothing Phone (2a)

(#24) Sgr_A válasza mrThomi (#23) üzenetére


Sgr_A
addikt

Régebben amíg még jó árban adtál a szolgáltatók a telókat sokat vettek meg hajléktalanok okmányaival aztán meg jól nem fizették

(#25) mrThomi válasza Sgr_A (#24) üzenetére


mrThomi
addikt

Én úgy tudom hogy ezt itt úgy oldják meg hogy csak bankkártyával lehet előfizetéssel telefont venni, tehát a banknak tartozol, nem a szolgáltatónak. A bank pedig keményen fellép, és nem tudsz mások adataival visszaélni sem. Ha tartoznál akkor a bank elveszi a kocsid, és ha netalántán közbe eladtad a telót, vagy abból vagy a kocsidból betudod fizetni az elmaradt törlesztőt :D Így otthon is simán lehetne venni másoktól előfizetésre megvett, még le nem járt, telót nyugodt szívvel

Nothing Phone (2a)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.