Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Itthon meg a szokásos 30 ruppó kedvezmény vagy ajándék? Megint baráti lesz. Vagy ide is vonatkozik a 600 dollár?

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) AliceWake válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Hármat találhatsz :U ;]

Non omnis moriar.

(#3) Plazmacucci válasza AliceWake (#2) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:(((

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Mihez kezdenek a visszavett használt telefonnal? Mert annyit nem érnek az alkatrészek, a Samsung meg biztos nem fog használt telefon kereskedőnek felcsapni. Kiszórják nyomott áron a használt telefonokat áruló üzlethálózatoknak?

(#5) PowerBuldog válasza Dr. X (#4) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Vagy újra hasznosítanak. Elég sok ritka fém kell egy telefonba amit jó ha vissza tudnak nyerni.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#6) #72042496 válasza Dr. X (#4) üzenetére


#72042496
törölt tag

Itt írnak a lehetséges alternatívákról: [link]
Hogy a Samsung konkrétan mit csinál ezekkel, azt nem tudom.

(#7) janeszgol válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

De ki az a hülye, aki kb 500 dollárért odaadja az S10-et, ami fél éves telefon? Mert egy S10 kb 1000 dollár volt megjelenésekor, a Note 10 lesz mondjuk 1100 dollár. 500 dollárért számítják be.
Mert csak függetlent veszek be természetesen, szolgáltatóst és egyebet nem.

*Most a legolcsóbb verziókat írtam.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) #10949376 válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


#10949376
törölt tag

Pontosan,Telenornál is pl ha egy Samsung a70 legmagasabb díjcsomaggal 0ft és telefon nélkül meg 3e ft-tal kevesebb a díjcsomag két év hűségidő alatt az ugye közel annyi mint a telefon paci ára ,akkor hol a kedvezmény? sehol,ezért kel felvásárolni egy szolgáltatót az államnak és tisztességes szolgáltatást/árért adni,végre ne rabolják le a magyart.

(#10) Picco válasza #10949376 (#9) üzenetére


Picco
addikt

"sehol,ezért kel felvásárolni egy szolgáltatót az államnak és tisztességes szolgáltatást/árért adni,végre ne rabolják le a magyart."

ezen hangosan felrohogtem :D

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#11) sixpak válasza Picco (#10) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én is :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#12) nordo


nordo
tag

A kedvezmény egyébként nagyjából megfelel a Galaxy Note9 és az S10 széria reális használtpiaci árának, itthon legalábbis ennyiért lehet eladni a megunt modelleket.

Jó lenne ha itthon ennyit adnánk egy használt készülékért. :(

[ Szerkesztve ]

(#13) bali válasza nordo (#12) üzenetére


bali
tag

Kint Bécsben 649 euro a note 9 a media marktban. Szóval jó ár a 600 euro hasznáétan.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#14) Nigér válasza Picco (#10) üzenetére


Nigér
őstag

Mehetne aláírásba! :DD

(#15) #10949376 válasza Picco (#10) üzenetére


#10949376
törölt tag

Azt írtam mit kellene tenni ,nem azt hogy a mostani kormány fogja megváltani az országot tudjuk kik ők ,meg régi banda is kuka nyilván,egyszerű átverés a szolgáltató kedvezmény nekem ez a véleményem ;)

(#16) Drughi válasza Dr. X (#4) üzenetére


Drughi
addikt

Mondjuk el tudom kepzelni, hogy valahogy visszanyerik a rajtuk lévő, de juzer által törölt adatokat.
A többi már sci-fi..

[ Szerkesztve ]

(#17) anadroid válasza bali (#13) üzenetére


anadroid
senior tag

Saturnban 699 volt az 512/8 GB-os, 512-es kártyával megtetézett Terabyte Edition.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#18) myckie2 válasza #10949376 (#15) üzenetére


myckie2
őstag

Kötelez valaki rá, hogy azt válaszd? Nem.

(#19) Somatom válasza myckie2 (#18) üzenetére


Somatom
veterán

Még nem. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#20) janeszgol válasza #10949376 (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

A szolgáltatóknál a kedvezmény mára már annyi, hogy elég 5 havi rendesen befizetett számla ahhoz, hogy előleg nélkül elhozz telefont. Ez alól az iPhone és a kimondottan drága modellek a kivételek. Nem kell semmit kitölteni (persze hitelképességi vizsgálat lefut, de nem kötik az orrodra), rohangálni a hülye papírokért.
Ez sem lebecsülendő.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) Televan74 válasza Picco (#10) üzenetére


Televan74
nagyúr

Valaki még hisz a mesékben! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#22) iFixit válasza janeszgol (#7) üzenetére


iFixit
tag

Nekem most van bent SES-ben egy Note9 szervizelésen,voda függő. Ott azt mondták hogy simán beveszik beszámításba a készüléket a Note10 árába.

Ha valamelyik hirdetésem felkelti az érdeklődésed itt hamarabb érsz el :06-30-5-77-11-55

(#23) gattolino válasza iFixit (#22) üzenetére


gattolino
senior tag

Itt csak az a kérdés, hogy 150.000-ért, vagy csak egy doboz gyufa áráért ;]

Vivo X90 Pro Plus

(#24) Mr.Grincs válasza janeszgol (#7) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hidd el akinek kell az új Note az odaadja, mindegy mi az ára vagy a bukó, csak elsők között legyen.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#25) Duree


Duree
veterán

Ha jól sejtem ez az akció Európára és hazánkra nem érvényes.

duree54

(#26) t72killer válasza PowerBuldog (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Átcímkézve eladják S11 light edisönként ;]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#27) nordo válasza bali (#13) üzenetére


nordo
tag

De itthon sehol nem kapsz érte annyit.

(#28) nordo válasza janeszgol (#20) üzenetére


nordo
tag

Az, hogy mennyiért hozod el a telefont a szolgáltatótól nem mindegy. Aki egy ésszerű havidíjat fizet (4000-7000 ft) az semmi kedkezményt nem kap a független készülékek árához képest.

[ Szerkesztve ]

(#29) hemaka válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


hemaka
nagyúr

A kérdést sem értem. 😂

(#30) janeszgol válasza nordo (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Én a havi 3 ezres csomagomhoz 58 ezerért kaptam meg a P Smárt 2019et. De akkora kedvezmény, ami 5+ éve voltak, az ritkán fellelhető. Pl a testvérem az S10 1 terás verzióját megkapta 420 ezerért (577 ezer ft volt akkor a boltban), és ha jól tudom kb 8 ezer ft körülit fizet a csomagért mellé. De megkérdezem majd tőle. De ez nem rossz kedvezmény már.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#31) L3zl13 válasza Dr. X (#4) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Refurbishelik aztán eladják manufacturer refurbishedként vagy kiadják garanciális csereként.

Aki hülye, haljon meg!

(#32) Teal'C válasza Picco (#10) üzenetére


Teal'C
addikt

+1

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#33) csorbajeno válasza nordo (#28) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én havi 11.000-et fizetek (korlátlan beszélgetés+korlátlan net) és az S9-et megjelenésekor 110.000-ért tudtam megvenni. Szerintem az nem rossz kedvezmény :)

(#34) #10949376 válasza csorbajeno (#33) üzenetére


#10949376
törölt tag

Látom van aki nem érti ha pl telenoros vagy és 19e a havidíj készülékkel , ha készülék nélkül a havidíj 16e ami azt jelenti 3e különbség 2évig az 72e+a telefon ára így már közel piaci áron kapod függetlenül,annyi hogy kamatmentes részletre meg tudod szerezni,semmi nem kötelező persze ,de attól még átverés.

[ Szerkesztve ]

(#35) Teal'C válasza #10949376 (#34) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem 6,5 e a havidíj és ha megvan rá a pénzem megveszem. Régen én is nagy részletes voltam nem tagadom de soha többé. :(

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#36) Silenzio válasza #10949376 (#34) üzenetére


Silenzio
addikt

"Látom, van aki" nincs tisztában a piacgazdaság alapvető fogalmaival. Nem átverés, kamatmentes részlet. A kommunikációja mondjuk vitatható. A Telekom szerintem transzparensebb, fairebb. Ott nem változik a díjcsomag ára, csak mert telót vettél. Ami nevetséges lenne, bár volt ilyen T-nél is korábban.

Nekem pl. 7000 a havidíjam, 250 volt rá az S10. (Igaz, egy hónap után pánikszerűen adtam el, annyira rossz volt.) Első napon vettem. A havidíjam vásárlás nélkül is ugyanennyi lett volna, csak nem lett volna hűségem. Bár ez se igaz, korszerűsítették a csomagom, nekem még csökkent is a havidíj úgy egy ezressel, miközben tripla lett a net.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#37) csorbajeno válasza #10949376 (#34) üzenetére


csorbajeno
veterán

Látom, nem értetted, amit írok. Jelenleg 11.000-et fizetek minden hónapban és a telefonért fizettem 110.000-et. Ennyi. Nincs semmilyen plussz. Annyi, hogy van 2 év hűségidőm, ami nekem nem gond, mert 2001 óta náluk vagyok és meg vagyok elégedve. És nekem a minden korlátlan 11.000-et megér.

[ Szerkesztve ]

(#38) Emericus Max


Emericus Max
tag

A szolgáltatók m.o.-on az új előfizetőkre mennek, a régieket általában leszarják. Ez a Vodafone-ra a legigazabb és a Telekom az aki valóban ad is néha jelentősebb készülék kedvezmény előfizetés mellé. 10 évig volta a Vodafone-nál 2 előfizetéssel a nevemen, havi 20e+ számlával és 10 év után, amikor éppen lejárt a 2 év hűség, akkor hívogattak hogy hosszabbítsam meg és felajánlottak 10e forint kedvezményt!!!! Minden évért 1000 forintot...
Mondtam az ügyintézőnek, hogy mi lenne ha ma lépnék be új előfizetőként? Erre mondta, hogy akkor jelentősebb kedvezmények is lehetnek. WTF? Ekkor átmentem a Telekomhoz és új előfizetőként tényleg sokkal jobb feltételeket kaptam. Ennyit a vásárlók hűségének megbecsüléséről...

(#39) hyperspace válasza #10949376 (#9) üzenetére


hyperspace
őstag

A elborult eszmefuttatásokat én még ki is törölném...

(#7) janeszgol USA-ban nem ér sokkal többet egy használt S10+.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#40) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

Gondolom itthon ilyen akció nem lesz

(#41) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Több, mint korrekt a 600$ egy használt note9ért.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.