Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

"ekkora kriptovagyont nehéz tisztára mosni"

Egy MLM-es cég képviselőjétől hallottam, hogy a Bp-i kriptoautomatákból kb félóránként lehet 300eFt-ot bármiféle azonosítás nélkül felvenni. Gondolom a világ más pontjain is vannak ilyenek, ha megdurrantottál párezer BTC-t, akkor más dolgod sincs, hogy szépen csipegesd az automatát.

De akár korunk nagy művészeti vívmányába, az NFT-be is beruházhatsz, pont ilyeneknek van kitalálva. De ha még egyszerűbben akarod tolni, áttolod 2-3 tumbleren, és valami 3.világbeli országban cash-re váltod. Biztos kihagytam pár módot...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2) Domonkos válasza t72killer (#1) üzenetére


Domonkos
Ármester

Vagy csak siman felajanlani azoknak, akik megoldjak a PoW koruli problemakat.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#3) Aprósólyom válasza t72killer (#1) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Vagy mondjuk "elajándékozni" egy stróman streamernek?
Elég viccesnek hat a jogi érv. Hamarabb elhiszem, hogy a hackert nem érdekli a pénz.

Jevons paradox

(#4) Z10N válasza t72killer (#1) üzenetére


Z10N
veterán

Valahogy igy.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#5) k-adi válasza Aprósólyom (#3) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Hamarabb elhiszem, hogy a hackert nem érdekli a pénz."

na igen :DD

(#6) kssvirag


kssvirag
tag

Hát ki tudja...
a félmillio dolcsit se fogadta el, amit cserébe felajánlottak neki...

"teljes összeg megkerült. A Poly Network mindezért cserébe egy 500 ezer dolláros „köszönőkártyát”, és teljes amnesztiát ígért, de az érintett egyikből sem kért. "

[ Szerkesztve ]

(#7) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ezek a kripto dolgok nekem úgy tűntek, mintha a rendszer felett állnának, mintha nem vonatkoznának rá a szabályok!

De akkor milyen jogi útról beszélnek? Menjenek a kripto bíróságra és a kripto rendőrségre!
Ha én lennék olyan pozícióban és hozzám jönnének a feljelentéssel, elhajtanám őket a fenébe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.