Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hommeros


hommeros
őstag

Aki a kicsit nem becsüli ...

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#2) oriic válasza hommeros (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A kérdés persze az, hogy hányszor lehet lejátszani ezt a 60 percet. Mert mondjuk ha naponta egyszer, vagy hetente egyszer az gáz. Ha meg összesen csak egyszer egy játéknál akkor még az még demózásnak is kevés. :D

Live-Die-Respawn

(#3) Sicilian


Sicilian
addikt

Kipróbálásra elég !

nothing is true everything is permitted..

(#4) Zirowe válasza oriic (#2) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ott bukik, hogy ha jól értettem a másik fél nem menthet.
Tehát 60 percenként kezdheti elölről? :F

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5) gyuribácsi88

Arra pont jó hogy kipróbáljak egy játékot, 60 perc bőven elég arra el tudjam dönteni meg e akarom venni, avagy sem.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6) oriic válasza Zirowe (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagyis demózásra jó lesz. De csak akkor ha másik megveszi játékot. Ergó semmi értelme. :DDD

Live-Die-Respawn

(#7) gyuribácsi88 válasza oriic (#6) üzenetére

Miért? Megveszek egy játékot, a haverom nem tudja hogy megvegye e, szól nekem én kölcsön adom neki, majd a 60 perc alapján jobban meg tudja ítélni hogy kell e neki a játék vagy nem, és ugyan ez fordítva.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#8) oriic válasza gyuribácsi88 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Ezért kellene inkább azt csinálni hogy minden játékot kipróbálhassunk 60 percig, mentés nélkül.

Live-Die-Respawn

(#9) gyuribácsi88 válasza oriic (#8) üzenetére

Na igen, nem ártana. De látod hogy a játékkészítők ezt nem merik bevállalni, még a béta lehetőséget is csak kevesen. Destiny, Hardline, Crew.

Projetc cars-t is kipróbálnám megvétel előtt, meg az új COD-ot is, de hát ugye ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#10) Neoteric válasza gyuribácsi88 (#9) üzenetére


Neoteric
addikt

Próbáld ki a Ghosts-ot, kb olyan lesz az idei is, csak kicsit Crysisosabb és Titanfallosabb. ;] :D

PSN: ne0teric_sAN

(#11) gyuribácsi88 válasza Neoteric (#10) üzenetére

A ghosts-al játszottam még 360-on, aztán megvettem ps4-re is, de már eladtam. Elegem lett belőle, pedig világ életemben nagy COD-os voltam, de elég volt. Az AW-t is majd kipróbálom, de szerintem tiszavirág életű lesz a pályafutása a gépemben.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#12) Polllen


Polllen
nagyúr

Ebben a formában nem tetszik. Stream videó az alapgépről, amit addig nem tudok használni. Jó kis Playstation Now beta teszt kb.

Akkor inkább jöjjön át haver és toljuk együtt egy órát. (a steam megoldása kellene ide)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13) hommeros válasza oriic (#2) üzenetére


hommeros
őstag

Egy Mortalnál úgyse fogunk annyira menteni. :DDD

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#14) BabMester


BabMester
senior tag

"egy- és többjátékos módban is használhatják majd a játékot, de PS Plus előfizetés nélkül azzal az emberrel közösen nem vehetnek részt multiplayer mókában, aki a játékot épp megosztja számukra."

"Share Play alatt mi magunk nem fogjuk tudni használni a gépet, csak ha megszakítjuk a folyamatot. "

Most akkor ps+-al lehet együtt játszani, de mégsem lehet? Ez így nem tiszta. De szerintem az első lesz helyes mert most Gamescom-on úgy promoztak Far cry 4-el h milyen jó behivod haverod akinek nincs meg és tudtok co-op-ba nyomulni

[ Szerkesztve ]

(#15) Slade92


Slade92
aktív tag

Ez de lutri megoldás...

(#16) laceszgamer válasza oriic (#2) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mintha manapság olyan nagy divat lenne demokat kiadni. :D
Jó ez a rendszer csak egy hátránya van, legalábbis nálunk, hogy a nagyvárosok kivételével sokszor elég kevés lesz szerintem a net sebessége, főleg feltöltés terén...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.